Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 51 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimeČet Maj 12, 2016 9:39 pm

Lazar Acimov ::
Admine samo da ti kazem da si me razocarao mislio sam da si pravi navijac a ne sluga pojedinaca!
Postovani Lazare ,video sam na sajtu da ti je Marjan odgovorio ,mesto predsednika kluba nije placeno radno mesto ,vec funkcija koja se ne placa a Predsednik kluba zajedno sa upravom mora da obezbedi uslove za nesmetan rad kluba .Nije se Tamara sama izabrala niti je tu Tolja postavio vec smo je mi izabrali da bude Predsednica kluba a svakako ce vrlo brzo biti skupstina kluba na kojoj ce se birati novi upravni odbor kluba,nadam se da si me najdobronamernije razumeo a svestan sam da mozda nisi imao dovoljno tacnih informacija . Forumska kafana "Backa" - Page 9 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimePet Maj 13, 2016 2:46 am

Dragi prijatelji ,danas 13.maja PETAK u 13.h stizu nove stolice za zapadnu tribinu a da bi uspeli da ih postavimo za sutrasnju utakmicu moliimo vas da ko god ima vremena i volje dodje i pomogne ..hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimePon Maj 16, 2016 4:22 pm

Jel istinita prica da u Backu dolazi neki Sljivancanin koji ce se ukljuciti u finansiranje kluba a da pritom trazi da mu sin igra? Takve price kolaju ovih dana.
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimePon Maj 16, 2016 4:30 pm

taj mali sljivancanin je odlican igrac ako dodje bice pravo pojacanje za super ligu jos ako matori ulozi lovu ima da pevamo Forumska kafana "Backa" - Page 9 4174080217
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimePon Maj 16, 2016 5:04 pm

Ne znam nista, tako sam cuo, ne znam ni ko je taj mali, ako je dobar super. Samo da sa njim ne povede jos 5 diskutabilnih igraca kako se inace radi u srpskom fudbalu.
Nazad na vrh Ići dole
goran123




Број порука : 70
Join date : 22.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimePon Maj 16, 2016 5:07 pm

Nije prvi put da dolazi igrac ciji tata finansira klub iz senke naravno. Raspitajte se forumasi ciji je tata sedeo u lozi na utakmici sa Donjim Sremom i sve ce vam biti jasno sto se toliko pise o tom igracu ovde na forumu, sramota :D
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimePon Maj 16, 2016 10:17 pm

goran123 ::
Nije prvi put da dolazi igrac ciji tata finansira klub iz senke naravno. Raspitajte se forumasi ciji je tata sedeo u lozi na utakmici sa Donjim Sremom i sve ce vam biti jasno sto se toliko pise o tom igracu ovde na forumu, sramota :D
Postovani Gorane 123 ,stvarno nema smisla to sto pisete ,Spaso sastavlja tim a ne tata ... Forumska kafana "Backa" - Page 9 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimePon Maj 16, 2016 10:21 pm

Ventilmir ::
Jel istinita prica da u Backu dolazi neki Sljivancanin koji ce se ukljuciti u finansiranje kluba a da pritom trazi da mu sin igra? Takve price kolaju ovih dana.
Po bogu ljudi ,sta vam je .? Jos jednom cu reci Spaso sastavalja tim tj. sef strucnog staba je odgovoran za rezultat i on iskljucivo i samo on sastavlja tim i niko vise TO JE ISTINA I DRUGE NEMA ,gospodin Sljivancanin zeli da se ukljuci u rad kluba i na tome mu puno hvala i zeli finansijski da podrzi Backu i to bez uslovljavanja cisto da se zna Forumska kafana "Backa" - Page 9 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimePon Maj 16, 2016 10:28 pm

goran123 ::
Nije prvi put da dolazi igrac ciji tata finansira klub iz senke naravno. Raspitajte se forumasi ciji je tata sedeo u lozi na utakmici sa Donjim Sremom i sve ce vam biti jasno sto se toliko pise o tom igracu ovde na forumu, sramota :D

Mamerno nisam hteo o tome da pisem ovde cekao sam da neko drugi spomene.Sin napredovao do prve postave a tata do loze. Dobro se zna ko je Rogacev otac i kako je igrao u svakom klubu pocevsi od mladjih selekcija Vojvodine tako da....Zar su roditelji drhgih momaka koji su ostvarili ovaj istorijski uspeh manje vredni od Rogacevog tate pa sede kao svi normalni ljudi na tribini?
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitimePon Maj 16, 2016 10:33 pm

Milko ::
goran123 ::
Nije prvi put da dolazi igrac ciji tata finansira klub iz senke naravno. Raspitajte se forumasi ciji je tata sedeo u lozi na utakmici sa Donjim Sremom i sve ce vam biti jasno sto se toliko pise o tom igracu ovde na forumu, sramota :D

Mamerno nisam hteo o tome da pisem ovde cekao sam da neko drugi spomene.Sin napredovao do prve postave a tata do loze. Dobro se zna ko je Rogacev otac i kako je igrao u svakom klubu pocevsi od mladjih selekcija Vojvodine tako da....Zar su roditelji drhgih momaka koji su ostvarili ovaj istorijski uspeh manje vredni od Rogacevog tate pa sede kao svi normalni ljudi na tribini?
Milko ,ovde se potpuno slazem sa vama ,svi roditelji od igraca treba da sede na tribini ili u lozi ,moraju biti sa istim tretmanom u klubu ,sto se mene tice trudicemo se da to tako i bude a verujem da hoce jer po cemu Klisin tata koji gleda svaku utakmicu po tom principu ne bi sedeo u lozi .? sto znaci ili svi na tribini ili svi u lozi ...komentar je sasvim na mestu ,hvala vam na ukazanoj gresci .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 9 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 9 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 51 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: