Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marketing FK Backa

Ići dole 
+54
maurinjo
martick
JovanRaskovic
vlada budala
nagib
Micko123
Miki Veliki
mesa111
PLAVOGARDISTA
Neko
napredBacka
Carapan
Ventilvoje
Gogi
Pera
deki
Младеново за Бачку навија
pdvfc
vule
djomla bgd
grnja
Nervno
Киламанија
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
DimaBP
miletesic01
NikolaRadjenovic
Neca BP
Ludak
Rale BP
ajmo plavi
x-man
MarjanRnic
rasha
sportista
Корида Детелинара
Напред Бачка
Sloboda Ili Ništa
Joca
SirkBP
tebra bp
RashaShea
BraneBP
dunavska76neman
Vojvoda
majstorBP
Kleka
Danac
Marko 89
IstocnaTribina
Ланми
Admin
58 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

Marketing FK Backa - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 25 Icon_minitimeČet Sep 24, 2015 3:00 pm

"Patriota" nam je zaduzen za marketing u Pancevu. Ha,ha,ha... Posle njegovih komentara i oni koji nisu znali za Backu(mada ne verujem da ima takvih) sada svi znaju. Dao nam je paznju koju imaju i CZ i Par i veliko mu hvala. Mnogo je uradio za nas!
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Marketing FK Backa - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 25 Icon_minitimeČet Sep 24, 2015 3:03 pm

Plavogardista jel dolazite u subotu u velikom broju kao nekad?

Patriota se igrao sa Backom i izgubio, zaboravio je da je fudbal igra 11 na 11 u kojoj Backa uvek pobedjuje cheers

Pancevo je predgradje Backe Palanke :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Marketing FK Backa - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 25 Icon_minitimeČet Sep 24, 2015 3:11 pm

Много добрих предлога. Надам се да ће управа клуба прочитати целу ову тему о маркетингу и озбиљно је схватити, шта су све учинили до сад ово је ситница а ипак много битна ствар за промоцију ФК Бачке као Бачкопаланачког бренда и дела нашег идентитета. Ускоро ће се наш град много чешће помињати у медијима Wink Поделити заставице по кладионицама, кафанама и кафићима широм града да буде као у Енглеској, кад дођете у неки град чим уђете у Паб јасно вам је за кога се ту навија Smile

У суботу се народе видимо на истоку!


Poslednji izmenio Шоне dana Čet Sep 24, 2015 3:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

Marketing FK Backa - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 25 Icon_minitimeČet Sep 24, 2015 3:11 pm

Ja sam malo stariji Plavogardista imam 34 godine i naravno da dolazim, mada moje drustvo je htelo da idemo na Bagremaru u subotu u pitanju je jarence ali sam ja na moje insistiranje odlozio za nedelju taman ce biti sladje uz nova 3 boda. Pancevo nije predgradje nase i veoma je daleko od nas koliko i Backa od Dinama na vecitoj listi!
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Marketing FK Backa - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 25 Icon_minitimeČet Sep 24, 2015 3:18 pm

Nije to nista najlepse godine su to. Ja sam dosta stariji Backista :D Puna podrska za Plavu Gardu, mi na zapadu bi mogli da napravimo neki navijacki transparent "Backisti" sa grbom i sve tri nase boje recimo a takodje i ono najtvrdje jezgro istoka sto stoji negde kod sredine, podsecaju me na "Staru Gardu" na istoku stadiona Vojvodine.

http://www.fkvojvodina.rs/wp-content/uploads/2011/06/71.jpg
https://s123.photobucket.com/user/miki_ns/media/17_2_2007_Vojvodina_Vozdovac/17_02_2007_Vosa_Vozd_02.jpg.html
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Marketing FK Backa - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 25 Icon_minitimeČet Sep 24, 2015 8:28 pm

Wow ja mislio Backini navijaci su sad uglavnom derani od 15ak godina, kad ono ima ljudi i od 34,sjajno :D docu i ja na istok, jos ako ubedim neke, to bi bilo kul.
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Marketing FK Backa - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 25 Icon_minitimePet Sep 25, 2015 4:22 am

Ventilslave nisu bas svi omladina ima nas i 25+ (godina) :D :D Pricao sam i sa momcima preko 30 godina koji su nekad bili u Plavoj Gardi ali isto navijanje nije bilo u kontinuitetu.

Inace ko god ima 700 dinara sutra bilo bi dobro da uzme sal, prodavace se gde i karte za zapad odnosno na blagajni. Ja sam svoj primerak dobio od drugara stvarno je prelep sal i bilo bi lepo videti sto vise ljudi na nasem stadionu sa nasim obelezjima. Polako ali sigurno preuzimamo Wink
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Marketing FK Backa - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 25 Icon_minitimePet Sep 25, 2015 5:22 am

Ja znam kad su Poluc, Zizu i ta ekipa dolazili, ali oni su se zvali genocid :D
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Marketing FK Backa - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 25 Icon_minitimePet Sep 25, 2015 5:22 am

Polic
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Marketing FK Backa - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 25 Icon_minitimePet Sep 25, 2015 7:37 am

Nemoj da te sram nemoj da te stid navijaj za Backu i cini genocid :D Tako su se zvaliali Plava garda ima tradiciju jer je prva navijacka grupa Backe i valjalo bi to sve nastaviti. Mislim da ce ulazak u superligu dici grad na noge.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marketing FK Backa - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 25 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Marketing FK Backa
Nazad na vrh 
Strana 25 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Sajt FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: