Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi

Join date : 26.02.2016
Age : 45
Локација : Backa ,Backa Palanka

Backa -Zemun 2-0 (0-0) Empty
PočaljiNaslov: Backa -Zemun 2-0 (0-0)   Backa -Zemun 2-0 (0-0) Icon_minitimeSub Mar 12, 2016 9:31 am

Vazna i bitna pobeda za ekipu Backe koja je tek u drugom poluvemenu slomila otpor ekipe Zemuna .U prvih 45 minuta igre osetio se grc u igri Backinih fudbalera zbog same vaznosti utakmice ,i prvo poluvreme iskreno nije obecavalo nista dobro po nas tim.Medjutim pocetkom drugog poluvremena Backa je zaigrala brze,jednostavnije ,bila je primetna i leprsavost u igri ,lopta je isla brzo i tacno i vec na pocetku drugog poluvremena Backa je sa brza gola Cekovica i Trivunovica (iz jedanaesterca)resila pitanje pobednika ,ali jedan bitan detalj se desio pre prvog gola Backe ,ekipa Zemuna je imala kolosalnu sansu za gol,na nasu srecu i svih navijaca Backe ,Zemun u tom 50 minutu nije poveo.Posle tog zicer promasaja sve se okrenulo na vodenicu igraca Backe koji su rutinski odradili ostatak utakmice i bilo je primetno da su navijaci otisli sa stadiona Slavko Maletin-Vava vidno zadovoljni jer je sada Superliga mnogo blize.Cestitke igracima Backe na vaznoj pobedi kao i strucnom stabu i upravi kluba .Navijaci oba tima danas su napravili odlicnu atmosferu ,naviajli su fantasticno i stvarno je bilo lepo danas biti na stadionu Stanko Maletin -Vava
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje

Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PočaljiNaslov: Re: Backa -Zemun 2-0 (0-0)   Backa -Zemun 2-0 (0-0) Icon_minitimeSub Mar 12, 2016 9:39 am