Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 64 ... 78  Sledeći
AutorPoruka
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Icon_minitimeNed Maj 01, 2016 10:05 pm

Kobajla ::
Kapa dole ljudi.Stadion vise ni blizu nije onaj stari.Uzivanje je doci i gledati utakmice.Da je vise ljudi kao vi svet bi bio puno lepsi.Sportisti su uvek bili dobri,vredni i posteni ljudi i zato treba razvijati sportski duh i ostaviti ga u amanet buducim generacijama.SVAKA CAST!!!
stolice stizu posle Djurdjevdana nemogu pre ,ali sta je tu je najbitnije je da ce se doci i da ce se postavljati u nedelji posle 8 maja taman do utakmice sa Donjim Sremom na kojoj je izvesna promocija JSL uz boziju pomoc i nase dobre igre ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
ilovebackapalanka

ilovebackapalanka


Број порука : 27
Join date : 06.09.2014
Age : 43
Локација : Bačka Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Icon_minitimeUto Maj 03, 2016 2:00 am

Dobar dan!

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 5npv2p

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 2ptngv4
Nazad na vrh Ići dole
http://iLoveBackaPalanka.com
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Icon_minitimeUto Maj 03, 2016 3:20 am

ilovebackapalanka ::
Dobar dan!

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 5npv2p

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 2ptngv4
Prelepo,jos kada bi na ovom krvu mogle da se postave stolice.
Nazad na vrh Ići dole
ilovebackapalanka

ilovebackapalanka


Број порука : 27
Join date : 06.09.2014
Age : 43
Локација : Bačka Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Icon_minitimeUto Maj 03, 2016 5:32 am

Mogle bi, ništa nije isključeno.
Nazad na vrh Ići dole
http://iLoveBackaPalanka.com
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Icon_minitimeUto Maj 03, 2016 5:36 am

lako je vama da se salite ali je kisa ovih dana "privremeno zaustavila "radove na stadionu ,od krecenja a i stolice treba da dodju sledece nedelje ...
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Icon_minitimeČet Maj 05, 2016 9:03 am

Radi mesalica na sradionu, nastavljaju se radovi. Pitao sam jel treba pomoc, ipak ne bar danas
Kad treba zovite. Mile pozdrav i za tebe i za celu upravu sjajni ste zaista. Bilo bi dobro da nastavite da nas izvestavate ovde i kad su rezultati ovakvi kao sad. Niko to ne zamera, ljudi vode rasprava da li ovaj tim moze vise od ovoga.
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni




Број порука : 5
Join date : 04.05.2016

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Icon_minitimeČet Maj 05, 2016 11:18 am

Simpaticno i sve na svom mestu.Dobar je stadion.
Nazad na vrh Ići dole
JovanRaskovic

JovanRaskovic


Број порука : 56
Join date : 18.10.2014
Локација : Indjija

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Icon_minitimePet Maj 06, 2016 7:11 pm

Kakvu upravu imate prosto da vam pozavidi covek. Samo nemojte sad nesto uprskati naprimer da napravite severnu tribinu sa 3 reda ili sa 15 redova cega smo se sve nagledali u Srbiji nista me ne bi cudilo. Sasvim lepo izgleda ovih pet redova na istoku ali je steta sto i boks nije dobio stolice ili makar farbu u boji stolica. Sad i severna tribina sa pet redova obavezno da bude celom duzinom i to je to. Ograda vam je visoka moja sugestija je da to obavezno spustite i naravno reflektori. Ziveli! A meni je vreme za spavanje volimo mi Sremci popiti vise nego leba jesti.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Icon_minitimePet Maj 06, 2016 9:35 pm

Joca ::
Radi mesalica na sradionu, nastavljaju se radovi. Pitao sam jel treba pomoc, ipak ne bar danas
Kad treba zovite. Mile pozdrav i za tebe i za celu upravu sjajni ste zaista. Bilo bi dobro da nastavite da nas izvestavate ovde i kad su rezultati ovakvi kao sad. Niko to ne zamera, ljudi vode rasprava da li ovaj tim moze vise od ovoga.
Hvala Dzoni Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Icon_minitimePet Maj 06, 2016 9:35 pm

JovanRaskovic ::
Kakvu upravu imate prosto da vam pozavidi covek. Samo nemojte sad nesto uprskati naprimer da napravite severnu tribinu sa 3 reda ili sa 15 redova cega smo se sve nagledali u Srbiji nista me ne bi cudilo. Sasvim lepo izgleda ovih pet redova na istoku ali je steta sto i boks nije dobio stolice ili makar farbu u boji stolica. Sad i severna tribina sa pet redova obavezno da bude celom duzinom i to je to. Ograda vam je visoka moja sugestija je da to obavezno spustite i naravno reflektori. Ziveli! A meni je vreme za spavanje volimo mi Sremci popiti vise nego leba jesti.
Hvala Jovane ali volimo i mi popiti tako da je tu "mrtva trka " Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 50 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 50 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 64 ... 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: