Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 55 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
goran123




Број порука : 70
Join date : 22.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 17 Icon_minitimeUto Jun 07, 2016 9:52 am

Dajte ljudi vise fk ili ofk kao da je bitno. Ima li šta novo što se tiče odlazaka, dolazaka, pojacavanja strucnog staba pošto je lazija opet vraćen na mesto direktora...? Ima li nekih konkretnih imena sa kim se ozbiljno pregovara?
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 17 Icon_minitimeUto Jun 07, 2016 10:45 am

i ja mislim da to ofk ili fk nije previse bitno, svaka cast upravi ako opet izdejstvuje FK, a koliko sam razumeo to je gotova prica. Medjutim nadam se da to nece natovariti Backoj neke velike dugove od pre.
A sto se tice pojacanja mislim da se Zecevic vratio, a mozda ce i Ivelja mada ne verujem za njega.
Ja se jos uvek nadam Babovicu, a potajno i Krasicu haahah. Iako znam da je za Krasica to prilicno nerealno, ali bi bio pun pogodak na vise nacina.
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 17 Icon_minitimeUto Jun 07, 2016 11:05 am

Ventilmir ::
i ja mislim da to ofk ili fk nije previse bitno, svaka cast upravi ako opet izdejstvuje FK, a koliko sam razumeo to je gotova prica. Medjutim nadam se da to nece natovariti Backoj neke velike dugove od pre.
A sto se tice pojacanja mislim da se Zecevic vratio, a mozda ce i Ivelja mada ne verujem za njega.
Ja se jos uvek nadam Babovicu, a potajno i Krasicu haahah. Iako znam da je za Krasica to prilicno nerealno, ali bi bio pun pogodak na vise nacina.
Cuo sam da Ivelja ide u Zemun i to za vise nego pristojnu cifru,uprava je pokusala da dovede Martinovica iz Jagodine ali on trazi 17 soma evra za sezonu tako da od toga nema nista.
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 17 Icon_minitimeUto Jun 07, 2016 11:44 am

Jakih navijaca ne shvataju vaznost svega toga. OFK Backa ne bi bila naslednik svega onoga prethodnog a ovako ako uprava izdejstvuje prakticno ce zakonski ovaj uspeh pripasti FK Backoj a zadrzace se i istorija kluba. Ali instant navijaci poput ovog Ventilmira koji nema vise od 15 godina to ne kontaju. Goran je kako sam shvatio neki menadzer pa je svakako nebitan u celoj prici. Takvi poput njega su mi i olaksali odlazak iz fudbala. Cisto sumnjam da cete sve postici ali ako jeste tako kao sto pricate Mile onda skidam kapu i povlacim se sa foruma trajno mi Pancevci imamo rec.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 17 Icon_minitimeUto Jun 07, 2016 11:56 am

Miki Veliki ::
Jakih navijaca ne shvataju vaznost svega toga. OFK Backa ne bi bila naslednik svega onoga prethodnog a ovako ako uprava izdejstvuje prakticno ce zakonski ovaj uspeh pripasti FK Backoj a zadrzace se i istorija kluba. Ali instant navijaci poput ovog Ventilmira koji nema vise od 15 godina to ne kontaju. Goran je kako sam shvatio neki menadzer pa je svakako nebitan u celoj prici. Takvi poput njega su mi i olaksali odlazak iz fudbala. Cisto sumnjam da cete sve postici ali ako jeste tako kao sto pricate Mile onda skidam kapu i povlacim se sa foruma trajno mi Pancevci imamo rec.
pogledaj onda na APR status OFK Backa i status FK Backa i videces da smo sve uspeli a sto se mene tice nemoras da se skines sa foruma Forumska kafana "Backa" - Page 17 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 17 Icon_minitimeUto Jun 07, 2016 1:01 pm

goran123 ::
Dajte ljudi vise fk ili ofk kao da je bitno. Ima li šta novo što se tiče odlazaka, dolazaka, pojacavanja strucnog staba pošto je lazija opet vraćen na mesto direktora...? Ima li nekih konkretnih imena sa kim se ozbiljno pregovara?

POčinješ da mi se sviđaš sa svojim postovima...... Rolling Eyes Rolling Eyes
potpisujem to što si napisao ...
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 17 Icon_minitimeUto Jun 07, 2016 1:03 pm

Miki Veliki ::
Jakih navijaca ne shvataju vaznost svega toga. OFK Backa ne bi bila naslednik svega onoga prethodnog a ovako ako uprava izdejstvuje prakticno ce zakonski ovaj uspeh pripasti FK Backoj a zadrzace se i istorija kluba. Ali instant navijaci poput ovog Ventilmira koji nema vise od 15 godina to ne kontaju. Goran je kako sam shvatio neki menadzer pa je svakako nebitan u celoj prici. Takvi poput njega su mi i olaksali odlazak iz fudbala. Cisto sumnjam da cete sve postici ali ako jeste tako kao sto pricate Mile onda skidam kapu i povlacim se sa foruma trajno mi Pancevci imamo rec.

Miki , ne moraš da ideš sa foruma, naravno da će biti sve kako je rečeno , a dovoljno je da prestaneš sa mrzovoljom prema Bačkoj i dođi na koju našu utakmicu da uživaš malo u svemu redom Forumska kafana "Backa" - Page 17 3733535733 Forumska kafana "Backa" - Page 17 3733535733

Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 17 Icon_minitimeUto Jun 07, 2016 2:53 pm

nagib ::
Miki Veliki ::
Jakih navijaca ne shvataju vaznost svega toga. OFK Backa ne bi bila naslednik svega onoga prethodnog a ovako ako uprava izdejstvuje prakticno ce zakonski ovaj uspeh pripasti FK Backoj a zadrzace se i istorija kluba. Ali instant navijaci poput ovog Ventilmira koji nema vise od 15 godina to ne kontaju. Goran je kako sam shvatio neki menadzer pa je svakako nebitan u celoj prici. Takvi poput njega su mi i olaksali odlazak iz fudbala. Cisto sumnjam da cete sve postici ali ako jeste tako kao sto pricate Mile onda skidam kapu i povlacim se sa foruma trajno mi Pancevci imamo rec.

Miki , ne moraš da ideš sa foruma, naravno da će biti sve kako je rečeno , a dovoljno je da prestaneš sa mrzovoljom prema Bačkoj i dođi na koju našu utakmicu da uživaš malo u svemu redom  Forumska kafana "Backa" - Page 17 3733535733 Forumska kafana "Backa" - Page 17 3733535733


Postujem tvoju rec Nagibe jer se vidi da si pravi ljubitelj fudbala, ocito nemas ovde nikakav intres nego cista ljubav.
Narednih dana sa svojim prijateljom Patriotom planiram da pokrenem slican forum kad napravimo nadam se da cete se svi vi pravi ljubitelji fudbala iz Backe Palanke i okoline okupiti jer vecina Pancevaca zeli dobre odnose sa Palancanima iako smo ljuti rivali. Sa moje strane spusticu loptu po prirodi sam impulsivan ali mislim da se Backa krece u dobrom smeru a verujte prepun sam informacija. Marjan je opasan igrac moram da priznam, bas opasan a to znaci da nije samo sposoban nego je usput i prizeman mnogo saveta je uprava na celu sa njim i Miletom prihvatila od strane forumasa i na taj nacin ste poprilicno odmakli. Konacno imate i sajt koji lici na nesto a marketing kluba je strahovito vazan. Ja ga u Pancevu radim i sad kad smo tu gde smo sve sa ogranicenim finansijama i iz ciste ljubavi bez podrske uprave kluba.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 17 Icon_minitimeUto Jun 07, 2016 3:27 pm

Марјан рачуна више потеза унапред, зато је зајебан. фора је што то људи често не сконтају па се чуде, а ја сам то схватио тек недавно.
Nazad na vrh Ići dole
PirgosiPirot




Број порука : 1
Join date : 07.06.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 17 Icon_minitimeUto Jun 07, 2016 3:51 pm

Nadam se da je ovo prava tema ali moj Radnicki je usao u PRVU LIGU SRBIJE posle toliko godina!!!

Proslava je bila pred vise od 5000 navijaca sto mediji i potvrdjuj kad bi iz PLS U SLS ulazili verujem da bi bilo i 10000!!! Pirot je mali grad velikog srca i zivi za Radnicki!!!

Evo linkova. Kurac, ne mogu da stavim linkove pise samo posle sedam dana od registrovanja ali na youtube ima proslava zove se Radnički Car Konstantin 3:0- predaja pehara i opšte slavlje na stadionu

Nadam se da cemo se uskoro sresti u SLS i vi i mi to zasluzujemo!

Malo me tuga uhvati kad vidim kakvi su klubovi ispali iz lige dosta tuzna realnost naseg fudbala ali eto ima i pozitivnih stvari. Inace forum vam je wow odusevljen sam organizacijom!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 17 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 17 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 55 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Marketing FK Backa
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: