Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Share | 

Vasa omiljena mesta za izlazak u BP

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
nagib

Број порука : 648

PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Pet Apr 15, 2016 9:30 am

auuuu od oktobra evo pola godine tačno a da niko nije išao u kafanu ???
leleleeeeeee...

pravac korner kod Grige večeras Wink Wink

Inače sam toliko kafana obišao po Vojvodini da mi ove domaće više nisu ni zanimljive...

A najjači utisak , evo kobajla će reći, u Vrbasu pre prijateljske utakmice u kafani Žabljak... konobarica sa sve pelenama ... jadna ......

Stvarno su ovde sve sportisti a ne ko ja sa dve LEVE noge. Pa niko ne ide u kafanu

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
nagib

Број порука : 648

PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Pet Apr 15, 2016 9:31 am

uuuff ispravka ... tema je mesta za izlaske u BP  

malo sam promašio ...... kafanu
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

Број порука : 33
Локација : Ilok

PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Ned Mar 26, 2017 4:40 pm

Da li se u Obrovcu (bemu mislim da je Obrovac u pitanju, bilo je to jako pijano ljeto ) jos uvijek svira ispod onog satora?
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

Број порука : 33
Локација : Ilok

PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   Ned Mar 26, 2017 4:43 pm

Vec duze vrijeme ne izlazim ali kad se izlazilo po Palanci..kretalo se iz Aleksandrije jer su neki prijatelji zamislili da se tamo lako dodje do neke cupi pa onda u onaj klub roof se islo, na cardu na Dunavu ili izvan Palanke, u Obrovac(vjerovatno) i ni ne sjecam se vise. A volio sam nekad doci na pice u onaj kafic u centru koji je bio prije Aleksandrije, bemu ne mogu se imena sjetiti, tamo je dobra mjuza bila i bas mi je bilo dobro, e da ne zaboravim Hard Rock caffe u Celarevu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Vasa omiljena mesta za izlazak u BP   

Nazad na vrh Ići dole

Vasa omiljena mesta za izlazak u BP
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: