Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 51 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 10 Icon_minitimePon Maj 16, 2016 10:33 pm

[quote="miletesic01"]
Ventilmir ::
Jel istinita prica da u Backu dolazi neki Sljivancanin koji ce se ukljuciti u finansiranje kluba a da pritom trazi da mu sin igra? Takve price kolaju ovih dana.
Po bogu ljudi ,sta vam je .? Jos jednom cu reci Spaso sastavalja tim tj. sef strucnog staba je odgovoran za rezultat i on iskljucivo i samo on sastavlja tim i niko vise TO JE ISTINA I DRUGE NEMA ,gospodin Sljivancanin zeli da se ukljuci u rad kluba i na tome mu puno hvala i zeli finansijski da podrzi Backu i to bez uslovljavanja cisto da se zna

Gospodine Mile manite se te te price. U kom klubu u Srbiji trener sastavlja tim? Sto se tice gospodina Sljivancanina u Ns kruze price da ce dobiti bitnu funkciju u klubu platice reflektore i uzeti restoran. Za uzvrat igra sin i jos 3 igraca dovodi koji moraju da igraju... Naravno mora coveku da se ispalti investicija. Ako mi je ovi istina drago mi je samo zato sto ce se ovim Spasi skratiti prostor da gura svoje igrace, samo da ne dodje do sukoba interesa i odose kola veoma brzo nizbrdo. Primer je Ofk beograd klub zvani-Veza- kombinacija. Videcemo vreme ce pokazati.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 10 Icon_minitimePon Maj 16, 2016 10:39 pm

Milko ::
miletesic01 ::
Ventilmir ::
Jel istinita prica da u Backu dolazi neki Sljivancanin koji ce se ukljuciti u finansiranje kluba a da pritom trazi da mu sin igra? Takve price kolaju ovih dana.
Po bogu ljudi ,sta vam je .? Jos jednom cu reci Spaso sastavalja tim tj. sef strucnog staba je odgovoran za rezultat i on iskljucivo i samo on sastavlja tim i niko vise TO JE ISTINA I DRUGE NEMA ,gospodin Sljivancanin zeli da se ukljuci u rad kluba i na tome mu puno hvala i zeli finansijski da podrzi Backu i to bez uslovljavanja cisto da se zna

Gospodine Mile manite se te te price. U kom klubu u Srbiji trener sastavlja tim? Sto se tice gospodina Sljivancanina u Ns kruze price da ce dobiti bitnu funkciju u klubu platice reflektore i uzeti restoran. Za uzvrat igra sin i jos 3 igraca dovodi koji moraju da igraju... Naravno mora coveku da se ispalti investicija. Ako mi je ovi istina drago mi je samo zato sto ce se ovim Spasi skratiti prostor da gura svoje igrace, samo da ne dodje do sukoba interesa i odose kola veoma brzo nizbrdo. Primer je Ofk beograd klub zvani-Veza- kombinacija. Videcemo vreme ce pokazati.
Milko ,toga u Backoj nije bilo niti ce biti ako bi neko to pokusao onda on ide iz kluba ili mi idemo iz kluba ,da li ste mozda od nekoga culi da sam ja ili Marjan,Tolja nekada pokusali da uticemo i sastavljamo tim Spasi ..??? ako nismo mi e vala nece ni drugi ,TO JE PRAVILO KLUBA I MORA SE POSTOVATI UPRAVA JE DA UPRAVLJA KLUBOM A NE DA SASTAVLJA  TIM i jos jedno ali mozda najbitnije ,ne sumnjamo u Spasu da se bavi takvim stvarima a da sumnjamo verujte da vise ni sekunde ne bi bio u klubu .
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 10 Icon_minitimePon Maj 16, 2016 10:52 pm

Ne treba nam nesloga u ovom trenutku, ko zna, mozda ce bas taj Sljivancanin biti od pomoci Backoj u buducnosti...A klubu definitivno treba jos ljudi koji ce se ukljuciti u finansiranje. Nije to lako izvesti, svako ima neki svoj interes, ali jbg...Dok su u klubu Marjan i Mile ne trebamo da se bojimo za Backu, to su valjda pokazali u ove 4 godine.

Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 10 Icon_minitimePon Maj 16, 2016 11:49 pm

Ventilmir ::
Ne treba nam nesloga u ovom trenutku, ko zna, mozda ce bas taj Sljivancanin biti od pomoci Backoj u buducnosti...A klubu definitivno treba jos ljudi koji ce se ukljuciti u finansiranje. Nije to lako izvesti, svako ima neki svoj interes, ali jbg...Dok su u klubu Marjan i Mile ne trebamo da se bojimo za Backu, to su valjda pokazali u ove 4 godine.

Valjda smo pokazali ... Forumska kafana "Backa" - Page 10 1777517561 stalno smo na proveri i dokazivanju a rezultati su "vidljivi i opipljivi " ahaha salim se ,razumem ja da svi zelite dobro klubu ali morate znati da je klub tesko finansirati i da se tu mora voditi pametna i mudra politika da bi se napravio stabilan superligas i da bi mogao da se finansira na prvom mestu od prihoda iz sponzorstava ,donacija,ulaznica ,podrske lokalne samouprave,sredstava iz FSS i zajednice klubova pa tek onda od prodaje igraca ( prioriteti su napisani redosledom i nije slucajnu sto nam je prodaja igraca tek krajnji nacin finansiranja kluba ) biznis plan sa Budzetom za super ligu je skoro gotov i bicete informisani do kraja maja kada bude i usvojen ,najvece "blago i sreca " su cisti i vidljivi racuni ... Forumska kafana "Backa" - Page 10 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 10 Icon_minitimeUto Maj 17, 2016 12:03 am

Pa dokle više sa provokacijama ?????

Stvarno mi je dosadilo da čitam gotovo svakodnevne provokacije mahom članova foruma koji nisu iz Bačke Palanke. Šta mislite da će te postići sa tim ??
Ljubomora !!! Da . Ljubomorni ste jer je Bačka ostvarila VELIKI uspeh i sada pokušavate provokacijama da isprovocirate ljude koji su za taj uspeh zaslužni.

Jednom sam napisao a sad ponavljam : Mene kao navijača NEINTRESUJE ko je kome ili jeste ili nije dao ovo ili ono !!!! I ne želim da čitam takva prepucavanja , lagarije , izmišljotine i baljezganje na forumu !!!!

Ovo je navijački forum a ne neki sud koji će da meri čija je ćuna duža Forumska kafana "Backa" - Page 10 1264396300

Stvarno bih molio ADMINA da briše sve takve postove a članove foruma koji i dalje potenciraju gore navedeno, ukloni sa foruma.

Mile je do sad bar 1000 puta ponovio da je Spaso taj koji sastavlja ekipu. Amin. Hoće neko da dokaže suprotno ? Izvolite imate sud pa se tamo tužite a nas navijače pustite da uživamo u uspehu naših plavih Forumska kafana "Backa" - Page 10 3553797800
Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 10 Icon_minitimeUto Maj 17, 2016 3:53 am

miletesic01 ::
Milko ::
goran123 ::
Nije prvi put da dolazi igrac ciji tata finansira klub iz senke naravno. Raspitajte se forumasi ciji je tata sedeo u lozi na utakmici sa Donjim Sremom i sve ce vam biti jasno sto se toliko pise o tom igracu ovde na forumu, sramota :D

Mamerno nisam hteo o tome da pisem ovde cekao sam da neko drugi spomene.Sin napredovao do prve postave a tata do loze. Dobro se zna ko je Rogacev otac i kako je igrao u svakom klubu pocevsi od mladjih selekcija Vojvodine tako da....Zar su roditelji drhgih momaka koji su ostvarili ovaj istorijski uspeh manje vredni od Rogacevog tate pa sede kao svi normalni ljudi na tribini?
Milko ,ovde se potpuno slazem sa vama ,svi roditelji od igraca treba da sede na tribini ili u lozi ,moraju biti sa istim tretmanom u klubu ,sto se mene tice trudicemo se da to tako i bude a verujem da hoce jer po cemu Klisin tata koji gleda svaku utakmicu po tom principu ne bi sedeo u lozi .? sto znaci ili svi na tribini ili svi u lozi ...komentar je sasvim na mestu ,hvala vam na ukazanoj gresci .

Hahaha da li je moguce da se mi u necemu slazemo? Salim se naravno cheers
Nazad na vrh Ići dole
goran123




Број порука : 70
Join date : 22.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 10 Icon_minitimeUto Maj 17, 2016 5:43 am

Gospodine Mile ja nisam rekao da tata sastavlja tim nego da se pojavi na utakmici mozda i prvi put i sedi gore u lozi e to je sramota i ne poštovanje ostalih roditelja od igraca. Vidim da ste vi i Milko pisali o tome i složili se jer je stvarno ruzno tako nesto videti,i zato necu da se nastavljam vise na tu temu. Ja bi dao jedan predlog ako do sada to niste radili da počnete. Većina igrača nije iz Backe Palanke i sigurno bi tim roditeljima, rodbini ili drugarima znacilo da ne placaju kartu,teska su vremena danas ljudi krpe kraj sa krajem a naravno vole da pogledaju svoje dete, da svaku utakmicu date svakom igracu po dve, tri ulaznice kako bi mogli podeliti svojima, to za klub nije nista nadam se. Eto, toliko od mene
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 10 Icon_minitimeUto Maj 17, 2016 6:39 am

Slazem se sa ovim sto Goran kaze,za besplatne ulaznice.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 10 Icon_minitimeUto Maj 17, 2016 7:39 am

Teška vremena ???

Pa kad krenu automobili da se razilaze posle utakmice na sve strane 10ak minuta ludilo. Semenke kod Bujaka 100 dinara pogrickate za jedno poluvreme. Cigare najjeftinije 180 dinara ...itd ..... Mislim da je zaista suvišno govoriti kako je ulaznica od 100 dinara skupa.
Za decu ispod 14 godina ok. Neka užu besplatno i za eventualno đake ako dođu organizovano.

Ali klipani i gilipteri koji svaki dan popuše kutiju cigara i popiju nekoliko piva mogu i da plate ulaznicu. Tamo se hvale kako su veliki navijači, idu na derbi u BG . pale baklje , petarde a ovde kukaju kako im je 100 dinara mnogo ... SRAMOTA !!!! Forumska kafana "Backa" - Page 10 1264396300 Forumska kafana "Backa" - Page 10 1264396300 Forumska kafana "Backa" - Page 10 1264396300
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 10 Icon_minitimeUto Maj 17, 2016 7:44 am

goran123 ::
Gospodine Mile ja nisam rekao da tata sastavlja tim nego da se pojavi na utakmici mozda i prvi put i sedi gore u lozi e to je sramota i ne poštovanje ostalih roditelja od igraca. Vidim da ste vi i Milko pisali o tome i složili se jer je stvarno ruzno tako nesto videti,i zato necu da se nastavljam vise na tu temu. Ja bi dao jedan predlog ako do sada to niste radili da počnete. Većina igrača nije iz Backe Palanke i sigurno bi tim roditeljima, rodbini ili drugarima znacilo da ne placaju kartu,teska su vremena danas ljudi krpe kraj sa krajem a naravno vole da pogledaju svoje dete, da svaku utakmicu date svakom igracu po dve, tri ulaznice kako bi mogli podeliti svojima, to za klub nije nista nadam se. Eto, toliko od mene
saglasan sam sa predlogom da svaki igrac dobije po npr. 3 tri karte a onda neka ih pokloni kome hoce to je u planu a vama hvala na predlogu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 10 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 10 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 51 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Marketing FK Backa
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: