Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 62 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Forumska kafana "Backa" - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 32 Icon_minitimeNed Sep 18, 2016 3:42 pm

Нагибе видео сам те јуче на западу у новом дресу са именом НАГИБ на полеђини Forumska kafana "Backa" - Page 32 1353276769 Иначе твоја екипа је јако добро навијала на том десном крилу запада који је традиционално слабији јер сви више воле сести на почетку запада, покретали сте тај део сасвим фино.
Кажи ми где се могу набавити дресови и по којој цени?
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 32 Icon_minitimeNed Sep 18, 2016 11:51 pm

Шоне ::
Нагибе видео сам те јуче на западу у новом дресу са именом НАГИБ на полеђини Forumska kafana "Backa" - Page 32 1353276769 Иначе твоја екипа је јако добро навијала на том десном крилу запада који је традиционално слабији јер сви више воле сести на почетку запада, покретали сте тај део сасвим фино.  
Кажи ми где се могу набавити дресови и по којој цени?

Tako je šone. Mi smo stalno na tom mestu i ne menjamo zbog malera. A tu su i igrači koji nisu u protokolu pa sa njima uvek razmenimo po koju reč. Dresovi su se prodavali na ulasku u stadion. Doduše bez broja već onako klot. Ovaj moj sam specijalno poručio Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Pera reče da je kupio na ulasku pa nek ti kaže koliko je platio.


Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Forumska kafana "Backa" - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 32 Icon_minitimePon Sep 19, 2016 2:35 pm

Хвала Wink
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Forumska kafana "Backa" - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 32 Icon_minitimeSub Sep 24, 2016 9:43 am

Stan i troskovi 15 000,
Hrana 8 000 (da se krpim),
Internet i racun za telefon 2500,
Ostali troskovi u stanu (gel za tusiranje, sampon, brijac, pena za brijanje, toalet papir, deterdzent za sudje itd... ) 2500........ukupno 28 000. Plata 25 000 a redovno kasni. Devojka i drugari na stand by...Kao i mnogi Palancani koji su otisli da se oprobaju u NS eto mene uskoro u BP tu se kako tako jos i zivi...


Prosecan sam Srbin nema sta...Fakultet zavrsio a kao da nisam, tako izgledaju godine iza mene a tako i ispred mene. Ne jadikujem samo zbog sebe jer tako izgleda zivot veceg dela omladine, ni oni sto zive sa roditeljima nisu u puno boljoj poziciji.

Ovaj forum mi dodje kao melem, isto kao i utakmice Backe i zaista ne bih voleo da zamre ranije sam ga cesto reklamirao kao i mnogi drugi clanovi koji su svuda ostavljali link. Predlazem Stojanu Malesu da kao i Kleka redovno uz vest na FB na kraju ostavi i link foruma na taj nacin je sira javnost saznala za nas i registrovale su se stotine ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Forumska kafana "Backa" - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 32 Icon_minitimeSub Sep 24, 2016 10:44 am

Ne znam da li smo sami krivi ili su nam drugi krivi (zapad koji je nametnuo ratove, mrznju i tome slicno zbog svog intresa) ali svakako nosimo deo krivice sto cutimo na tako nesto. Svi zive lose i mladi i stari s tim sto smo mi stariji ipak ziveli u dosta uredjenijem drustvu a vi tesko da cete imati priliku osim ako se ne desi neko cudo. Brakova je sve manje, dece takodje, centralizacije je uzela maha kao nikad i nastavlja sve jace, Srbija zivi u Beogradu i Novom Sadu ostalo je tuga. Skoro sam prosao Srbiju uz duz i popreko verujte Palanka jos vrvi od zivota i omladine kako je u drugim gradovima koji su cak i veci. Prazni su gradovi onda mozete misliti kako je na selima. Moramo se svi zajedno boriti da sutra u Srbiji bude bolje zbog generacija koje dolaze. Backa Palanka mora da otvori nova radna mesta i povuce 5 000 Palancana koji su trenutno u Novom Sadu na studijama ili radu. Sto se tice onih koji su otisli u inostranstvo veci deo se nikad nece vratiti i oni su izgubljeni nazalost.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Forumska kafana "Backa" - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 32 Icon_minitimeSub Sep 24, 2016 10:54 am

Све си рекао ЉубитељФудбала Forumska kafana "Backa" - Page 32 3733535733
Апеловати на локалне власти да отварају нове фирме једини је начин да не оде и ово мало младих људи и само тако град може опстати као град иначе ако овако наставимо да губимо људе неће на добро изаћи. Осим тога подржати све манифестације које се одржавају и које привлаче људе Дунавски Бал, ФЕП, етно шор, кобасицијада код Полоја и слично...У Новом Саду на тргу сваких пар дана се одржава нешто а то све чини један град. ФК Бачка је тренутно најсветлија тачка Паланке и ваља све то подржати још више него до сад cheers
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 32 Icon_minitimeSub Sep 24, 2016 4:22 pm

NikolaRadjenovic ::
Stan i troskovi 15 000,
Hrana 8 000 (da se krpim),
Internet i racun za telefon 2500,
Ostali troskovi u stanu (gel za tusiranje, sampon, brijac, pena za brijanje, toalet papir, deterdzent za sudje itd... ) 2500........ukupno 28 000. Plata 25 000 a redovno kasni. Devojka i drugari na stand by...Kao i mnogi Palancani koji su otisli da se oprobaju u NS eto mene uskoro u BP tu se kako tako jos i zivi...


Prosecan sam Srbin nema sta...Fakultet zavrsio a kao da nisam, tako izgledaju godine iza mene a tako i ispred mene. Ne jadikujem samo zbog sebe jer tako izgleda zivot veceg dela omladine, ni oni sto zive sa roditeljima nisu u puno boljoj poziciji.

Ovaj forum mi dodje kao melem, isto kao i utakmice Backe i zaista ne bih voleo da zamre ranije sam ga cesto reklamirao kao i mnogi drugi clanovi koji su svuda ostavljali link. Predlazem Stojanu Malesu da kao i Kleka redovno uz vest na FB na kraju ostavi i link foruma na taj nacin je sira javnost saznala za nas i registrovale su se stotine ljudi.

Nikola tako je.

Ali šta misliš kako je tek na sve to kad imaš još dovje dece i kad samo za knjige koje su za jednokratnu upotrebu daš jos 23500 dinara ??
Pa još plus sveske , osiguranje , olovke bojice , užina, patike, torbe, obuća , odeća, PIZDA MATERINAAAAAAA .... a zovu te sa biroa da radiš nekom majmunu za 25.000 ????

Pa mogu i ja da kukam ovde do nove godine !!!!!!
A pun mi racQu kukanja ....

Nek mi se napuše kite ali NE HVALA !!!

Idem sa ciganima da se družim i ovoj je..oj državi dajem srednji prst u oko i borim se sam za sebe !!!!!!!!!

I najnovije vesti pišu na fejsu i tviteru itd ... gde svi pljuju po ratu i sirotinji koja treba da političarima OPET ratom pokloni sve od ništa koje nema ?????

Nemojmo o tome !!!!
Ovo je forum o sportu i ako nećemo o tome onda nemojmo o ničemu .....

Forumska kafana "Backa" - Page 32 3733535733

Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 32 Icon_minitimeSre Sep 28, 2016 5:05 pm

Pobeda protiv Vozda bi nam dosla kao kec na jedanaest i zato zajedno u nove pobede cheers Sistem podele bodova je nesto najgluplje sto sam cuo u fudbalu a mnogo sam se gluposti naslusao ali to je nazalost realnost a to znaci da cemo se do poslednjeg ili do par poslednjih kola boriti grcevito za opstanak. Ako budemo u zoni ispadanja pre deljenja bodova imamo sansu za opstanak malu ali ipak sansu a ako budemo imali nesto vise bodova podelom opet dolazimo u opasnu zonu izuzev ako u prva dva dela ne ostvarimo ipak nesto bolji rezultat i osvojimo dovoljno bodova ali cisto sumnjam. Zato svaka pobeda je izuzetno bitna i moramo podrzati ekipu bez obzira da li ima kvalitet ili ne. Bitna je zelja kod igraca, oni koji se bore kao i uvek bice nagradjeni aplauzom i podrskom!
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 32 Icon_minitimeSre Sep 28, 2016 11:20 pm

Naravno da svi očekujemo pobedu protiv Vožda. Forumska kafana "Backa" - Page 32 3733535733

Deljenje bodova u plej aut fazi možda i nije loše. Svi svo videli da su prošle sezone u novinama svi već odpisali Spartak. Ali je on odličnim igrama lagano obezbedio opstanak. Hoću da kažem da mislim da je veoma bitna forma u tom periodu tj u plej autu. Ako se tad bude udobroj formi i odigra dobro , opstanak je siguran.

Što se tiče igre i trenutnog igračkog kadra, ja bih postavio taktiku 4-2-4-0 ... Naglašeno na ovu nulu gde nema napadača tj špica. Zašto da ne ?
Vojvodina igra 4-1-4-1 i vidimo gde je na tabeli .

Naša realizacija kada počinjemo utakmicu sa igračem manje, (da li treba uopšte da pojašnjavam ) je veoma loša i treba nešto da se menja
Nazad na vrh Ići dole
napredBacka




Број порука : 105
Join date : 04.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 32 Icon_minitimeČet Sep 29, 2016 2:30 am

Kako god nesto mora da se menja napred. Protiv Metalca je ocigledno bilo koliki nam je problem dati gol i kad smo bolji i kad stvaramo prilike ili poluprilike. Cekovic i da ugura koji pored tolikog forsiranja cinjenica je da nije igrac koji nam treba...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 32 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 32 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 62 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: