Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marketing FK Backa

Ići dole 
+54
maurinjo
martick
JovanRaskovic
vlada budala
nagib
Micko123
Miki Veliki
mesa111
PLAVOGARDISTA
Neko
napredBacka
Carapan
Ventilvoje
Gogi
Pera
deki
Младеново за Бачку навија
pdvfc
vule
djomla bgd
grnja
Nervno
Киламанија
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
DimaBP
miletesic01
NikolaRadjenovic
Neca BP
Ludak
Rale BP
ajmo plavi
x-man
MarjanRnic
rasha
sportista
Корида Детелинара
Напред Бачка
Sloboda Ili Ništa
Joca
SirkBP
tebra bp
RashaShea
BraneBP
dunavska76neman
Vojvoda
majstorBP
Kleka
Danac
Marko 89
IstocnaTribina
Ланми
Admin
58 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Marketing FK Backa - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 34 Icon_minitimePon Apr 11, 2016 12:01 am

Ventilmir ::
Mozda je malo preambiciozno da ce toliko ljudi uzeti pretplatne karte, iako je ideja svakako odlicna. Ali Backa nema toliko redovnih gledalaca, a i mnogi ne uzimaju pretplatne karte iz razloga sto misle da nece doci na svaku utakmicu.
Na svima nama zajedno je da ih ubedimo da kupe a onda nema opasnosti kada su mesta na stadionu prodata od kupovine karata drugih navijaca Marketing FK Backa - Page 34 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Marketing FK Backa - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 34 Icon_minitimePon Apr 11, 2016 11:37 am

miletesic01 ::
Ventilmir ::
Mozda je malo preambiciozno da ce toliko ljudi uzeti pretplatne karte, iako je ideja svakako odlicna. Ali Backa nema toliko redovnih gledalaca, a i mnogi ne uzimaju pretplatne karte iz razloga sto misle da nece doci na svaku utakmicu.
Na svima nama zajedno je da ih ubedimo da kupe a onda nema opasnosti kada su mesta na stadionu prodata od kupovine karata drugih navijaca Marketing FK Backa - Page 34 1093637683
Mile veliki naklon za ovakvi razmisljanje. Protiv Zvezde smo imali veliki problem sto je prevelik broj karata dospeo u ruke koji nisu iz nase opstine i koji naravno navijaju za blizance. Necu nikad zaboraviti koliko ste se Vi, Marjan ali i Tolja trudili da nasih bude sto vise na stadionu, razni nacini ali cilj je u mnogome ispunjen. Zapadna veca tribina je 95 posto navijala za plave i takve slike ostaju u nasim secanjima dok smo zivi. Nadam se da sledecu put u Bg nece biti poslato vise od 50 karata i da ce se podeliti onima za koje provereno znamo da uvek bodre plave. Malo ko je imao onakvu dominaciju na tribinama u odnosu na titove blizance. Ok kao navijacka grupa delijama nema ravnih ne samo u Srbiji ali ukupno kao publika odneli smo pobedu.
Nazad na vrh Ići dole
JovanRaskovic

JovanRaskovic


Број порука : 56
Join date : 18.10.2014
Локација : Indjija

Marketing FK Backa - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 34 Icon_minitimeSre Apr 20, 2016 2:06 pm

Mile ima li kakvih novosti po pitanju marketinga? Nesto ste mi tanki tu.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Marketing FK Backa - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 34 Icon_minitimeČet Apr 21, 2016 1:42 am

JovanRaskovic ::
Mile ima li kakvih novosti po pitanju marketinga? Nesto ste mi tanki tu.
Hvala na pitanju Jovane ,moracu da vidim sa Marinkom i Stojanom gde je zapelo oko marketinga Marketing FK Backa - Page 34 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Marketing FK Backa - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 34 Icon_minitimePet Apr 22, 2016 12:20 am

Evo za Marjana sugestija po pitanju marketinga Smile

Sad sam bio tu kod nas kod Merkura u Podunavlje prodavnici (po hleba itd..) i pored kase stoji sveska u koju se piše jel već ono što se tefteri, a na koricama sveske grb Crvene zvezde Shocked Shocked Shocked ijuuuuuuu...... Shocked Shocked Shocked

Pa majko mila ....... šta će pomisliti ljudi ????
Marjan zvezdaš Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

šalim se naravno , ali mogo bi valjda na koricama da se nalazi grb Bačke Marketing FK Backa - Page 34 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Marketing FK Backa - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 34 Icon_minitimePet Apr 22, 2016 2:15 am

nagib ::
Evo za Marjana sugestija po pitanju marketinga Smile

Sad sam bio tu kod nas kod Merkura u Podunavlje prodavnici (po hleba itd..) i pored kase stoji sveska u koju se piše jel već ono što se tefteri, a na koricama sveske grb Crvene zvezde Shocked Shocked Shocked     ijuuuuuuu...... Shocked Shocked Shocked

Pa majko mila ....... šta će pomisliti ljudi ????
Marjan zvezdaš Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

šalim se naravno , ali mogo bi valjda na koricama da se nalazi grb Bačke Marketing FK Backa - Page 34 1353276769
hahahah koliko znam Marjana ne navija ni za Zvezdu ali ni za Partizan vec samo za Backu Marketing FK Backa - Page 34 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Marketing FK Backa - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 34 Icon_minitimePet Apr 22, 2016 2:39 am

Nagibe odlicna sugestija. Grb Backe na koricama. Inace istina je sto Mile kaze, Narjan je Backista kao i Mile i svi mi ovde. Zvezda, Partizan nula bodova.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Marketing FK Backa - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 34 Icon_minitimePet Apr 22, 2016 5:15 am

link za prenos uzivo utakmica Backe
http://bambuser.com/channel/fkbacka
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Marketing FK Backa - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 34 Icon_minitimePet Apr 22, 2016 7:04 am

miletesic01 ::
link za prenos uzivo utakmica Backe
http://bambuser.com/channel/fkbacka

Odlično.
Jedino što je rezolucija loša i oštrina slike takođe. Ako je razlog veličina tj brzina zbog bržeg protoka preko neta, onda ok.
Ali mislim da bi to trebalo biti malo kvalitetnije.

Meni lično ne igra ulogu prenos sa našeg stadiona, jer sam tamo na licu mesta Smile Ali bilo bi dobro imati prenos pa makar i ovakvog kvaliteta kad je negde daleko ... tipa Vranje , Kruševac itd ....

Usput, Mile , da li smem ja moju amatersku kameru da ponesem na tribine da snimim štogod za sebe ???

Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Marketing FK Backa - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 34 Icon_minitimePet Apr 22, 2016 2:37 pm

nagib ::
miletesic01 ::
link za prenos uzivo utakmica Backe
http://bambuser.com/channel/fkbacka

Odlično.
Jedino što je rezolucija loša i oštrina slike takođe. Ako je razlog veličina tj brzina zbog bržeg protoka preko neta, onda ok.
Ali mislim da bi to trebalo biti malo kvalitetnije.

Meni lično ne igra ulogu prenos sa našeg stadiona, jer sam tamo na licu mesta  Smile  Ali bilo bi dobro imati prenos pa makar i ovakvog kvaliteta kad je negde daleko ... tipa Vranje , Kruševac itd ....

Usput, Mile , da li smem ja moju amatersku kameru da ponesem na tribine da snimim štogod za sebe ???

naravno da smes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marketing FK Backa - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 34 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Marketing FK Backa
Nazad na vrh 
Strana 34 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Sajt FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: