Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Share | 

Vasa omiljena mesta za izlazak u BP

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
majstorBP

Број порука : 48

PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Sre Avg 06, 2014 7:43 pm

Idila, Virdzina na Sinaju, Kalos Carda...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
DimaBP

Број порука : 661

PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Čet Okt 08, 2015 3:12 pm

Parkić. :lol:
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika Na mreži
NikolaRadjenovic

Број порука : 162
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Čet Okt 08, 2015 3:16 pm

Najjeftinija a opet najbolja varijatna kako god okrenes. Trebalo bi naplacivati ulaz u parkic :D
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP

PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Čet Okt 08, 2015 3:24 pm

NikolaRadjenovic ::
Najjeftinija a opet najbolja varijatna kako god okrenes. Trebalo bi naplacivati ulaz u parkic :D
:lol:

Ma dobro, jeste jeftinije, al' nije isključivo to. Meni je tamo baš dobro, pogotovo što uvek bude par istih društava.
Nazad na vrh Ići dole
MilicaMartic92

Број порука : 6

PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Pet Okt 16, 2015 12:45 am

Da li moze preporuka za neku dobru kafanu u BP da nije klasican pozeraj kao po vecini kafana u NS? Prirodnija atmosfera i prava narodna muzika a ne grand ako postoji takvo mesto jos uvek? Smile
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP

PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Pet Okt 16, 2015 12:48 am

MilicaMartic92 ::
Da li moze preporuka za neku dobru kafanu u BP da nije klasican pozeraj kao po vecini kafana u NS? Prirodnija atmosfera i prava narodna muzika a ne grand ako postoji takvo mesto jos uvek? Smile
Teško ćeš to naći. Kafanica u Žarka Zrenjanina je nešto najbliže tome. I na moju žalost, prave narodne muzike nema nigde.
Nazad na vrh Ići dole
MilicaMartic92

PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Pet Okt 16, 2015 12:56 am

Znam da cu tesko naci ali trudim se Smile Jel to ono novo mesto sto se otvorilo? Slabo poznajem grad jer dugo zivim u NS. Nakon rata smo stigli u BP a otac me je kao malu najvise vodio da gledamo Backu i to me najvise veze za Backu Palanku Fudbal bas i ne pratim ali kad me neko pita za koga navijam zna se Povremeno dodjem u provod i bude bas lepo. Ljudi su fini i mnogo kulturniji od Novosadjana a atmosfera po kaficima je nekako mnogo zivlja.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP

PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Pet Okt 16, 2015 1:02 am

MilicaMartic92 ::
Znam da cu tesko naci ali trudim se Smile Jel to ono novo mesto sto se otvorilo? Slabo poznajem grad jer dugo zivim u NS. Nakon rata smo stigli u BP a otac me je kao malu najvise vodio da gledamo Backu i to me najvise veze za Backu Palanku Fudbal bas i ne pratim ali kad me neko pita za koga navijam zna se    Povremeno dodjem u provod i bude bas lepo. Ljudi su fini i mnogo kulturniji od Novosadjana a atmosfera po kaficima je nekako mnogo zivlja.
Ma kakvi. Kad dođeš na autobusku stanicu, kreneš ka Bloku Partizan, dođeš na pešački, ta ulica koja ti seče put je Ž. Zrenjanina. Pređeš pešački, skreneše desno i posle par kuća, tu si. Videćeš, ima mala bašta.
Nazad na vrh Ići dole
MilicaMartic92

PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Pet Okt 16, 2015 1:07 am

Знам сад која је улица лако ћемо се снаћи. Хвала за предлог Smile
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP

PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Pet Okt 16, 2015 1:07 am

Nema na čemu.
Problem je što se mora doći rano da bi se našlo mesto. Pogotovo sad kad je ovakvo vreme.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   

Nazad na vrh Ići dole

Vasa omiljena mesta za izlazak u BP
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: