Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Devojke iz Backe Palanke

Ići dole 
+13
LjubiteljFudbala
miletesic01
Nervno
Киламанија
Daki86
Шоне
dunavska76neman
x-man
DimaBP
Danac
patriota-pancevo
Vojvoda
mare-bp
17 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
mare-bp




Број порука : 1
Join date : 17.05.2015

Devojke iz Backe Palanke Empty
PočaljiNaslov: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke Icon_minitimeUto Maj 19, 2015 9:19 am

Zasto su nafurane i pune sebe? Svuda sam izlazio i po manjim i po vecim sredinama ali tako nesto video nisam. Najatraktivnije ali i najprepotentnije. Posto je ovo jedini gradski forum ovo pitanje postavljam ovde na fejsbuku ne mogu jer mi je neprijatno ovde to mogu anonimno. Odavno gazim tridesete ali jos nisam shvatio u cemu je poenta?
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Devojke iz Backe Palanke Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke Icon_minitimeUto Maj 19, 2015 9:32 am

Slican fenomen sam i ja primetio. Zasto je tako nemam pojma zaista.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Devojke iz Backe Palanke Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke Icon_minitimeUto Maj 19, 2015 10:10 am

Mare dodji u Pancevo ovde su zene veoma prijatne. Prave gradske dame, Banacanke. Preseli se i dodji da zivis u Pancevo to preporucujem svima na forumu jer zivot u Pancevu ima mnogo prednosti. Backa Palanka je lep grad ima lepu prirodu, reku i jezera ali nema tu potrebnu velicinu i nema dovoljno ljudi. Kad je Pancevo u pitanju imas mnogo veci izbor i kad su zene u pitanju i mesta za izlazak. Mnogo vise parkova, prostraniji centar grada, okolne velike blokove i tako dalje. Mlad si covek ako si polovina trideseh pretpostavljam ali iskoristi tu mladost kako treba da ne bi posle u pedesetim jurisao na dame bolje sad kad si u najlepsim godinama. Pakuj kofere i pravac Pancevo ne mozes ti promeniti mentalitet ljudi u malim sredinama.
Nazad na vrh Ići dole
Danac

Danac


Број порука : 100
Join date : 24.07.2014

Devojke iz Backe Palanke Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke Icon_minitimePet Maj 22, 2015 11:44 am

U prevodu dodji u Pancevo i Patriota ce ti naci i zenu :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Devojke iz Backe Palanke Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke Icon_minitimePet Maj 22, 2015 11:45 am

Tako je, u Banatu cveta, pogotovo ekonomija. Uslovi za život fenomenalni.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Devojke iz Backe Palanke Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke Icon_minitimePet Maj 22, 2015 4:17 pm

Ekonomija ne cveta nigde u Srbiji ljudi dobijaju otkaze, mladi sa diplomama ne dobijaju posao tacnije nemaju sanse osim da se preko veze ubace tako je svuda, drzava je u katastrofalnom stanju i nadam se da ce biti bolje pre svega zbog vas mladjih meni je svejedno sad vec ali nije ovo dobro gradovi su nam sve manji jer se ljudi iseljavaju a osim toga bela kuga razara decenijama i sta mozemo ocekivati. Poredim Pancevo i Backu Palanku ipak su ovde mogucnosti mnogo vece posebno za omladinu koja ne znam da li ima kod vas gde izaci, odvesti devojku ko ima da prosetaju, ima li kakvih parkova i slicno. Ovde zene nisu nafurane a eto i Vojvoda je primetio kao i mare-bp. Preseljenje u Pancevo je najbolja opcija ili neki drugi veci grad ali bio sam svuda Pancevo ima sve, mnogo je zivlji od drugih gradova cak i od Subotice koja je mnogo veca, blizina Beograda i tako dalje. Ja nisam rekao to iz lose namere momak "odavno gazi tridesete" kako sam kaze znaci mozda je blizu 40 a zene ga nece sve je jasno menjaj sredinu zemljace ne cekaj 50!
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Devojke iz Backe Palanke Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke Icon_minitimePet Maj 22, 2015 4:22 pm

patriota-pancevo ::
Ekonomija ne cveta nigde u Srbiji ljudi dobijaju otkaze, mladi sa diplomama ne dobijaju posao tacnije nemaju sanse osim da se preko veze ubace tako je svuda, drzava je u katastrofalnom stanju i nadam se da ce biti bolje pre svega zbog vas mladjih meni je svejedno sad vec ali nije ovo dobro gradovi su nam sve manji jer se ljudi iseljavaju a osim toga bela kuga razara decenijama i sta mozemo ocekivati. Poredim Pancevo i Backu Palanku ipak su ovde mogucnosti mnogo vece posebno za omladinu koja ne znam da li ima kod vas gde izaci, odvesti devojku ko ima da prosetaju, ima li kakvih parkova i slicno. Ovde zene nisu nafurane a eto i Vojvoda je primetio kao i mare-bp. Preseljenje u Pancevo je najbolja opcija ili neki drugi veci grad ali bio sam svuda Pancevo ima sve, mnogo je zivlji od drugih gradova cak i od Subotice koja je mnogo veca, blizina Beograda i tako dalje. Ja nisam rekao to iz lose namere momak "odavno gazi tridesete" kako sam kaze znaci mozda je blizu 40 a zene ga nece sve je jasno menjaj sredinu zemljace ne cekaj 50!
:lol:  Tako je, odlazak u veliki grad da budeš trgovac za 20 000, a da plaćaš stan 15 000, je najbolje rešenje.

Žene su svugde podjednako nafurane.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Devojke iz Backe Palanke Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke Icon_minitimePet Maj 22, 2015 4:27 pm

Mozda se bolje snadje jer u Pancevu postoji veca mogucnost za zaposlenjem nego u Backoj Palanci. Ne znam ne mislim da su zene svuda iste ogromna je razlika izmedju Suboticanki i recimo Pazarki ako gledamo generalno. Velika je razlika izmedju nasih zena i zena u Italiji, u Italiji sam bio neko vreme i smatram da su zene tamo mnogo opustenije, tamo se ne gleda sta vozis, gde radis i slicno mnogo se vise ceni sam covek. Ja volim nasu zemlju vise nego ista i ne bih je menjao ali to su cinjenice.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Devojke iz Backe Palanke Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke Icon_minitimePet Maj 22, 2015 4:29 pm

patriota-pancevo ::
Mozda se bolje snadje jer u Pancevu postoji veca mogucnost za zaposlenjem nego u Backoj Palanci. Ne znam ne mislim da su zene svuda iste ogromna je razlika izmedju Suboticanki i recimo Pazarki ako gledamo generalno. Velika je razlika izmedju nasih zena i zena u Italiji, u Italiji sam bio neko vreme i smatram da su zene tamo mnogo opustenije, tamo se ne gleda sta vozis, gde radis i slicno mnogo se vise ceni sam covek. Ja volim nasu zemlju vise nego i ne bih je menjao ali to su cinjenice.
Ne postoji, mnogo je veća konkurencija u PA. Da ne pričam o analizi troškova i benefita eventualnog odlaska u neki veći grad nekom ko tamo nema nikog i ko mora da iznajmi stan.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Devojke iz Backe Palanke Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke Icon_minitimePet Maj 22, 2015 4:34 pm

To moze biti problem posebno ako covek nije mlad ali ako planira da se skuci i zeni svakako je bolje ostati u manjem mestu. Nemam sad statistiku ali mislim da je Pancevo po procentu zaposlenih ispred Backe Palanke, nemoj me drzati za rec. Ne znam koliko imas godina ali da pretpostavim da si izmedju 20 i 35 i da izlazis, volis provod i sve ostalo. Zar ti je Backa Palanka dovoljna? Ja ne poznajem grad prosle godine sam bio jeste mozda vece od Beceja ili Indjije ali deluje mi ipak mnogo manje urbano od nekih gradica poput Mitrovice ili Sombora a i to su mala mesta po meni.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Devojke iz Backe Palanke Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Devojke iz Backe Palanke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Vesti iz Backe Palanke
» Vase slike Backe Palanke
» Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke
» Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti?
» Uprava Backe

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: