Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA

Ići dole 
+16
juznjaci01
LjubiteljFudbala
Neko
majstorBP
Напред Бачка
Nervno
Marko 89
Gogi
x-man
DimaBP
Uros Urke
miletesic01
patriota-pancevo
vlada budala
Daki86
Admin
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Uros Urke




Број порука : 48
Join date : 15.05.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 8:25 am

Gogi ::
Uros Urke ::
miletesic01 ::
Igramo i protiv Kolubare .Imamo velikikh problema u sastavljanju tima ,dosta povredjenih igraca ,subota-sreda-subota je uticala da nam ne treniraju zbog povreda Klisura,Ponjevic,N.Ilic ,bolestan je Ivelja ,Konacan zdravstveni bilten igraca ce se znati danas popodne na treningu ,raduje da se u tim vracaju po isteku parnih kartona Veselko i F>Bajic ,dok je zbog povrede neisvestan nastup stopera Nemanje Ilica .
Sta je tu je ,klupa nam je kratka zbog odlaska u Kanadu i nemamo mnogo prostora da odmaramo igrace tako sto ce se pravilno rasporediti nastupi od utakmice do utakmice


Ivelja svaku drugu subotu bolestan kada Backa igra u gostima? :lol!: Bio je bolestan i protiv Indjije a protiv Metalca kada Javor da pare da igrate za njih Ivelja nije Bolestan Smile Pozdrav iz Milanovca...

Metalac je jedina ekipa koja nas je nadigrala posteno u Milanovcu je bilo 3:0. Sto se tice ove utakmice Metalac je imao mnogo srece da ne dobije jos koji gol, Backa je i penal promasila. Sto se tice utakmice sa Javorom sigurno si citao sta nam je sudija Maslakovic radio inace bi prosli kao vi. U svakom slucaju dobrodosao na forum cheers


Bolje vas nasao. Ne osp[oravam vasu pobedu i slazem se da je i Javor treba da primi bar 4 komada od Backe da je bilo regularno sudjenje. Realno za prikazano u drugoj polusezoni zasluzujete da budete drugi. Maslakovic vam je oduzeo bodove protiv Javora i Bezanije je svirao nepostojeci penal a penal kao kucu nad Klisurom nije svirao. Ne brinite upucen sam :D Samo mi nije jasno kako mozete posle te utakmice sa Javorom da igrate za njih protiv metalca? Kakva ste to vi ekipa? Pobedu ste zasluzili...Dima kazes da baljezgam na sta konkretno mislis?
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 8:27 am

Konkretno, mislim da u svojoj prvoj poruci na forumu optužuješ da smo uzeli pare od Javora. U najmanju ruku, nije kulturno da se tako pojaviš na forumu.

Što se tiče utakmice, očekivao sam mnogo više od Metalca.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 8:27 am

Igramo za sebe, realno i da ste dobili nas zar mislite da bi Javor propustio priliku da bude drugi, imate jos mec u Surdulici, Metalac je svoju sansu propustio kuci pre dva kola, nazalost, simpaticniji ste mi od Javora.
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 8:33 am

Urke i meni ste mnogo simpaticniji od Javora po svemu i zao mi je da klub sa takvim stadionom ostane u ovoj ligi, osim toga Milanovac je duplo veci od Ivanjice i moze da privuce publiku za razliku od njih. Medjutim mogao si se uveriti da Backa ne pusta nikog ove sezone i u svaku utakmicu ulazi posteno, valjda to treba da se ceni sto ne kalkulisemo kao ostali. Kako ste izgubili u Milanovcu jel bilo posteno sudjenje?
Nazad na vrh Ići dole
Uros Urke




Број порука : 48
Join date : 15.05.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 8:34 am

DimaBP ::
Konkretno, mislim da u svojoj prvoj poruci na forumu optužuješ da smo uzeli pare od Javora. U najmanju ruku, nije kulturno da se tako pojaviš na forumu.

Što se tiče utakmice, očekivao sam mnogo više od Metalca.


Ne krivim nikog sto Metalac ne ulazi direktno i verovatno ce igrati baraz. Za to smo sami krivi. Dima da li smes da se kladis da su igraci dobili pare od Javora ? Ako meni ne verujete itajte vaseg bolesnog igraca Smile I treba da uzmu obzirom da zadnju platu nisu dobili od vase uprave? da li to znate? Da je bilo koja druga ekipa u pitanju i da vas je premirala ne bi bio problem, ali bas da igrate za JAVOR koji vas je uz pomoc istih tih para onako ponizio sa sudijama jer je prvo bilo nudjeno vama i niste hteli da uzmete i na tome vam svaka cast, ali su se onda obratili na drugu adresu...prokletim sudijama. Nisam obican navijac samo da znate, verujte mi sve sto pisem je istina.
Nazad na vrh Ići dole
Uros Urke




Број порука : 48
Join date : 15.05.2015

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 8:37 am

[quote="Gogi"]Urke i meni ste mnogo simpaticniji od Javora po svemu i zao mi je da klub sa takvim stadionom ostane u ovoj ligi, osim toga Milanovac je duplo veci od Ivanjice i moze da privuce publiku za razliku od njih. Medjutim mogao si se uveriti da Backa ne pusta nikog ove sezone i u svaku utakmicu ulazi posteno, valjda to treba da se ceni sto ne kalkulisemo kao ostali. Kako ste izgubili u Milanovcu jel bilo posteno sudjenje?[/



Reci cu vam samo da je sudio isti sudija koji vas je namestio sa perovcem na mlavi u prvoj polusezoni kada ste izgubili 0:1....ako se dobro secam Klisura drugi nepostojeci zuti karton, Ivkovic direktan crveni iako nije bio poslednji igrac odbrane.... ?
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 8:39 am

Urke kako si tako dobro upoznat sa svim tim detaljima u vezi Backe ako si iz Milanovca? Ne sumnjam da jesi, svakako admini imaju u IP pa mogu da vide ali zasto bi neko iz GM znao sve to? Smile

Edit sad tek vidim da kazes da nisi obican navijac i da si malo bolje upucen. To je nesto drugo onda, izvini.


Poslednji izmenio Gogi dana Pet Maj 15, 2015 8:40 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 8:39 am

Kocic iz Vlasotinaca
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 8:39 am

Da mi je do klađenja, otišao bih u kladionicu.

Prestanimo sa spamom, pričajmo o utakmici.


Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 8:40 am

Koliko je realno da izbace Lucane, tuzili ste ih?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA   29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA
» 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA
» 10. kolo: FK Javor - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: