Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA

Ići dole 
+20
LjubiteljFudbala
vlada budala
UziceFF
Vojvoda
zarupski
Sloboda Ili Ništa
x-man
srdjan bp
Daki86
Шоне
DimaBP
Rale BP
MarjanRnic
Gogi
napredBacka
BraneBP
sportista
dunavska76neman
NikolaRadjenovic
Kleka
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimeSub Okt 04, 2014 1:19 pm

Uzice FF svi mi iskreno volimo nas klub ,ima odlicnih sportskih radnika i u Uzicu samo im dajte priliku i podrsku
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimeSub Okt 04, 2014 1:27 pm

Uzice ff bio sam golman ,znate onu imala mama dva sina jedan bio pametan a jedan bio golman :D
Sada ce moj brat da se uobrazi .. :D
Moja majka je sa tromedje Srbije,Crne Gore i Bosne iz Krnjace a to vam je malo jace od sat vremena od Uzica ,vucem gene iz vaseg kraja . :D a Uzicanin tj. jedan od vasih bivsih sekretara Dusko Jotic je moj veliki prijatelj :D
Nazad na vrh Ići dole
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimeNed Okt 05, 2014 6:27 am

MarjanRnic ::
u nedelju protiv Macve je najbitnija utakmica u dosadasnjem delu prvenstva :D
Kaze Mile Tesic Pace ,prve tri pobede pa tri poraza pa sada opet tri pobede a ona mozemo i tri neresene jer jedino to jos nismo igrali ...hahah

Dobro kaze Mile, posle Macve s obzirom s kim igramo tri neresena nisu cak ni losa mada bi bilo lepo kod kuce i Indjiji i Radniku staviti do znanja da odavde nema lakih bodova.
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimeNed Okt 05, 2014 9:07 am

Izvestaj zurnala...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimeNed Okt 05, 2014 10:43 am

Dva gola Trivunovica i asistencija igra Vesa kao u najboljim danima. Jedan moj prijatelj je gledao mec, kaze da je razigravao ekipu u napadu preciznim loptama i da je prosto bila milina gledati. Pravo pojacanje i pravi kapiten.
Nazad na vrh Ići dole
sportista




Број порука : 64
Join date : 03.08.2014

8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimeNed Okt 05, 2014 11:24 am

Daki86 ::
MarjanRnic ::
u nedelju protiv Macve je najbitnija utakmica u dosadasnjem delu prvenstva :D
Kaze Mile Tesic Pace ,prve tri pobede pa tri poraza pa sada opet tri pobede a ona mozemo i tri neresene jer jedino to jos nismo igrali ...hahah

Dobro kaze Mile, posle Macve s obzirom s kim igramo tri neresena nisu cak ni losa mada bi bilo lepo kod kuce i Indjiji i Radniku staviti do znanja da odavde nema lakih bodova.

Posle Macve ostaje 6. kola i onda je svaki bod uspeh i bice bas tesko zabeleziti pobedu u nekom od tih meceva.

Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimeNed Okt 05, 2014 12:01 pm

prvi je Javor posle Macve i gostujemo im a tamo niko do sad nije uzeo bod ali gostuje im Radnik za vikend a tu ce Javor tesko pobediti. Onda nam dolazi prejaka Indjija a odmah posle nam dolazi Radnik a zbog Tonceva ne znam ni jel smemo da ih pobedimo sve i da mozemo Smile.Da ne idem na ostale meceve ali mislim da u Ivanjici gubimo a protiv Indjije i Radnika uzimamo po bod posto smo domacini ali i to uz dosta muke. Zato su ova tri boda u BG-u dosla u pravom momentu jos da dobijemo Macvu bilo bi super kako bi na polusezoni sto vise bili udaljeni od zone ispadanja.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA    8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimePon Okt 06, 2014 3:28 am

Ne znam zašto mislite da ne možemo da pobedimo Radnik i Inđiju? Ja verujem u naše momke i ne vidim razlog zašto ne bismo pobedili te utakmice; pa ne dolazi Real. Smatram da naši momci treba da pokažu što su i do sada pokazivali: borbenost i zalaganje za svaku loptu i napad od prvog minuta. Samo ne treba da se povučemo. Kažete da Radnik ima Tončeva; pa i mi imamo Marjana. Ne treba da gledamo u tuđe dvorište već samo u svoje i da verujemo u sebe. Takođe, ne bi bilo loše da malo pokažemo i pozitivan sportski bezobrazluk a to mislim na ono što su pokazali Avrić i Bajić da šutiraju iz gotovo nemogućih situacija kojih su na sreću pretvorili u golove. Da nisu verovali u sebe ne bi ni šutirali a samim tim ne bi ni dali golove. Ne mislim da smo najbolji već da treba da verujemo u sebe a lično se nadam ne samo opstanku (koji je primarni cilj) već plasmanu u gornji deo tabele.
Ovo je jaka liga i nema slabih protivnika. Bačka je do sada pokazala više od očekivanja. Pročitao sam da dolazi Pešić. Ne znam na kojoj poziciji igra ali samim tim što smo ga doveli verujem da i vredi. Sve pridošlice su se pokazale dostojne dresa Bačke. Pogledajte samo Trifunović. Najzad prava i na našim prostorima zaboravljena desetka.
Da li ćemo te utakmice pobediti ili ne ne znam ali verujem u naše momke i biće što će biti.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Број порука : 92
Join date : 23.07.2014
Локација : Backa Palanka

8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimePon Okt 06, 2014 5:55 am

Tako je Pero potpuno si u pravu.
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitimePon Okt 06, 2014 3:38 pm

Pera ::
Ne znam zašto mislite da ne možemo da pobedimo Radnik i Inđiju? Ja verujem u naše momke i ne vidim razlog zašto ne bismo pobedili te utakmice; pa ne dolazi Real. Smatram da naši momci treba da pokažu što su i do sada pokazivali: borbenost i zalaganje za svaku loptu i napad od prvog minuta. Samo ne treba da se povučemo. Kažete da Radnik ima Tončeva; pa i mi imamo Marjana. Ne treba da gledamo u tuđe dvorište već samo u svoje i da verujemo u sebe. Takođe, ne bi bilo loše da malo pokažemo i pozitivan sportski bezobrazluk a to mislim na ono što su pokazali Avrić i Bajić da šutiraju iz gotovo nemogućih situacija kojih su na sreću pretvorili u golove. Da nisu verovali u sebe ne bi ni šutirali a samim tim ne bi ni dali golove. Ne mislim da smo najbolji već da treba da verujemo u sebe a lično se nadam ne samo opstanku (koji je primarni cilj) već plasmanu u gornji deo tabele.
Ovo je jaka liga i nema slabih protivnika. Bačka je do sada pokazala više od očekivanja. Pročitao sam da dolazi Pešić. Ne znam na kojoj poziciji igra ali samim tim što smo ga doveli verujem da i vredi. Sve pridošlice su se pokazale dostojne dresa Bačke. Pogledajte samo Trifunović. Najzad prava i na našim prostorima zaboravljena desetka.
Da li ćemo te utakmice pobediti ili ne ne znam ali verujem u naše momke i biće što će biti.

Imas pravo medjutim Indjiju sam gledao na pripremama i odusevili su me kako igraju a cuo sam od ljudi iz Celareva da su ih u kupu rutinski pobedili i da ne se ne seca da je neko toliko dominirao u Celarevu kao sto je to radila Indjija. Ako uzmemo u obzir da je Csk prvi u Srpskoj ligi i da su standardno dobri to je jos jedan dokaz koliko je Indjija kvalitetna. Radnik nisam gledao ali sam pricao sa jednim covekom iz Novosadskog Proletera, rekao je da je to najbolja ekipa iz ove lige koja im je gostovala iako se mec zavrsio 0-0 ali kaze jedva su polovinu prelazili. Indjija i Radnik nemaju ni jedan poraz mi imamo tri. Verujem i ja u ovu ekipu i zaista su uradili vise nego sto smo svi ocekivali ali nekako mi previse dobro zvuci da i njih pobedimo. Ja se nadam da gresim i da cemo dobiti i njih i sve ostale.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA   8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA
Nazad na vrh 
Strana 5 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» 10. kolo: FK Javor - FK BACKA
» 21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS)
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: