Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA

Ići dole 
+16
juznjaci01
LjubiteljFudbala
Neko
majstorBP
Напред Бачка
Nervno
Marko 89
Gogi
x-man
DimaBP
Uros Urke
miletesic01
patriota-pancevo
vlada budala
Daki86
Admin
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 16, 2015 5:35 pm

Neces ni dobiti odgovor. Dodju malo isprozivaju i odu Wink
Nazad na vrh Ići dole
Uros Urke




Број порука : 48
Join date : 15.05.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 8:31 am

NikolaRadjenovic ::
Uros Urke ::
Da li je istina da su se tri igraca backe koji su danas utakmicu presedeli na klupi a do sada su bili standardni na svakom mecu, rec je o golmanu stoperu i beku, kada im je bilo receno da morate da pustite Kolubaru danas negodovali i da su rekli da nece nikoga da pustaju i da su zbog toga sklonjeni i  presedeli mec na klupi? Ako je istina momcima kapa dole cheers , vi ste buducnost srpskog fudbala iako nam je fudbal na dnu. Ipak jos uvek ima momaka kojima je obraz bitniji od nekih drugih stvari. Ako je ovo istina mislim da je suvisno da komentarisem vasu upravu i trenera. :scratch:

Sta likujes ti? Metalac nikad nije pustio nikog? Aj odgovori bas me zanima.
Patriota je za tebe gospodin.

Edit:Svakako je tuzno to sto smo ih pustili i sto "odmaramo" igrace pre kraja sezone cuo sam sta ce biti ovu utakmicu ali reci po cemu je to Metalac posteniji? Nikog niste pustili do sad?


To svi rade tako da ni mi nismo izuzetak, ali nikada nismo izazivali nezadovoljstvoo igraca. Ono sto ste vi juce uradili je bas ocigledno. Kada prodate utakmicu red je da uprava da igracima odredjen deo a vasi juce nisu dobili dinara. Pred kraj lepe sezone pravite negativnu atmosferu medju igracima i to onim koje ste juce sklonili a upravo oni su vam doneli ovu uspesnu sezonu. Zar su zasluzili da im tako vratite?
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 8:44 am

Urose Urke ,mislio sam da si sportski covek ali mnogo izmisljate ,nista nije tacno od onoga sto ste napisali i nemojte molim vas da pisete takve izmisljotine ,igraci koji juce nisu igrali o kojima pisete i izmisljate da su nezadovoljni su sami trazili da ne igraju zbog povreda i ovo je istina ..zamislite da ja napisem da ste vi kada ste izgubili od Sindjelica izgubili jer su igraci nezadovoljni ili nedaj boze nisu hteli da igraju vi bi ste se verovatno slatko smejali ...
Juce u Lazarevcu lopta je bila u nasem posedu preko 60% a Kolubara je imala 5 prilika i svih pet iz kontri i dala je tri gola ,mi smo imali svoje sanse ali smo dali samo jedan gol a mogli smo bar 4-5 ali nije htela u gol jer je i golman domacih vise puta odlicno intervenisao .On je igrac utakmice .
Zadnja 3-4 kola igramo bez 6-7 igraca ,razlozi ,parni kartoni,odlazak igraca u Kanadu koje niko nije mogao da spreci i povreda zbog zgusnutog rasporeda a vi od toga pravite neku pricu kako vama odgovora ,mislite da je neko lud pa da kaze igracima pustite utakmicu .? Izgubili smo i u Indjiji da li smo i njih pustili ili smo platili danak kartonima,povredama i malom fondu igraca .?
Ni sa kim nismo igrali tri za tri a najmanje sa Moravcem .
Vi pisete ono sto mislite i vrsite na ovaj nacin psiholoski "pritisak" na sve koji su na ovom foruma a i nasi igraci citaju sve ovo i znaju istinu a nju je napisao kako Mile tako i ja ...
Nazad na vrh Ići dole
Uros Urke




Број порука : 48
Join date : 15.05.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 10:59 am

MarjanRnic ::
Urose Urke ,mislio sam da si sportski covek ali mnogo izmisljate ,nista nije tacno od onoga sto ste napisali i nemojte molim vas da pisete takve izmisljotine ,igraci koji juce nisu igrali o kojima pisete i izmisljate da su nezadovoljni su sami trazili da ne igraju zbog povreda i ovo je istina ..zamislite da ja napisem da ste vi kada ste izgubili od Sindjelica izgubili jer su igraci nezadovoljni ili nedaj boze nisu hteli da igraju vi bi ste se verovatno slatko smejali ...
Juce u Lazarevcu lopta je bila u nasem posedu preko 60% a Kolubara je imala 5 prilika i svih pet iz kontri i dala je tri gola ,mi smo imali svoje sanse ali smo dali samo jedan gol a mogli smo bar 4-5 ali nije htela u gol jer je i golman domacih vise puta odlicno intervenisao .On je igrac utakmice .
Zadnja 3-4 kola igramo bez 6-7 igraca ,razlozi ,parni kartoni,odlazak igraca u Kanadu koje niko nije mogao da spreci i povreda zbog zgusnutog rasporeda a vi od toga pravite neku pricu kako vama odgovora ,mislite da je neko lud pa da kaze igracima pustite utakmicu .? Izgubili smo i u Indjiji da li smo i njih pustili ili smo platili danak kartonima,povredama i malom fondu igraca .?
Ni sa kim nismo igrali tri za tri a najmanje sa Moravcem .
Vi pisete ono sto mislite i vrsite na ovaj nacin psiholoski "pritisak" na sve koji su na ovom foruma a i nasi igraci citaju sve ovo i znaju istinu a nju je napisao kako Mile tako i ja ...



Koliko sam znao da cete juce pustiti Kolubaru, toliko znam da Indjiju niste pustili i da ste izgubili regularno. Zamislite da od vasih 6 igraca koji su sklonjeni licno ne poznajem samo jednog, niko od njih nije bio povredjen juce ali ajde necemo o tome. Rezultate namestenih utakmica ste znali i Vi, mozda ste i tiket odigrali :D :D bounce Ako ste citali moje komentare Backu zaista simpatisem i ne bi mi bilo uopste krivo da igrate baraz umesto nas ili da ste cak ispred nas i idete direktno u super ligu jer ste igrama to zasluzili, kako god vama to zvucalo. Da li cete nam obecati da cete sa Slobodom igrati u najjacem sastavu? Drinic, Zogovic, Ilic, Klisura, Ponjevic, Ivelja, Trivunovic, Bajic, Vukanovic, Zecevic, Milovac. Ovo je trenutno vas najjaci sastav za sledecu utakmicu niko nema kartone, demantujte me ako sam nesto pogresio?
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 12:20 pm

ne sastavljam ja tim ali ni vi ..tim ce sastaviti strucni stab .ja mogu samo da vam kazem da necu biti deo price u namestanju i tu imate moju rec ,to ne radim i necu ni da radim ,ne znam da li sam dovoljno jasno odgovorio .?
Sta ce se desiti kada pobedimo Slobodu ...? Da li ce neko reci bez potrebno smo bili u zabludi da ce Backa da pusti Slobodu ili da kaze oprostite pogresno smo procenili .? toliko bi bar bilo korektno . :D
Po meni utakmice zadnjeg kola PLS nece biti od presudnog uticaja ko ce biti cetvrti tim od pozadi u ovoj ligi ..to znate vi a znam i ja i zato ne znam cemu tenzije , king
Da li ce Donji Srem da nastavi takmiccenje u PLS ,sta ako nece ,sta se onda desava .?
Zato nemojte da bacamo prasinu i zamagljujemo a predpostavljamo sta ce biti ...
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 12:21 pm

da,jos jedna stvar nikada u zivotu nisam ni bio u kladionici a kamoli se kladio ..nemam afinitet ka tome ...na srecu
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 12:25 pm

Hvala Mile ,ni ja u zivotu nisam odigrao ni jedan tiket.
Necu ni ja da ucestvujem u neregularnosti ,
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 12:27 pm

Urke sa kim cete igrati baraz .? Cestitam vam na pobedi juce sa Indjijom .
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 12:29 pm

Urke ,sad me je Mile zvao telefonom i kaze vama bas ide sastavljanje Backinog tima pa je pomislio da sastavljate tim i u Metalcu .. :D
Ko sastavlja tim u Metalcu strucn stab ili uprava .?
Nazad na vrh Ići dole
Uros Urke




Број порука : 48
Join date : 15.05.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 12:51 pm

MarjanRnic ::
Urke ,sad me je Mile zvao telefonom i kaze vama bas ide sastavljanje Backinog tima pa je pomislio da sastavljate tim i u Metalcu .. :D
Ko sastavlja tim u Metalcu strucn stab ili uprava .?


Svako po malo hahahahh :D :D :D zaista dobro poznajem vasu ekipu gospodibne Marjane ne znam da li ste procitali moj komentar u rublici prelazni rok ....spomenuo sam dva vasa fantasticna igraca, Zecevica i mladog Klisuru, verujte mi da retko koji klub u Super ligi ima tako kvalitetnog i svestranog LEVOG stopera, gledao sam dosta timova ove sezone po meni je decko na toj poziciji najbolji u ligi. Zecevic takodje najperspektivniji spic prve lige srbije, a i u tandemu igraju dobro kako vidim dosta asistencija iz zadnje linije posle duge lopte Klisure za Zecevica ste dali dosta golova ove sezone ako se ne varam. Time malo klubova moze da se pohvali :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA
Nazad na vrh 
Strana 7 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara
» 24. kolo: FK Macva - FK BACKA
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: