Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Kleka

Број порука : 309
Локација : Backa Palanka

PočaljiNaslov: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   Čet Okt 02, 2014 10:13 am

Sindjelic - BACKA, subota 4. oktobar 15:00, stadion u Beogradu.

Poslednji izmenio Kleka dana Pet Okt 10, 2014 9:55 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
NikolaRadjenovic

Број порука : 170
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   Čet Okt 02, 2014 10:27 am

Nadam se da necemo odigrati kukavicki i na ovom gostovanju. Ako su do sad uzeli 4 boda u 7 kola zasto da ih ne napadnemo tamo? Sta to ima da izgubimo?
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

Број порука : 237

PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   Čet Okt 02, 2014 10:31 am

@NikolaRadjenovic bas tako al znas Trivu i njegovu nadaleko cuvenu taktiku Wink
Nazad na vrh Ići dole
sportista

Број порука : 64

PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   Čet Okt 02, 2014 10:36 am

dunavska76neman ::
@NikolaRadjenovic bas tako al znas Trivu i njegovu nadaleko cuvenu taktiku Wink

Ja sam mislio da se nesto promenilo kad je sezona pocela i kad smo nakantali Slogu u Kraljevu a kasnije se ispostavilo da Sloga ni posle sedam kola nema ni jedan bod. I tamo smo se branili i golove dali posle kontri. U Novom Sadu i Bezaniji jednu sansu nismo stvorili, nismo ni probali i mislim da ovi momci mogu mnogo vise po svom kvalitetu. Naravno da ces izgubiti mec kad ne prelazis na protivnicku polovinu. Od silnih napada i sansi jedna mora proci.
Nazad na vrh Ići dole
sportista

PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   Čet Okt 02, 2014 10:42 am

NikolaRadjenovic ::
Nadam se da necemo odigrati kukavicki i na ovom gostovanju. Ako su do sad uzeli 4 boda u 7 kola zasto da ih ne napadnemo tamo? Sta to ima da izgubimo?

I ja se pitam ali sa druge strane mozda tako i treba. Secamo se svi dobro Palica i 4 komada u nasoj mrezi. Ali Lazijina taktika je napadaj uvek i svuda. Dobili smo dva crvena kartona, gubimo 1:0 a Lazija sve karte u napad :D
Sindjelic je nesto slabiji od dosadasnjih protivnika valjda se malo otvorimo, mislim da tamo imamo sanse za tri boda.
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

Број порука : 237

PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   Čet Okt 02, 2014 10:49 am

Ja nekako nisam optimista kad se ide na stranu. kuci napasti iz sve snage a tamo sta uradimo, ko zna koliko puta sam Backu gledao na strani a na prste jedne ruke mogu izbrojati pobede. Bod nek uzmemo i mirna Backa.
Nazad na vrh Ići dole
sportista

PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   Čet Okt 02, 2014 10:53 am

Bod kao metak samo verujem da ako odigramo kako znamo mozemo i do tri.
Nazad na vrh Ići dole
BraneBP

Број порука : 38
Локација : Juzno-Backi okrug

PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   Čet Okt 02, 2014 12:54 pm

Мали Зечевић је одиграо полувреме, имам осећај да ће против Синђелића бити човек одлуке :D
Nazad na vrh Ići dole
napredBacka

Број порука : 99

PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   Čet Okt 02, 2014 2:49 pm

sva tri boda hocu ja necu jedan necu dva 8) u subotu od starta napasti da im pokazemo ko je glavni
cak i ako se budemo branili ako je zeka spreman imamo dobre sanse jer onda smo opasni iz kontri,steta je za lacarka sto nije dovoljno oporavljen da zaigra u tandemu za zekom kidali bi ove sezone,znamo svi kakav je lacarak borac na terenu.mec nazalost necu gledati ali pratim  forum ako bude opet tekstualnog prenosa i cekam lepe iz bg-a.napred plavi
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Број порука : 148

PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   Čet Okt 02, 2014 3:51 pm

Rekoh ja da imamo kvalitet Smile.Dobro smo nanjulisi ovu pobedu i eto nas na cetvrtoj poziciji i bezimo od zone ispadanja.Dve jako bitne pobede smo vezali i sada bi ovaj "brejk" bilo jako dobro potvrditi protiv Macve.Bravo momci da se proslavi ovo veceras,mi navijaci hocemo sigurno :D.

Poslednji put izmenio Gogi dana Sub Okt 04, 2014 10:16 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   

Nazad na vrh Ići dole

8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 7Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Plej aut 6. kolo: BACKA - Radnik (Surdulica) 17.05.2017 sreda 17:00
» 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)
» 24. kolo: FK Macva - FK BACKA
» 7. kolo: FK BACKA - FK Jedinstvo
» Forumska kafana "Backa"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: