Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marketing FK Backa

Ići dole 
+54
maurinjo
martick
JovanRaskovic
vlada budala
nagib
Micko123
Miki Veliki
mesa111
PLAVOGARDISTA
Neko
napredBacka
Carapan
Ventilvoje
Gogi
Pera
deki
Младеново за Бачку навија
pdvfc
vule
djomla bgd
grnja
Nervno
Киламанија
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
DimaBP
miletesic01
NikolaRadjenovic
Neca BP
Ludak
Rale BP
ajmo plavi
x-man
MarjanRnic
rasha
sportista
Корида Детелинара
Напред Бачка
Sloboda Ili Ništa
Joca
SirkBP
tebra bp
RashaShea
BraneBP
dunavska76neman
Vojvoda
majstorBP
Kleka
Danac
Marko 89
IstocnaTribina
Ланми
Admin
58 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Marketing FK Backa - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 21 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 9:15 am

Gogi ::
Carapan od tebe nije neobicno cuti tako nesto ali kad je Patriota pohvalio onda jeste dobar Smile

Pero koliko kosta svaki artikal pojedinacno ako te ne mrzi da napises cene?

I hteo bih da pitam bas ovo sto i Ventislav, hoce li biti dresova ja sam zaintresovan za dres Backe.
Da li će biti i dresova ne znam, ja sam samo jedan običan navijač kao i vi, a nadam se da hoće.
Šal + kačket sam platio 900 dinara.
Zastavice za kola 250 dinara. Odmah sam uzeo 2, jednu za kola a jednu za kancelariju.
Kapitenske zastavice (kad ih na centru menjaju kapiteni ekipa) 700 dinara. Cena jeste visoka ali je jako dobar kvalitet i nije mi bilo žao dati pare za nju; sada mi krasi zid sobe.
Majica 700 dinara. Za nju mislim da je jako skupa, cena bi trebalo da bude 350-400 dinara.
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

Marketing FK Backa - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 21 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 9:22 am

Hvala. Slazem se da je majica skupa s obzirom da je obicna bela sa prisivenim grbom ali mora i klub da zaradi Smile Ostalo je korektno. Znas li mozda da li moze sal pojedinacno da se kupi i koja je cena pojedinacnog sala?
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

Marketing FK Backa - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 21 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 9:28 am

Konacno da se nesto uradi i na ovom polju. Posle vise od 30 godina Wink
Mile, Marjane zasto se ne bi sve ovo prodavalo ispred stadiona kad su utakmice? Na taj nacin bi se mnogo vise prodalo. Ima li sanse da se vec protiv Sloge prodaje?
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Marketing FK Backa - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 21 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 9:30 am

Gogi ::
Hvala. Slazem se da je majica skupa s obzirom da je obicna bela sa prisivenim grbom ali mora i klub da zaradi Smile Ostalo je korektno. Znas li mozda da li moze sal pojedinacno da se kupi i koja je cena pojedinacnog sala?
Gogi nisam siguran ali mislim da je 700 dinara.
Nazad na vrh Ići dole
grnja




Број порука : 40
Join date : 05.09.2014

Marketing FK Backa - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 21 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 10:16 am

sta da kazem nego odlicno! iz dana u dan sve vise napredujemo i rastemo!
Nazad na vrh Ići dole
Напред Бачка

Напред Бачка


Број порука : 69
Join date : 31.07.2014
Локација : Бачка Паланка

Marketing FK Backa - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 21 Icon_minitimePet Avg 28, 2015 4:34 am

Pera ::
Marketing FK Backa - Page 21 1zf7cz5

Link za vecu rezoluciju:
https://2img.net/h/oi61.tinypic.com/1zf7cz5.jpg

Како је добро испао шал Shocked
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Marketing FK Backa - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 21 Icon_minitimePet Avg 28, 2015 5:16 am

Zaista lepo izgleda sal. Lepsi vam je grb gde pise FK na svetlo plavom delu grba a Backa Palanka na tamno plavom delu. Posto vidim da se razlikuju grb sa zastavica u odnosu na ostale taj je i najlepsi na zastavicama. Marjane koji vam je sad zvanican od te dve verzije?
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Marketing FK Backa - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 21 Icon_minitimePet Avg 28, 2015 9:01 am

Стварно је лепши тај грб на заставицама од ових осталих.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Marketing FK Backa - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 21 Icon_minitimePon Sep 14, 2015 10:29 pm

Marinka Petkovica za direktora marketinga Basketball to je i moj predlog cheers
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Marketing FK Backa - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 21 Icon_minitimePon Sep 14, 2015 10:36 pm

Konacno ono sto smo dugo cekali, svaka cast vi od Backe bas hocete da napravite brend i ozbiljan klub Smile Nadam se da to podrazumeva i zvanican sajt. A pozivam sve navijace posebno one sa istoka da kupe sal prelep je. Kad dodju gosti da vide ko smo Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marketing FK Backa - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 21 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Marketing FK Backa
Nazad na vrh 
Strana 21 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Sajt FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: