Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 62 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 31 Icon_minitimeUto Sep 13, 2016 1:13 pm

aimar ::

Da li je moguce da niko nije video dva tipa koji su ispred blagajne prodavali karte 100 dinara jeftinije od zvanicne cene.

Nije. Naravno da su ih videli.
Ali to se mene ne tiče. Valjda postoji neko ko o tome treba da vodi računa.
Kako to nije moj posao , tako me to ne intresuje .....

Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 31 Icon_minitimeUto Sep 13, 2016 1:42 pm

nagib ::
aimar ::

Da li je moguce da niko nije video dva tipa koji su ispred blagajne prodavali karte 100 dinara jeftinije od zvanicne cene.

Nije. Naravno da su ih videli.
Ali to se mene ne tiče. Valjda postoji neko ko o tome treba da vodi računa.
Kako to nije moj posao , tako me to ne intresuje .....

Zanimljivo,ovo ti se ne tice ali si slikovito obijasnio Ventilu da treba jednu kartu da plati dva puta.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 31 Icon_minitimeUto Sep 13, 2016 1:45 pm

Naravno da treba.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 31 Icon_minitimeUto Sep 13, 2016 1:55 pm

Al ono, ne bih i nisam do sad pravio frku oko toga samo zbog Marjana i Mileta, ali sad kada cujem ovo od Aimara za karte onda je jasno da je Tolja i mozda pomocni trener imao svoju racunicu.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 31 Icon_minitimeUto Sep 13, 2016 1:58 pm

Ako je ovo tačno onda je to stvarno sramota.
Neko ima obraz deblji od vojničkog đona!
Nazad na vrh Ići dole
napredBacka




Број порука : 105
Join date : 04.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 31 Icon_minitimeUto Sep 13, 2016 9:27 pm

Licno nisam kupio sezonsku jer radim u privatnoj firmi gde je i nedelja radni dan tako da ne znam unapred na koju utakmicu cu ici a na koju ne. Cinjenica je ipak da su najverniji navijaci to jest oni sa sezonskim kartama poput Ventilvoja nasamareni i prevareni. Da li mislite da je za studenta ali i prosecnog radnika malo 4*300+4*700=4000? A uzeo kartu za celu polusezonu za 2500? Ostecenima pare treba vratiti to je onih 4*300 za ulaznice... Hoce li se po tom pitamju oglasiti Mile ili Marjan? Osim toga svi klubovi imaju sezonsku samo Backa godisnju kartu sto svakako nema smisla kad u jednoj godini klub moze biti u dva razlicita ranga...
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 31 Icon_minitimeUto Sep 13, 2016 11:42 pm

Slažem se da ima puno nelogičnosti. To je naša realnost. ALi ljudi pobogu da li znate gde živite?
Pa u Srbiji trenutno. A isto smo proživeli i u SRJ i SCG .
Jednostavno mentalitet ovih ljudi he takav i to će teško da se promeni.

Ako vi svi koji ovde pišete znate način na koji to može da se promeni, izvolite uradite to i imaćete moju podršku. Ali ako ne znate način i samo uzalud pišete negodovanje uzaludno , to onda ne vodi nikuda .....

Reklo bi se lako si se predao ... Lično ne verujem u bajke David protiv GOlijata .....

I neću da se zamlaćujem da mogu nešto da promenim u sistemu koji je takav kakav jeste

Nazad na vrh Ići dole
Kobajla

Kobajla


Број порука : 27
Join date : 17.08.2014
Age : 49
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 31 Icon_minitimeSre Sep 14, 2016 3:27 am

Posto vidim da ovde neki studenti lose stoje sa matematikom zeleo bih samo na brzinu da objasnim.Godisnja karta je kostala 2500 din.7 utakmica prolecnog dela prvenstva u pls po 200 dinara je 1400 dinara.8 utakmica je ostalo do kraja godine(pise na sajtu Backe da ulaznice vaze do kraja 2016.) po 300 dinara je 2400 i za sada jedna kup utakmica po 300 dinara sto ukupno iznosi 4100 dinara.Dakle niko nije ostecen,cak se i dobro ustedelo,taman za put u Novi Sad na utakmicu s Partizanom.Sa druge strane clanovi uprave imaju pravo da odredjeni broj karata podele familiji i prijateljima,a ako je neko prodavao karte mimo zakona to je posao za odredjene organe i ako je to neko video trebalo je odmah da prijavi ili postaje saucesnik.
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Forumska kafana "Backa" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 31 Icon_minitimeSre Sep 14, 2016 10:18 am

Objektivno to sa kartama nam ne ide na cast kao i par puta kad je bio besplatan ulaz a redari nisu bili obavesteni jer se Tolja napio. Veliki klub to ne sme da dopusti. Cak ni mali.

Ipak cinjenica je da ako Marjana posluzi zdravlje a zasto ne bi mlad je covek Backa ce za deset godina biti najveci klub u Vojvodini odmah iza Vojvodine, mozda u tom momentu formom i ispred Vojvodine. Pogledajte rezultate od pre pet i vise godina a pogledajte ove u poslednjih pet, pametnom dosta. Marjane majstore vodi nas do titule!!!
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 31 Icon_minitimeSre Sep 14, 2016 1:42 pm

evo jedno poređenje pravde protiv nepravde u muzičkom smislu.

Buntovnici sa iskrenim textom protiv medijske ličnosti koja "mrda" sa lovom ......

I na osnovu broja pregleda recite mi ko je pobednik ???

Dobro ili zlo ????

https://www.youtube.com/watch?v=HiAc9OFcTB0 PROTIV https://www.youtube.com/watch?v=17LhH2IkZns&list=PLxGleGTCGfStTeeJ6-ktxmoGQ5ftLQ0ZC


i ako ste me shvatili šta sam hteo reći , da li i dalje verujete u deda mraza ?
Ko ne razume ili nije pratio postove ..... dodatno objašnjenje pišem da privatne poruke sa "idot proof textom" ... Forumska kafana "Backa" - Page 31 354027643
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 31 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 31 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 62 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: