Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 25. kolo: FK BACKA - FK Javor

Ići dole 
+23
patriota-pancevo
Limanac
Киламанија
Danac
Gogi
Milos 93
Admin
Lazar Acimov
Шоне
DimaBP
LjubiteljFudbala
Ludak
Nervno
sportista
NikolaRadjenovic
dunavska76neman
Neko
grnja
Joca
x-man
Slobodan Dimitric
Rale BP
Kleka
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 2:27 pm

Cist skandal kratko i jasno. Imam osecaj praznine ali sam ujedno odusevljen igrom nasih momaka, vec sam napisao danas je pobedila Backa Palanka.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 2:31 pm

Marjane ja sam bas rekao da se nadam da nece doci do svega toga pre utakmice secate se sigurno ali cestitam kao da ste pobedili eto. Nisam cinican, cestitam od srca.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 2:48 pm

BICU TOLIKO SLOBODAN DA OVDE POSTAVIM POST SA JEDNOG DRUGOG FORUMA, POST JE NAPISAO COVEK KOJI JE IZ NOVOG SADA

Bio sam na tribini bez krova. Danas neplanirano poslom ali nisam se pokajao. Zivela Backa :klanja: Palancani skidam kapu za ovo, kakvo navijanje, kakva atmosfera :respect 3500 po mojoj proceni s obzirom da pratim Vosu pa otprilike kad je kod nas 3500 toliko bude sveta pa cak i manje. Mozda i sve 4000 ja sam fasciniran mogu zamisliti sta bi vi radili da udjete u superligu.
Ovakvu sudijsku kradju ne pamtim kad sam video majke mi. Backa u vecem delu utakmice bolja i ko zna kako bi se sve odvijalo da je sudija pustio da se igra. Nema sta sad ne bih rekao ali nije prikladno citaju ovo i mladji pa cu se suzdrzati ali dobro mi je danas digao pritisak. Narod je besan izasao sa utakmice ljudi je bilo od svuda ogromna guzva. Jos jednom posto sam pod utiskom
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 2:53 pm

Registrovan je Limanac ovde.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 2:54 pm

Zaboravio, neka mi oprosti :D
Nazad na vrh Ići dole
sportista




Број порука : 64
Join date : 03.08.2014

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 3:03 pm

Ljudi i ja sam pod utiskom atmosfere i svega. Mi (igraci, navijaci, uprava, strucni stab )mozemo mnogo samo to cu reci!
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 10:48 pm

Jos jednom hvala svima .
Jutro je uvek bilo pametnije od noci ali mi je od jutros jos veci bol od sudijskih nepravdi .
Pisao sam o planu Backe kako i sta namerava ,mnogi su verovali a mnogi su sumnjali ...igraci i strucni stab su vredno radili i igre su svakom utakmicom sve bolje i bolje i to je ono sto me raduje ...ali ne razumem prvog pomocnog i glavnog sudiju zasto su ovako sudili .?
Umesto da svi mozemo da pricamo o odlicnoj utakmici kakva je bila ova juce ,neko se "postavi" iznad fudbala i ovako "DELI PRAVDU" ne bih se ja ljutio na njega da ga ni sam pre utakmice zamolio Milane sudi 50 - 50 molim te nemo nista da nam poklonis ali te molim nemoj nista ni da nam uzmes ,neka danas pobedi fudbal ,covek mi mrtav hladan obeca ispred 10 ljudi sudicu posteno ( tu su bili nasi i ljudi iz Javora ) ...stvarno ne razumem tog coveka a na kraju utakmice jos pita Tolju gde sam pogresio ...Tolja kaze pogledaj snimak sine pa ces da vidis sta si na ovoj utakmici radio .! Prva situacija kada je Ivelji dao zuti karton cist faul ,ponistio si nam cist gol zbog navodnog ofsajda,priznao si Javoru gol iako je pomocni sudija podigao zastavicu signalizirajuci ofsajd ,zaustavio si nam Rasu u zadnjoj minuti kada je isao sam prema golmanu ,svirao si 10-tak prekida Javoru u zoni suta a nama ni jedan ,pa situacija kada je Bajic dobio karton ,prvo svira faul na Zecevicu na 20 tak metara i promeni odluku i da karton Bajicu ,pa ne postuje prednost kada je Bajic krenuo ka golu kao vrati i svira faul za nas na centru ...
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 10:51 pm

sutra ujutru treba ici u Surdulicu jer se utakmica igra u subotu ...
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 10:54 pm

Uvek mi prvi ustajemo  Smile Marjane mene cudi da Vi niste znali sta se sprema jer ja sam nacuo zato sam i govorio da bi bilo dobro da sudija sudi posteno. Sta je tu je nije sramota izgubiti bodove na takav nacin.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 10:56 pm

Hvala patriota ,znam da si iskren ali je mene sramota od onoga sto je on radio i kako je presudjivao na utakmici ,razumeo bih ja da je on npr. naklonjen gostima ali da na ovakav nacin direktno utice na rezultat to je za mene prava bruka
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 12 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
25. kolo: FK BACKA - FK Javor
Nazad na vrh 
Strana 12 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Sledeći
 Similar topics
-
» 10. kolo: FK Javor - FK BACKA
» 21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS)
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA
» 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: