Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marketing FK Backa

Ići dole 
+54
maurinjo
martick
JovanRaskovic
vlada budala
nagib
Micko123
Miki Veliki
mesa111
PLAVOGARDISTA
Neko
napredBacka
Carapan
Ventilvoje
Gogi
Pera
deki
Младеново за Бачку навија
pdvfc
vule
djomla bgd
grnja
Nervno
Киламанија
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
DimaBP
miletesic01
NikolaRadjenovic
Neca BP
Ludak
Rale BP
ajmo plavi
x-man
MarjanRnic
rasha
sportista
Корида Детелинара
Напред Бачка
Sloboda Ili Ništa
Joca
SirkBP
tebra bp
RashaShea
BraneBP
dunavska76neman
Vojvoda
majstorBP
Kleka
Danac
Marko 89
IstocnaTribina
Ланми
Admin
58 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Marketing FK Backa - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 20 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 4:09 am

U kafanici pored ulaza na stadion mogu se kupiti rekviziti FK Bačka (šal, majica, mala zastavica za kola, velika zastavica). Tražite ekonome Grigu ili Belog.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Marketing FK Backa - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 20 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 6:33 am

Pero ti rece da si kupio nesto aj daj neku sliku da vidimo kako to izgleda Smile Salove koje sam ja radio za Dinamo ste mogli videti ranije sam ostavljao slike stvarno je kvalitet u pitanju. Nisam mislio da komentarisem sve do utakmice sa Pivarom ali posto me je moj kolega Marjan pre par dana pozvao da nastavim sa pisanjem tako ce i biti. Vidi covek a uverio se u to i ranije, verovatno se i mnogo naslusao o tome koliko sam upoznat sa mutnim radnjama pojedinaca i smatra da ce to iskustvo doprineti Backoj. Ja ne mislim da ce to pomoci ali dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Marketing FK Backa - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 20 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 7:36 am

Marketing FK Backa - Page 20 1zf7cz5

Link za vecu rezoluciju:
https://2img.net/h/oi61.tinypic.com/1zf7cz5.jpg
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Marketing FK Backa - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 20 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 8:36 am

Majica je baš zgužvana ali nebitno; kvalitet materijala svih rekvizita je ekstra. Bitno je da smo krenuli od nečeg a samo nedostaje da to bude masovna pojava i da ljudi na utakmice dolaze sa šalevima i majicama.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Marketing FK Backa - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 20 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 8:41 am

Iskren da budem Pero ovo ekstra izgleda Shocked
Sal je brutalan, mozda malo da je manji grb sve ostalo savrseno. Ne mogu da ne pohvalim ovo, skidam kapu Marjane kako ste ovo osmislili.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Marketing FK Backa - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 20 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 8:53 am

Da se pohvalim, zastavica za auto je moja ideja koju sam lično predložio Miletu koju je on uvažio i kao što vidite sproveo u delo. Ideje za šal i majicu su takođe od članova našeg foruma.
To je dokaz da uprava sluša naš glas i razmatra sva naša razmišljanja i ideje a ono što je dobro sprovodi u delo.
Svima koji su učestvovali u realizaciji marketinškog materijala hvala. Preostaje jedino da se ovaj materijal prodaje na ulazu na stadion na dan utakmice.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Marketing FK Backa - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 20 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 9:00 am

Hoce li biti dresova?
Inace ovo sve izgleda jako jako dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Carapan




Број порука : 261
Join date : 20.08.2015

Marketing FK Backa - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 20 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 9:02 am

Šal vam zaista super izgleda. Sve pohvale.
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

Marketing FK Backa - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 20 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 9:03 am

Carapan od tebe nije neobicno cuti tako nesto ali kad je Patriota pohvalio onda jeste dobar Smile

Pero koliko kosta svaki artikal pojedinacno ako te ne mrzi da napises cene?

I hteo bih da pitam bas ovo sto i Ventislav, hoce li biti dresova ja sam zaintresovan za dres Backe.
Nazad na vrh Ići dole
napredBacka




Број порука : 105
Join date : 04.08.2014

Marketing FK Backa - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 20 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 9:10 am

sal je dobar font odlican, trebalo bi sve natpise u tom stilu raditi. takodje i ta pozadina je odlicna, trebalo bi tako sve rekvizite obojiti da imamo neki prepoznatljiv fazon. jako dobro
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marketing FK Backa - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 20 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Marketing FK Backa
Nazad na vrh 
Strana 20 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Sajt FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: