Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija

Ići dole 
+17
Joca
DimaBP
dunavska76neman
ZarkoPG89
Momir
grnja
Ludak
Gogi
Vojvoda
GALO
MarjanRnic
napredBacka
Rale BP
JovanRaskovic
Daki86
x-man
Admin
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 10:38 am

Gospodine Raskovic u velikoj ste zabludi niko nije dosao da gleda Indjiju nego Backu i kod nas je takva poseta od starta sezone s tim da je protiv BSK-a bila mnogo jaca nego sada protiv vas. I prosle sezone je stadion bio lepo popunjen iako smo bili treca liga a tako je oduvek Palancani vole Backu.

Danas konacno dobar pristup mecu i solidno izdanje (vise borbeno) protiv odlicne ekipe kao sto je Indjija. Nismo stvarali sanse ali daleko zanimljivije je bilo za gledanje a konacno smo uzeli i tri boda. Za onakvu igru po desnoj strani kao sto smo forsirali ipak fali igrac kakav je bio Zecevic, sa njim bi to izgledalo drugaciji jer je jedan od najbrzih igraca u ligi. Samo da se on momak oporavi i bice dobro.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 10:43 am

Joca ::
Gospodine Raskovic u velikoj ste zabludi niko nije dosao da gleda Indjiju nego Backu i kod nas je takva poseta od starta sezone s tim da je protiv BSK-a bila mnogo jaca nego sada protiv vas. I prosle sezone je stadion bio lepo popunjen iako smo bili treca liga a tako je oduvek Palancani vole Backu.

Danas konacno dobar pristup mecu i solidno izdanje (vise borbeno) protiv odlicne ekipe kao sto je Indjija. Nismo stvarali sanse ali daleko zanimljivije je bilo za gledanje a konacno smo uzeli i tri boda. Za onakvu igru po desnoj strani kao sto smo forsirali ipak fali igrac kakav je bio Zecevic, sa njim bi to izgledalo drugaciji jer je jedan od najbrzih igraca u ligi. Samo da se on momak oporavi i bice dobro.

Ne treba sad reci da niko nije dosao da gleda Indjiju, dobra je to ekipa po meni su kvalitetniji od Surdulice i bilo bi dobro da udju u super ligu kao predstavnici nase regije, da nas je vise u ovom stepenu ne bi nam slali razne Kociće da nam dele pravdu nama protv Sloge PM a njima protiv Javora nego bi mi krojili izgled lige
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 10:47 am

Mislim da gresis x-man, od starta sezone protivnik je gotovo nebitan, poseta je konstanta a gospodin Raskovic je veliki broj publike na nasem stadionu pripisao dolasku Indjije. Meni je iskreno svejedno da li je Radnicki Nis, Zvezda, Partizan ili Babusnica Backu cu uvek posmatrati. Ostatak se slazem, Indjija se pokazala kao mnogo cvrsca ekipa od Surdulice ali bodovi se broje a Radnik je pobegao daleko.
S obzirom da imamo isto bodova kao Indjije i za sad bolji medjusobni skor ja se ipak nadam da cemo mi biti taj predstavnik nase regije Wink
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 10:53 am

Joca ::
Mislim da gresis x-man, od starta sezone protivnik je gotovo nebitan, poseta je konstanta a gospodin Raskovic je veliki broj publike na nasem stadionu pripisao dolasku Indjije. Meni je iskreno svejedno da li je Radnicki Nis, Zvezda, Partizan ili Babusnica Backu cu uvek posmatrati. Ostatak se slazem, Indjija se pokazala kao mnogo cvrsca ekipa od Surdulice ali bodovi se broje a Radnik je pobegao daleko.
S obzirom da imamo isto bodova kao Indjije i za sad bolji medjusobni skor ja se ipak nadam da cemo mi biti taj predstavnik nase regije Wink

slazem se da dolazimo da gledamo nas klub ali ovako kako si srocio poslednji post ucinilo mi se da provejava izvesna doza potcenjivanja gostiju Wink , mislim da jos nismo zreli za nesto vise, polako prvo da se ustalimo ovde gde smo dugo smo cekali na ovo daj da mprvo malo uzivamo ovde :D
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 10:58 am

Nikakvo potcenjivanje, igramo istu ligu a Indjija je jedna od najkvalitetnijih u ligi i cak su mi i simpaticni (od kad su izbacili Pivaru iz kupa :D ).

Meni ovo mirise na proslu sezonu kad smo bili favoriti iz senke zaostajali u nekom momentu mislim 9 bodova za Sentom a onda se pojacali i pregazili sve, ili na pretproslu kad je Indeks ima 7 bodova vise u prvih 10 kola a onda onda smo krenuli da igramo kako valja doduse i prelazni rok je oba puta solidno odradjen. Opasni smo :D
Nazad na vrh Ići dole
tebra bp




Број порука : 37
Join date : 01.08.2014

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 11:00 am

i ja se potajno nadam da cemo stisnuti kako znamo ali vec sad sam zadovoljan sezonom s obzirom da smo daleko od zone ispadanja i to em jako raduje. napred plavi
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 11:02 am

Treba ici polako jacati u svim segmentima i igracki i organizaciono, jer kad udjemo sta cemo onda, ne smemo dozvoliti da budemo topovska hrana
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 11:12 am

Naravno, potpuno se slazem. Sve u skladu sa mogucnostima. Najvise mi se svidja sto je politika kluba da se klub ni u kom slucaju ne zaduzuje. To garantuje stabilnost i opstanak Backe a svedoci smo gasenja i mnogo poznatijih i uspesnijih fudbalskih klubova nego sto je to Backa. Koliko mi je samo bilo krivo kad se ugasio RK Sintelon iako me rukomet nikad nije zanimao. Ja sam prezadovoljan sa svim do sada i nemam nekih zamerki vezanih za funkcionisanje kluba.
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 12:56 pm

Imam utisak da je Zogovic hteo da centrira a ne da da gol ali na kraju efektan pogodak. Igraci treba svaki mec da imaju ovakav pristup pa ce biti i bodova. Svaka je pobeda bitna ali ova ima posebnu tezinu jer da nismo pobedili bi bi to cetvrti mec bez pobede a sledi gostovanje Metalcu. Publika je danas bila za desetku, ne mislim na brojnost nego na pravu podrsku.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 11:48 pm

Hvala svima na cestitkama i komentarima,Igraci i strucni stab su odrzali obecanje i imali potpuno drugacij pristup utakmici .."igrali su tvrdo i za bodove" po prvi put nije bilo puno sansi a da ih ne iskoristimo :D jedna sansa i par polu sansi a opet gol i pobeda ,Indjija je odlicna ekipa koja na sve nacine zeli da drzi loptu sto vise u svom posedu i mislim da smo ih u potpunosti iznenadili kada smo agresivno napali nijihovu zadnju liniju i golmana i tako im onemogucili da imaju "tecnu igru" cime smo ih naterali na preskakanje veznog reda ... :D sto nam je i bio cilj ... 8)
Backa ima svoju vernu i pismenu publiku jos iz vremena stare Jugoslavije ,ljudi vole fudbal i svakako ima prija da gledaju PLS ,mislim da nam je realno po kvalitetu mesto medju prvih 5-6 ekipa u ovoj polusezoni a to ce igraci i pokazati na terenu ,sta ce doneti prolece i prelazni rok ,na tome vec sada radimo ... :D Po meni je trenutno najbitnije da nema povredjenih igraca i da svi mogu da konkurisu za mesto u timu ( pa cak i Marko Zecevic koj vec dve nedelje trenira ) raduje i odlicna igra zadnje linije i "uklapanje" Zorana Pesica na poziciji levog stopera ... :D Zogovicu se osladilo da daje golove hahaha
Protiv Metalca mi nemamo sta da izgubimo mozemo samo da dobijemo ...
mislim da cemo odigrati kako znamo a rezultat neka bude onakav kako na terenu zasluzimo ... :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija   12. kolo: FK BACKA - FK Indjija - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
12. kolo: FK BACKA - FK Indjija
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» 27. kolo: FK Indjija - FK BACKA
» 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA
» 10. kolo: FK Javor - FK BACKA
» 21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS)
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: