Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marketing FK Backa

Ići dole 
+54
maurinjo
martick
JovanRaskovic
vlada budala
nagib
Micko123
Miki Veliki
mesa111
PLAVOGARDISTA
Neko
napredBacka
Carapan
Ventilvoje
Gogi
Pera
deki
Младеново за Бачку навија
pdvfc
vule
djomla bgd
grnja
Nervno
Киламанија
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
DimaBP
miletesic01
NikolaRadjenovic
Neca BP
Ludak
Rale BP
ajmo plavi
x-man
MarjanRnic
rasha
sportista
Корида Детелинара
Напред Бачка
Sloboda Ili Ništa
Joca
SirkBP
tebra bp
RashaShea
BraneBP
dunavska76neman
Vojvoda
majstorBP
Kleka
Danac
Marko 89
IstocnaTribina
Ланми
Admin
58 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Marketing FK Backa - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 14 Icon_minitimePon Maj 11, 2015 12:50 pm

Dobro ovaj poslednji korak Dima to stavljanje nije ni bitno dovoljno je link prekopirati.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Marketing FK Backa - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 14 Icon_minitimePon Maj 11, 2015 12:52 pm

Nisam znao, zavisi od verzije foruma i dr. stvari.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Marketing FK Backa - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 14 Icon_minitimePon Maj 11, 2015 12:53 pm

Vidi ovo odem na par dana i vi vec nesto novo smislili Smile Kladim se da ste na latinici odradili hahahah. Nedostajao vam je Patriota svima dosta ste pisali ovih kad procitam odgovorim na eventualna pitanja. Misljenja sam da su vam majice salevi i sta ste stampali sigurno ruzni jer Mesa je star covek nema on smisla za ove stvari. Ja kad sam stampao Dinamove salove konkretno, uposlio sam mladju ekipu da mi to odradi jer priznajem da me godine lagano gaze hahahhaaha.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Marketing FK Backa - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 14 Icon_minitimePon Maj 11, 2015 12:55 pm

Kakav je onaj mali iz panceva sto je dosao?
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Marketing FK Backa - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 14 Icon_minitimePon Maj 11, 2015 12:59 pm

Ako mislis na malog Tekija gledao sam ga u Zelji, pa onako ne svidja mi se sto je sebican i sto iz tog razloga zna da izgubi loptu i dovede ekipu u opasnost. Borben je, pored njega je tesko proci a kad ga neko prodje zna tacno sta da radi i ne srlja da pravi prekrsaj ako to nije neophodno. Konkretno sad objektivno gledano mislim da nije jos uvek zreo za Backu i eventualan napad na superligu mada mislim da sledece sezone necete napadati superligu odnosno probacete ali bice jaca konkurencija sta da se radi.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Marketing FK Backa - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 14 Icon_minitimePon Maj 11, 2015 1:01 pm

Hvala, da Vas pitam jos i ovo i to bez i malo malicioznosti, da li je sledeca godina vasa odnosno da li ste se konsolidovali, da li cete probati napad na rang vise?
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Marketing FK Backa - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 14 Icon_minitimePon Maj 11, 2015 1:06 pm

x-man tesko je to pitanje ali nek bude odgovor ne da ne detoaljisem previse. Ja sam hteo da otvorim temu o Dinamu i da pisem detaljno ali ima onih koji bi jedva docekali da se smeju da pricaju o fuziji i slicnno pa je mozda bolje da ne potezem temu znate kakvi su vasi navijaci kad krenu. Morate priznati da sam se i ja uklopio ovde manje vise posebno kad popijem malo pa bistre glave napisem komentare kao sad.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Marketing FK Backa - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 14 Icon_minitimePon Maj 11, 2015 1:07 pm

Hvala jos jednom, sto se mene tice otvorite slobodno
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Marketing FK Backa - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 14 Icon_minitimePon Maj 11, 2015 1:18 pm

Dima molim vas da bi probate da prebacite slike sa mog profila na fb ,hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Marketing FK Backa - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 14 Icon_minitimePon Maj 11, 2015 1:26 pm

MarjanRnic ::
Dima molim vas da bi probate da prebacite slike sa mog profila na fb ,hvala unapred
Nema tih slika na Vašem profilu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marketing FK Backa - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 14 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Marketing FK Backa
Nazad na vrh 
Strana 14 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Sajt FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: