Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Uprava Backe

Ići dole 
+33
Marko 89
Milhaus
pravisimpatizer
nagib
Cistacica
SirkBP
Miki Veliki
Neko
aimar
fotball
Milko
Daki86
maurinjo
PLAVOGARDISTA
Ventilvoje
Vojvoda
Joca77
Шоне
dunavska76neman
Gogi
Mile123
1986Nenad
miletesic01
patriota-pancevo
LjubiteljFudbala
Pera
DimaBP
Joca
sportista
BraneBP
MarjanRnic
x-man
Kleka
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sledeći
AutorPoruka
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

Uprava Backe - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 17 Icon_minitimePon Jun 20, 2016 5:23 am

Pera ::
http://fkbacka.com/zakazana-izborna-skupstina-za-26-jun-2016/
Nadam se da će se dobri ljudi na ta mesta izabrati Uprava Backe - Page 17 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

Uprava Backe - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 17 Icon_minitimePon Jun 20, 2016 5:26 am

Gogi ::
miletesic01 ::
Pera ::
http://fkbacka.com/vladimir-mrdan-novi-predsednik-fk-backe/
Mora se ojacati i uprava ,da politiku kluba vode ljudi iz privrede i koji mogu da finansijski podrze klub kako bi imali stabilnost i sigurnost a mi u sportskom sektoru moramo jos vise da se posvetimo svom delu posla . Uprava Backe - Page 17 3553797800
Popraviti odnose sa Damilom koliko je moguce. Tu su i druge firme pre svega vijati Tarket, Nektar i pivaru...
Posebno sa Damilom. Mislim da od pivare nema ništa pošto su uz ČSK teško će i nama pomoći. Dok treba vijati Tarket, Nektar i ostale Palanačke firme pa i one manje svaki sponzor vredi cheers
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Uprava Backe - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 17 Icon_minitimePon Jun 20, 2016 5:37 am

Neko ::
Gogi ::
miletesic01 ::
Pera ::
http://fkbacka.com/vladimir-mrdan-novi-predsednik-fk-backe/
Mora se ojacati i uprava ,da politiku kluba vode ljudi iz privrede i koji mogu da finansijski podrze klub kako bi imali stabilnost i sigurnost a mi u sportskom sektoru moramo jos vise da se posvetimo svom delu posla . Uprava Backe - Page 17 3553797800
Popraviti odnose sa Damilom koliko je moguce. Tu su i druge firme pre svega vijati Tarket, Nektar i pivaru...
Posebno sa Damilom. Mislim da od pivare nema ništa pošto su uz ČSK teško će i nama pomoći. Dok treba vijati Tarket, Nektar i ostale Palanačke firme pa i one manje svaki sponzor vredi cheers

http://privredni-imenik.com/pretraga.php?tip=multi&mesto=800309
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Uprava Backe - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 17 Icon_minitimePet Jun 24, 2016 10:31 pm

SirkBP ::
Neko ::
Gogi ::
miletesic01 ::
Pera ::
http://fkbacka.com/vladimir-mrdan-novi-predsednik-fk-backe/
Mora se ojacati i uprava ,da politiku kluba vode ljudi iz privrede i koji mogu da finansijski podrze klub kako bi imali stabilnost i sigurnost a mi u sportskom sektoru moramo jos vise da se posvetimo svom delu posla . Uprava Backe - Page 17 3553797800
Popraviti odnose sa Damilom koliko je moguce. Tu su i druge firme pre svega vijati Tarket, Nektar i pivaru...
Posebno sa Damilom. Mislim da od pivare nema ništa pošto su uz ČSK teško će i nama pomoći. Dok treba vijati Tarket, Nektar i ostale Palanačke firme pa i one manje svaki sponzor vredi cheers

http://privredni-imenik.com/pretraga.php?tip=multi&mesto=800309
Svim sponzorima ,donatorima,ljudima dobre volje su vrata kluba otvorena , preveliki je ovo uspeh kluba da se previse lako i komotno i neodgovorno odnosimo svi u nasoj opstini prema ovim rezultatima ...a da ne govorim o tome da mozda i vecina nije svesna sta donosi super liga nasoj opstini i celoj regiji ...juce su nam bili gosti iz Odzaka ,uprava kluba sa njihovim trenerom Momom Raicevicem ,dogovarali smo saradnju sa njima sto bi znacilo da u trouglu Backa Palanka -Celarevo i Odzaci probamo da napravimo zajednicke principe oko razvoja fudbala i medjusobne saradnje i podrske... Uprava Backe - Page 17 1093637683
Sutra u nedelju 26.juna sa pocetkom u 12.h u prostorijama kluba je redovna godisnja skupstina na kojoj se bira klupsko rukovodstvo ,umesto dosadasnjih pet clanova uprave ako skupstina prihvati izmenu statuta imacemo 13 -aest clanova uprave ,na samoj skupstini ce tada biti izabrano 7 ili 8 clanova uprave a predsedniku kluba i upravi ce se dati mogucnost da kroz razgovore sa priverednicima popune sa jos 5-6 adekvatnih privrednika-sportskih radnika kako bi rad kluba bio na superligaskom nivou ...
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Uprava Backe - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 17 Icon_minitimeNed Jul 03, 2016 1:50 pm

Ovo ce vas zanimati, izvor je proveren. SNS nasao Backoj neke svoje za ugradnju stubova i ovi zacelili na 33 miliona dinara da ugrade. Onda uprava dosla do nekih likova koji to rade za 13 miliona, pa se SNS naljutio jer njIhova ekipa nece ucariti tri puta vecu svotu hahah. Goveda lopovska i njihovi talovi.
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Uprava Backe - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 17 Icon_minitimeNed Jul 03, 2016 3:01 pm

Takve su sve stranke pa i sns isti kurac. Naravno ovo ipak spada u rekla kazala...
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Uprava Backe - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 17 Icon_minitimeNed Jul 03, 2016 3:14 pm

Nije rekla kazala, izvor je i vise nego pouzdan, jer je iz politike(i nema me razloga lagati jer se znamo 15 godina kao sto me do sada nije). Ali ako neko hoce, neka bude rekla kazala
Nazad na vrh Ići dole
Cistacica




Број порука : 5
Join date : 15.08.2016

Uprava Backe - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 17 Icon_minitimePon Avg 15, 2016 4:19 pm

Ja sam sigurna da je cula kazala i neradi se koliko sam cula o tim ciframa nego o mnogo vecim a i skupili se ljudi pa ih grade vec i stubovi se prave samo da ih ugrade i da pocnu igrati na backoj a iz pouzdanih izvora nema politike na backoj
A Damil ma to je divan covek zakucao fk backu sa 15 mil laznih faktura
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Uprava Backe - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 17 Icon_minitimeSub Avg 20, 2016 1:51 am

Cistacica ::
Ja sam sigurna da je cula kazala i neradi se koliko sam cula o tim ciframa nego o mnogo vecim a i skupili se ljudi pa ih grade vec i stubovi se prave samo da ih ugrade i da pocnu igrati na backoj a iz pouzdanih izvora nema politike na backoj
A Damil ma to je divan covek zakucao fk backu sa 18 mil laznih faktura
Ocigledno da je cistacica najbolje informisana Uprava Backe - Page 17 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Uprava Backe - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 17 Icon_minitimeSub Avg 20, 2016 12:35 pm

Mile hvala što si se najzad oglasio na forumu jer su mnogi upravo čekali tebe kao najaktivnijeg čoveka iz kluba ovde na forumu.
Ćistačici lično ako je zaista žensko, mogu da se zahvalim i ponudim hladno pivo kod grige Uprava Backe - Page 17 1353276769 Može i bezalkoholno Rolling Eyes

...kad već niko ne nudi Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uprava Backe - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 17 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Uprava Backe
Nazad na vrh 
Strana 17 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Devojke iz Backe Palanke
» Vesti iz Backe Palanke
» VIDEO SPOT kao prezentacije Bačke
» PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
» Istorija FK Backe u kratkim crtama

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: