Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marketing FK Backa

Ići dole 
+54
maurinjo
martick
JovanRaskovic
vlada budala
nagib
Micko123
Miki Veliki
mesa111
PLAVOGARDISTA
Neko
napredBacka
Carapan
Ventilvoje
Gogi
Pera
deki
Младеново за Бачку навија
pdvfc
vule
djomla bgd
grnja
Nervno
Киламанија
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
DimaBP
miletesic01
NikolaRadjenovic
Neca BP
Ludak
Rale BP
ajmo plavi
x-man
MarjanRnic
rasha
sportista
Корида Детелинара
Напред Бачка
Sloboda Ili Ništa
Joca
SirkBP
tebra bp
RashaShea
BraneBP
dunavska76neman
Vojvoda
majstorBP
Kleka
Danac
Marko 89
IstocnaTribina
Ланми
Admin
58 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Marketing FK Backa - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 35 Icon_minitimeSub Apr 23, 2016 1:03 am

miletesic01 ::
nagib ::
miletesic01 ::
link za prenos uzivo utakmica Backe
http://bambuser.com/channel/fkbacka

Odlično.
Jedino što je rezolucija loša i oštrina slike takođe. Ako je razlog veličina tj brzina zbog bržeg protoka preko neta, onda ok.
Ali mislim da bi to trebalo biti malo kvalitetnije.

Meni lično ne igra ulogu prenos sa našeg stadiona, jer sam tamo na licu mesta  Smile  Ali bilo bi dobro imati prenos pa makar i ovakvog kvaliteta kad je negde daleko ... tipa Vranje , Kruševac itd ....

Usput, Mile , da li smem ja moju amatersku kameru da ponesem na tribine da snimim štogod za sebe ???

naravno da smes

ok
Hvala Marketing FK Backa - Page 35 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Marketing FK Backa - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 35 Icon_minitimeSre Maj 11, 2016 3:39 pm

U moru predloga poput toga da se lepe plakati po periferiji grada ali i selima, obilaze skole, prodaju navijacki rekviziti na standu na ulazu u stadion i slicno evo i jednog koji je stvarno za klub nase velicine lako ispuniti a puno bi znacilo. Puno ljudi me pita koliko kostaju nasi dresovi i gde mogu da se kupe. Mislim da trebalo omoguciti ljudima da po promotivnim cenama kupe dres Backe, posebno onaj novi sto ima i tamno plavu boju jer je mozda i najlepsi Backin dres do sad.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Marketing FK Backa - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 35 Icon_minitimeSre Maj 11, 2016 9:58 pm

Vojvoda ::
U moru predloga poput toga da se lepe plakati po periferiji grada ali i selima, obilaze skole, prodaju navijacki rekviziti na standu na ulazu u stadion i slicno evo i jednog koji je stvarno za klub nase velicine lako ispuniti a puno bi znacilo. Puno ljudi me pita koliko kostaju nasi dresovi i gde mogu da se kupe. Mislim da trebalo omoguciti ljudima da po promotivnim cenama kupe dres Backe, posebno onaj novi sto ima i tamno plavu boju jer je mozda i najlepsi Backin dres do sad.
Dragi Vojvodo ,taj novi dres ili tu opremu nam je poklonio nas bivsi igrac Dragan Tesanovic ,koji je sa uspehom igrao a sada je trener u Nemackoj. Vlasnik te firme Soler je rodjeni brat vlasnika firme sportske opreme Jako ,Soler je proizvodjac tih dresova sto se tebi svidjaju i sa njim Tesanovic vodi pregovore da bude sponzor opreme Backe u super ligi a njegov zahtev je da se nadje partner u Srbiji za prodaju opreme i da Backa ima Butik i stand na kome ce da prodaje ovu opremu a naravno i oficijelnu opremu u kojoj ce igrati u super ligi ,zato te molim za malo strpljenja oko te vrste opreme a na utakmici sa Donjim Sremom ce biti organizovana prodaja na ulazu stadiona svih rekvizita sa obelezjima Backe ali o tome ce biti vise napisano na sajtu Backe ...veliki pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
martick




Број порука : 21
Join date : 14.09.2015

Marketing FK Backa - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Marketing   Marketing FK Backa - Page 35 Icon_minitimeSre Maj 11, 2016 10:06 pm

http://www.sport-saller.de/fanshop.html
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Marketing FK Backa - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 35 Icon_minitimeSre Maj 11, 2016 10:37 pm

martick ::
http://www.sport-saller.de/fanshop.html
http://fkbacka.com/backa-u-humanoj-misiji-za-pomoc-aleksandru/
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Marketing FK Backa - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 35 Icon_minitimePet Maj 13, 2016 10:00 pm

Evo predlog da(kada se Bačka i matematički plasira u Superligu)se snimi emisija o klubu sa glavnim "krivcima" za ovaj uspeh.Na pamet mi padaju emisije Oko magazin,Petkazanje,Exploziv...Reklama je jedan od najvažnijih vidova promocije kluba.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Marketing FK Backa - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 35 Icon_minitimeSub Maj 14, 2016 3:06 am

Danas na samom ulazu kutija sa humanitarnom pomoci Aleksandru ,molimo vas da humanost pokazemo na delu Marketing FK Backa - Page 35 1093637683
Bice postavljen stand da se mogu kupiti navijacki rekviziti Backe Marketing FK Backa - Page 35 3733535733
treca stvar pobedom mislim da i matematicki mozemo da slavimo cheers
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Marketing FK Backa - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 35 Icon_minitimePon Maj 16, 2016 1:09 pm

miletesic01 ::
Danas na samom ulazu kutija sa humanitarnom pomoci Aleksandru ,molimo vas da humanost pokazemo na delu Marketing FK Backa - Page 35 1093637683
Bice postavljen stand da se mogu kupiti navijacki rekviziti Backe Marketing FK Backa - Page 35 3733535733
treca stvar pobedom mislim da i matematicki mozemo da slavimo cheers

S obzirom da imam godišnju kartu , 200 dinara koliko košta ulaznica sam donirao u kutiju. Nije mnogo ali 1000 puta po malo i nakupi se ...

Od rekvizita.... Kišobran nikad u životu nisam nosio (ni rukavice zimi) . Nije loše urađen ali nisam taj tip. Šal je lepo urađen ali i njega ne pamtim da sam nosio. OK navijački šal je nešto drugo.....
Stikeri su extra i polepio bih ih svuda a ne samo na mobilni. Upaljači su ok ali nisam pušač osim kad se negde ponapijam ...

Mene najviše intresuju majice jer njih najviše nosim. Organizovao sam razna druženja i pravio i majice i olovke , upaljače, kačkete itd.... Hteo sam da kupim majicu ali mi se iskreno nije svidela. Kroj mi je malo blesav i osim grba koji je dobar i na pravom mestu , definitivno nedostaje štampa na leđima sa lepo napisanim FK BAČKA - BAČKA PALANKA.

Ne znam ko je radio na majicama ali moje mišljenje je da to mora lepše da se uradi.

Svakako pohvale za trud svima koji su učestvovali u reklamnom materijalu i suvenirima i sve može da prođe ali majice moraju biti bolje urađene.

Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

Marketing FK Backa - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 35 Icon_minitimePon Maj 16, 2016 1:39 pm

Hocu dres kao i mnogi drugi. Dajte dresove da mogu da se kupe!!!

I slazem se sa Nagibom.

ФК БАЧКА
Бачка Паланка

Wink
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

Marketing FK Backa - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 35 Icon_minitimePon Maj 16, 2016 2:52 pm

Veceras u emisiji total soker na sos kanalu voditelj Nebojsa Petrovic pita nekog lika iz uprave ofk bg da li ofk ostaje u ligi jel backa nema uslove. Marketing FK Backa - Page 35 1264396300
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marketing FK Backa - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 35 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Marketing FK Backa
Nazad na vrh 
Strana 35 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Sajt FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: