Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 61 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 30 Icon_minitimeUto Sep 13, 2016 9:05 am

Kad sam jednom pitao Laziju za ulaznice te zamalo da mi nije otvoreno rekao ko ti je kriv sto si glup pa si je uzimao.
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 30 Icon_minitimeUto Sep 13, 2016 9:18 am

Ventilvoje ::
Kad sam jednom pitao Laziju za ulaznice te zamalo da mi nije otvoreno rekao ko ti je kriv sto si glup pa si je uzimao.
Kupio si godisnju kartu koja nije vazila a nisi dobio besplatnu kartu kad smo bili domacini?
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 30 Icon_minitimeUto Sep 13, 2016 9:42 am

???

ja ne znam o čemu vi pričate ???

Juče sam bio sa još jednim navijačem i zamenio staru godišnju kartu za novu u agenciji u tržnom centru SDK kao i što je navedeno na sajtu nešeg fudbalskog kluba. Nikakvih problema nije bilo.

O čemu vi ovde pišete ja stvarno ne znam Shocked Shocked Shocked

Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 30 Icon_minitimeUto Sep 13, 2016 10:49 am

Aimar, naravno da nisam dobio, iako sam trazio odma protiv Partizana.

Cek znaci Nagibe da zamenim ovu kartu stoe poluistekla jer je proslo polu polusezone za novu koja vazi do kraja polusezone? Zar ja tu nisam masno ostecen?
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 30 Icon_minitimeUto Sep 13, 2016 11:14 am

Ventilvoje ::
Aimar, naravno da nisam dobio, iako sam trazio odma protiv Partizana.

Cek znaci Nagibe da zamenim ovu kartu stoe poluistekla jer je proslo polu polusezone za novu koja vazi do kraja polusezone? Zar ja tu nisam masno ostecen?  
Ti koji si kupio godisnju a koja nije vazila nisi dobio besplatnu kartu a uprava ili pojedinci iz uprave su preprodavali karte ispod cene,stvarno sramota.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 30 Icon_minitimeUto Sep 13, 2016 12:09 pm

Ventile

pročitaj http://fkbacka.com/prodaja-sezonskih-ulaznica/

ja sam moju zamenio. Ne razmišljam o tome da li postoji razlika. Išao sam na Karađorđe 4 puta. Uopšte me nije briga koliko sam potrošio novca .
Uživam u tome i nemam nikakvih drugih poroka niti troškova za putovanje u Grčku na more i slično kako bih bio IN i takmičio se na fejsbuku "čija je ćuna duža" .....

Znam da je kriza i da traje već 25 godina ali to nije izgovor ni za šta ...... neću da politikujem ...... niko nije želeo da igramo u Novom sadu. Drugi su tako odlučili. 1000 dinara tamo-vamo .... to je 5-6 kutija cigara .....

Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 30 Icon_minitimeUto Sep 13, 2016 12:38 pm

Nagibe, ja ipak razmisljam koliko sam potrosio jer sam jos uvek student, imam jos par ispita do kraja, dakle nemam trenutno nikakav posao i kao takvom mi je pucanje 2.500 dinara na godisnju kartu nije predstavljalo beznacajnu investiciju. Nije bitno jer neko trosi na more ili cigare, bitno je da jesmo osteceni, a do sada nisam zeleo da pravim bilo kakvu frku jer sam znao da je klub u problemu samim tim sto igramo na Karadjordju. Ja takodje hocu da pomognem Backoj koliko mogu, ali to ne znaci da zasluzujem da mi dodje Lazija i kaze da mi ne moze dati kartu za Partizan, niti za ostale utakmice iako imam tu godisnju. Zasto klub nije mogao nama da da besplatne karte ako vec pucamo krdo para za bus ili gorivo do Novog Sada? znaci puknes do NSa recimo busem 800 dinara i jos 300 ili 500 na kartu. Jel to u redu? Naravno da ne. Jer sve se bojim da nisu gomilu ulaznica podelili za dzabe svojim prijateljima i rodjacima, a nas sto smo uredno pukli 2500 dinara na godisnju kartu ko sisa, jer Tolja i Lazija razmisljaju "a ko njih jebe, oni vole Backu cim su dali te pare, pa sto ne bi dali jos i za te utakmice u Novom Sadu".
Ispadasmo potpuno nasankane ovce, a i Aimar ne sumnjam da ima dobru informaciju da su pojedinci mesetarili sa kartama.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 30 Icon_minitimeUto Sep 13, 2016 12:39 pm

I da, izmedju ostalog i zato nisam odlazio u Novi Sad da gledam utakmice, sem protiv Javora kada je bio prevoz. Da su mi dali karte ili dogovorili se sa onim redarima da mi sa njima mozemo uci, e onda bih cesce isao svakako.
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 30 Icon_minitimeUto Sep 13, 2016 12:43 pm

Ventilvoje ::
Nagibe, ja ipak razmisljam koliko sam potrosio jer sam jos uvek student, imam jos par ispita do kraja, dakle nemam trenutno nikakav posao i kao takvom mi je pucanje 2.500 dinara na godisnju kartu nije predstavljalo beznacajnu investiciju. Nije bitno jer neko trosi na more ili cigare, bitno je da jesmo osteceni, a do sada nisam zeleo da pravim bilo kakvu frku jer sam znao da je klub u problemu samim tim sto igramo na Karadjordju. Ja takodje hocu da pomognem Backoj koliko mogu, ali to ne znaci da zasluzujem da mi dodje Lazija i kaze da mi ne moze dati kartu za Partizan, niti za ostale utakmice iako imam tu godisnju. Zasto klub nije mogao nama da da besplatne karte ako vec pucamo krdo para za bus ili gorivo do Novog Sada? znaci puknes do NSa recimo busem 800 dinara i jos 300 ili 500 na kartu. Jel to u redu? Naravno da ne. Jer sve se bojim da nisu gomilu ulaznica podelili za dzabe svojim prijateljima i rodjacima, a nas sto smo uredno pukli 2500 dinara na godisnju kartu ko sisa, jer Tolja i Lazija razmisljaju "a ko njih jebe, oni vole Backu cim su dali te pare, pa sto ne bi dali jos i za te utakmice u Novom Sadu".
Ispadasmo potpuno nasankane ovce, a i Aimar ne sumnjam da ima dobru informaciju da su pojedinci mesetarili sa kartama.
Da li je moguce da niko nije video dva tipa koji su ispred blagajne prodavali karte 100 dinara jeftinije od zvanicne cene.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 30 Icon_minitimeUto Sep 13, 2016 1:11 pm

Ventile

Mlad si čovek imaš još dosta vremena da se prilagodiš ovoj sredini u kojoj preživljavamo ili da je napustiš i odeš van granica ove nedođije.
Meni je uništen život od 1990te na ovamo. Mladost , i sve redom. Moji su roditelji takođe obični jadnici koji su stvarali ovu državu koja ih je na kraju opljačkla a i dalje ih pljačka .... Mogao bih ti danima pričati o tome koliko je meni ova država uništila život ali to nema nikakvog smisla jer što je bilo bilo je .....

Ali ako bih razmišljao na taj način onda bih uzeo i isterivao pravdu ceo život sam protiv svih . A to baš i ne bi imalo nikakvog uspeha.

Što se pre prilagodiš sistemu biće ti lakše. Ako ne želiš ili ne možeš onda si nadrljao i nikome neće biti žao.
To je realnost u kojoj živimo i što pre budeš svestan toga , to će ti biti lakše.

Ovde smo svi zbog toga što volimo igru koja se zove fudbal. I druge priče su OFFTOPIC

Ni od koga u životu nisam navikao da dobijam išta. Od države pogotovo. Ona je ta koja uzima a NEDAJE. AKo sam sebi nešto stvoriš to je sve. Lepo je kad ima neko drugi da ti da nešto ... roditelji recimo......

od 1990te do 1998me izlazio sam u grad da grickam semenke i šetam gradom dok su drugi vozili kola kupovali stanove qarali dobre ribe itd ....
Niko mi nije kriv što je tako bilo . Možda . A možda i jeste. Neću o tome da razmišljam.
Kao i tada i danas živim od danas do sutra. Nema nikave razlike tj ima promena na gore !!! I biće još gore Forumska kafana "Backa" - Page 30 354027643

Ali sve to nije razlog da krivim bilo koga za bilo šta osim samog sebe.

Potpišeš ugovor za mobilni na 2 godine po 1500 din mesečno a oni nakon 3 meseca naprave promene i plaćaš 1800.
Plaćaš kablovsku 900 dinara a oni očas posla dignu za još €vro i po.
DIgneš kredit u banci i nikad neznaš koliko treba da vartiš i kada .
Registracija za kola sa sve šešeljovom taksom koja nikada neće biti ukinuta i poskupljenja svakih par godina
Novi dokumenti svakih 2-3 godine
Nove kazne svaki dan
Knjige za decu za jednokratnu upotrebu (pričam o osnovnoj školi)
hiljade i hiljade primera kako nas (obične građane tj smrtnike) država izrabljuje i sad treba da kukam nad 700-800 dinara razlike na račun ulaznice za utakmice Plavih ?

4 utakmice po 300 dinara - kup utakmica koju će da pokriva ova nova godišnja karta . Ako se setimo koliko je koštala prošlogodišnja karta za kup utakmicu sa zvezdom 500 dinsa ...... 4*300-500=700 dinara

Tolika je razlika.
Ako je to novac vredan kukanja onda ću evo ja da ti dam 1000 dinara da ne pišeš tolike poruke kuknjave po forumu na tu temu.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 30 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 30 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 61 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: