Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 54 ... 78  Sledeći
AutorPoruka
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Icon_minitimeSre Mar 09, 2016 5:59 am

Na fb objavite tu informaciju, bice pomoci.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Icon_minitimeSre Mar 09, 2016 7:30 am

miletesic01 ::
Prijatelji pa gde ste da nam date podrsku ,danima vas ocekujem na stadionu a radno vreme na radovima je od 07.h do 19.h ...Cekam vas  

ehhh...
Ako ne mogu ovi mlađi da dođu da pomognu , kako onda da se ja opravdam kao samohrani, nezaposleni otac dvoje maloletne dece sa nezaposlenom ženom ... Sad Sad Sad

Rado bih i došao ali moram po ceo dan da sedim i čekam na "stanici" dal će ko da "udeli kakvu kintu" Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Icon_minitimeSre Mar 09, 2016 10:35 am

miletesic01 ::
Prijatelji pa gde ste da nam date podrsku ,danima vas ocekujem na stadionu a radno vreme na radovima je od 07.h do 19.h ...Cekam vas  

Ja sam tek danas zavrsio sa anketama koje sam imao da radim(nista vezano za stranke i izbore naravno Smile ), a dosta toga sam radio van Palanke pa nikako nisam mogao doci. Rekao sam da cu doci u utorak ali nisam ocekivao da ce se to oduziti...Tako da ako me nista ne spreci a nadam se da nece dolazim sutra jer sam zavrsio sa tim.

Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Icon_minitimeSre Mar 09, 2016 11:42 am

https://www.facebook.com/fkbacka.bp
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Icon_minitimeSre Mar 09, 2016 12:26 pm

Ventilmir ::
miletesic01 ::
Prijatelji pa gde ste da nam date podrsku ,danima vas ocekujem na stadionu a radno vreme na radovima je od 07.h do 19.h ...Cekam vas  

Ja sam tek danas zavrsio sa anketama koje sam imao da radim(nista vezano za stranke i izbore naravno Smile ), a dosta toga sam radio van Palanke pa nikako nisam mogao doci. Rekao sam da cu doci u utorak ali nisam ocekivao da ce se to oduziti...Tako da ako me nista ne spreci a nadam se da nece dolazim sutra jer sam zavrsio sa tim.

Odlicno dobro dosao pocinjemo u 8 h
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Icon_minitimeČet Mar 10, 2016 2:02 am

MarjanRnic ::
Ventilmir ::
miletesic01 ::
Prijatelji pa gde ste da nam date podrsku ,danima vas ocekujem na stadionu a radno vreme na radovima je od 07.h do 19.h ...Cekam vas  

Ja sam tek danas zavrsio sa anketama koje sam imao da radim(nista vezano za stranke i izbore naravno Smile ), a dosta toga sam radio van Palanke pa nikako nisam mogao doci. Rekao sam da cu doci u utorak ali nisam ocekivao da ce se to oduziti...Tako da ako me nista ne spreci a nadam se da nece dolazim sutra jer sam zavrsio sa tim.

Odlicno dobro dosao pocinjemo u 8 h

ja sam sad ustao pa cu uskoro krenuti.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Icon_minitimeČet Mar 10, 2016 4:44 am

Bio sam na stadionu, pitao Belog sta mogu da radim, on gleda gde treba i rekao mi da trenutno ne treba nista. A zaista ni ja nisam video gde bih mogao pomoci kada svi ti majstori deluju kao organizovana ekipa.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Icon_minitimePet Mar 11, 2016 8:24 am

http://fkbacka.com/trivunovic-dobro-je-videti-da-napredujemo-kako-na-terenu-tako-i-van-njega/
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Icon_minitimePet Mar 11, 2016 10:02 pm

Pera ::
http://fkbacka.com/trivunovic-dobro-je-videti-da-napredujemo-kako-na-terenu-tako-i-van-njega/
Svakog dana u svakom pogledu sve vise napredujemo Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 1093637683 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 3733535733 cheers
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Icon_minitimeSub Mar 12, 2016 12:28 pm

Vise ljudi je konstatovalo pa moram i ja da pohvali radove na zapadnoj tribini. Produzena je sa obe strane taman koliko je krova bilo, nije se islo izvan krova sto je super zbog izgleda. Svi smo svedoci unakazenih stadiona sirom zemlje izuzev stadiona Metalca i Smedereva. Nadam se da ce i severna tribina biti celom duzinom a visinom kao istok to sr vec pominjalo. Kad bi istok mogao da dobije pravi nagib i sest redova milina. Severnu tribinu iskljucivo za protivnicke navijacke grupe. Nasi uvek na nas istok pa i protiv Beogradjana, dace Bog Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 31 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 31 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 54 ... 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: