Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marketing FK Backa

Ići dole 
+54
maurinjo
martick
JovanRaskovic
vlada budala
nagib
Micko123
Miki Veliki
mesa111
PLAVOGARDISTA
Neko
napredBacka
Carapan
Ventilvoje
Gogi
Pera
deki
Младеново за Бачку навија
pdvfc
vule
djomla bgd
grnja
Nervno
Киламанија
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
DimaBP
miletesic01
NikolaRadjenovic
Neca BP
Ludak
Rale BP
ajmo plavi
x-man
MarjanRnic
rasha
sportista
Корида Детелинара
Напред Бачка
Sloboda Ili Ništa
Joca
SirkBP
tebra bp
RashaShea
BraneBP
dunavska76neman
Vojvoda
majstorBP
Kleka
Danac
Marko 89
IstocnaTribina
Ланми
Admin
58 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Marketing FK Backa - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 11 Icon_minitimeČet Maj 07, 2015 7:23 am

U pravu si Nervno definitivno. Eno Radnik iz Surdulice ima besplatan ulaz cele sezone, tako je bilo i prosle sezone i tako ce biti dok je Toncev tu a kad se ponovo pocne naplacivati ulaz nece ih biti ni 100 na stadionu posebno ako se vrate u trecu ligu.

Na koje sve nacine je FK Sloboda privlacila navijace? Znam da ste imali jedan od najjacih marketinga u Srbiji, gledao sam po jutubu imali ste standove po gradu, razne akcije itd... Mislim da ste isli i po skolama, kod nas toga za sad nema ali izneli smo predloge ovde, uprava cita i na njima je.

Marjane pozovite Tolju na forum :D Vjestica je stara skola on nece ali Tolja hoce sigurno :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
Nervno

Nervno


Број порука : 154
Join date : 03.08.2014
Локација : Ulaz 3 sektor B

Marketing FK Backa - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 11 Icon_minitimeČet Maj 07, 2015 7:37 am

I mi smo imali te povremene izlete besplatnog ulaza koji su se na kraju pokazali kao katastrofalno resenje, i ja sam bio zagovornik toga a sad se nadam da moj klub nikad vise nece pustíti besplatan ulaz
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Marketing FK Backa - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 11 Icon_minitimeČet Maj 07, 2015 12:25 pm

hahaha pre ce Laki ici na forum u odnosu na Tolju ... king
Nazad na vrh Ići dole
Киламанија

Киламанија


Број порука : 40
Join date : 30.04.2015
Локација : Бачка Паланка

Marketing FK Backa - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 11 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 1:48 am

Што се тиће улазница на стадион , треба да се нађе неко решење. Прво није исто бити на источној и западној трибини на нашем стадиону. Нека реалност је у цени ,ако је запад 200, да је исток 100 динара...

Што се тиче мајица,шалева и тд. Не морају бити одређеног квалитета. Треба да се праве тог квалитета да је за наш социјални стандард. Цена нешто симболично,а да се зарађује на томе .
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Marketing FK Backa - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 11 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 1:52 am

Misljenja sam da se karta mora placati, pogotovo je to vazno za Backu kada vec opstina ne pomaze znacajnije.
Nazad na vrh Ići dole
Nervno

Nervno


Број порука : 154
Join date : 03.08.2014
Локација : Ulaz 3 sektor B

Marketing FK Backa - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 11 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 2:11 am

x-man ::
Misljenja sam da se karta mora placati, pogotovo je to vazno za Backu kada vec opstina ne pomaze znacajnije.
Ma karta se mora placati, kad se ima svakodnevno davati za cigarete 200 dinara ili za kladionicu a nema se sto dinara jednom u petnaest dinara. E sad besplatne ulaznice su druga stvar, odredi se npr 100 besplatnih ulaznica i podeli se npr po skolama i vecina ce doci na tekmu samo da mu ulaznica nepropadne i jos povedu mamu ili tatu i eto tu jos 100 placenih ulaznia ili organizovanje nagradne igre na lokalnim radio stanicama ili fb profilu, mi smo sve to radili pa eto mogli bi i vi da pokusate
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Marketing FK Backa - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 11 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 2:12 am

dobro resenje  :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Marketing FK Backa - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 11 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 3:02 am

http://wp.me/p51kja-yT
i ovo je marketing  king
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Marketing FK Backa - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 11 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 5:46 am

Danas sam duze razgovarao sa Mesom Cekovicem ,u sredu pred Metalac ce doneti uzorke ,kacketa,saleva,majica ,privezaka sa obelezjima Backe da vidimo da li je to ono sto hocemo i da na osnovu interesovanja napravi zeljeni broj komada do utakmice sa Slobodom king
Nazad na vrh Ići dole
grnja




Број порука : 40
Join date : 05.09.2014

Marketing FK Backa - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 11 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 5:52 am

Okacite neku sliku pa da vidimo kako izgleda valjalo bi i na fejsbuk izreklamirati da znaju ljudi unapred jer se para nema. Ja bih uzeo jednu majicu recimo ako skupim neku kintu do utakmice sa Slobodom.

Takva je materijalna situacija kod nas Palancana a Bogami i u celoj drzavi nije nista bolje Rolling Eyes Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marketing FK Backa - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 11 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Marketing FK Backa
Nazad na vrh 
Strana 11 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Sajt FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: