Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 47 ... 78  Sledeći
AutorPoruka
Nikola Petrovic BG




Број порука : 20
Join date : 12.10.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:14 am

Koliko je tacna informacija koja kruzi vec neko vreme od kad ste zapoceli pohod na Jelen super ligu da kad udjete u prvom delu sezone a moguce i celu sezonu da cete biti domacini na stadionu Karadjordje u Novom Sadu jer vas neispunjava uslove a opstina nece da vam gradi novi, cak ni da se krene graditi svakako ne moze biti spreman za sezonu. Molio bih Marjana Rnica za ovaj odgovor.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:19 am

Nikola Petrovic BG ::
Koliko je tacna informacija koja kruzi vec neko vreme od kad ste zapoceli pohod na Jelen super ligu da kad udjete u prvom delu sezone a moguce i celu sezonu da cete biti domacini na stadionu Karadjordje u Novom Sadu jer vas neispunjava uslove a opstina nece da vam gradi novi, cak ni da se krene graditi svakako ne moze biti spreman za sezonu. Molio bih Marjana Rnica za ovaj odgovor.
Nikola nema potrebe da me molis ,rado cu vam odgovoriti ..ako ne napravimo uslove za JSL zamolicemo Vojvodinu da igramo kod njih a pisacemo i FSS da nam produzi rok za uredjenje stadiona na sest meseci i da nam omoguci da igramo u BP ,mi od uslova nemamo 4.000 sedecih mesta imamo oko 2.000 ali imamo istocnu tribinu gde ih mozemo postaviti i nemamo reflekore a trafo stanicu imamo uz sam stadion ,znaci mi ako se ovako sve odvija krecemo vec od pocetka 2016.g. sa lokalnom samoupravom zajednicki da postavimo stubove za reflektore a FSS ce dati sijalice reflektore kao i svim drugim klubovima. postogli smo dogovor sa lokalnom samoupravom i oni ce znacajno ucestvovati u finansranju kluba ...u medjuvremenu smo od FSV i FSS dobili teren sa vestackom travom dimenzija 65 x 105 metara i opsitna ce naci sredstva da se uradi priprema za postavljanje na tikvari ..
Nazad na vrh Ići dole
Nikola Petrovic BG




Број порука : 20
Join date : 12.10.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:21 am

Ipak cete igrati u Novom Sadu za pocetak. Ranije je postojala prica da cete dobiti neki novi stadion na novoj lokaciji. Da li je to ipak megalomanija? Inace 3000 stolica je minimum ako pricamo o tome.
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:23 am

ranije smo bili trn u oku nekim navodnim navijackima klubova iz mesta od 500 ljudi a sad smetamo zvezdasima i partizanovcima. Kako je krenulo sledeci na redu ce biti navijaci Reala i Barse :D

Marjane ucini sve da ne igramo u Novom Sadu, bas taj pocetni entuzijazam je najlepsi i prvih par kola. Ako Surdulica moze zasto ne i mi?
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:26 am

Nikola Petrovic BG ::
Ipak cete igrati u Novom Sadu za pocetak. Ranije je postojala prica da cete dobiti neki novi stadion na novoj lokaciji. Da li je to ipak megalomanija? Inace 3000 stolica je minimum ako pricamo o tome.
ta prica o novom stadionu je i dalje aktuelna u 2016.g bi trebalo da pocne izgradnja a verovatno se nece moci sve uraditi u 2016.g.
Nazad na vrh Ići dole
Nikola Petrovic BG




Број порука : 20
Join date : 12.10.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:31 am

dunavska76neman ::
ranije smo bili trn u oku nekim navodnim navijackima klubova iz mesta od 500 ljudi a sad smetamo zvezdasima i partizanovcima. Kako je krenulo sledeci na redu ce biti navijaci Reala i Barse :D

Marjane ucini sve da ne igramo u Novom Sadu, bas taj pocetni entuzijazam je najlepsi i prvih par kola. Ako Surdulica moze zasto ne i mi?

:lol!: :lol!: :lol!:

Surdulica je veoma ozbiljan klub iako dolaze iz selendre ali uprava im je prejaka i sve sto su obecali to su i ispuniti skidam im kapu ali kakvi su navijaci govori to da su prosle sezone imali jacu posetu nego sad u Jelen super ligi. Jedini razlog je sto se sad naplacuju karte. Imaju para da dodju da gledaju Partizan a tamo nemaju to govori da barem po meni taj klub nema sta da trazi u najjacem rangu. Ako je pogresno to sto zelim jaku ligu onda nek bude da ste vi u pravu. Backa ce ove sezone uci u superligu po svemu sudeci ali do daljnjeg ce igrati u Novom Sadu. To je za one koji prate Backu prakticno odvajanje Backe od grada, bolje da gledate prvu ligu u svom gradu nego super u Novom Sadu ali to se ne moze spreciti i tome Marjan Rnic apsolutno nista nije kriv. Nije on Toncev pa da moze treba mnogo godina raditi i postici tu snagu koju ima Toncev kojem skidam kapu iako ga neki prozivaju.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:35 am

Nikola Petrovic BG ::
dunavska76neman ::
ranije smo bili trn u oku nekim navodnim navijackima klubova iz mesta od 500 ljudi a sad smetamo zvezdasima i partizanovcima. Kako je krenulo sledeci na redu ce biti navijaci Reala i Barse :D

Marjane ucini sve da ne igramo u Novom Sadu, bas taj pocetni entuzijazam je najlepsi i prvih par kola. Ako Surdulica moze zasto ne i mi?

:lol!: :lol!: :lol!:

Surdulica je veoma ozbiljan klub iako dolaze iz selendre ali uprava im je prejaka i sve sto su obecali to su i ispuniti skidam im kapu ali kakvi su navijaci govori to da su prosle sezone imali jacu posetu nego sad u Jelen super ligi. Jedini razlog je sto se sad naplacuju karte. Imaju para da dodju da gledaju Partizan a tamo nemaju to govori da barem po meni taj klub nema sta da trazi u najjacem rangu. Ako je pogresno to sto zelim jaku ligu onda nek bude da ste vi u pravu. Backa ce ove sezone uci u superligu po svemu sudeci ali do daljnjeg ce igrati u Novom Sadu. To je za one koji prate Backu prakticno odvajanje Backe od grada, bolje da gledate prvu ligu u svom gradu nego super u Novom Sadu ali to se ne moze spreciti i tome Marjan Rnic apsolutno nista nije kriv. Nije on Toncev pa da moze treba mnogo godina raditi i postici tu snagu koju ima Toncev kojem skidam kapu iako ga neki prozivaju.
Nikola ,Toncev je za svako postovanje sto se tice razvoja fudbala u Surdulici i ja mu skidam kapu i javno kazem bravo majstore .Budzet Surdulice je 2.3 puta manji od budzeta BP ..ako lokalna samopurava ne moze da izdvoji za Backu i stadion u sledecoj godini 50 miliona onda nesto nije u redu sa ljudima koji vode opstinu to je kap u moru za budzet BP podpomognut sredstvima iz pokarjinskog fonda za razvoj sporta ...verujte mi
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Icon_minitimeSre Okt 14, 2015 1:41 pm

Dragi navijaci Backe forumasi mili ,da bi nas stadion uredili kako to zahtevaju propozicije klubu treba vasa podrska i pomoc i nadamo se da cete vremena da dojdete i pomognete nam u realizaciji onoga sto smo mi kao klub zamislii a sastoji se u sledecem :
1.treba demontirati sa istocne tribine "osmatracnicu" koja je na sredini tribine i preneti je posle odsecanja na zapadnu tribinu jer se ona mora pricvrstiti i postaviti desno od loze jer po propisu moramo obezbediti mesto za snimatelje sa kamarama i novinare ( dobro bi nam dosla vasa pomoc ako znate da secete brusilicom,da varite ,da kada montiramo sve ovo na zapadnu tribinu isecemo i daske koje cemo postaviti kao pod i da napravimo novinarski pult uz ovo moramo dovesti i struju a to j 5-6 metara kako bi mogli da prikljuce kamere )
2.da pomognemo Grigi i Belisi da sa istocne i zapadne tribine i oko nje ocistimo sve od flasa ,eventualno ako ima sitnog kamenja ,ostataka delova betona i slicno ...
3.da detaljno operemo i pricvrstimo stilice na zapadnoj tribini
4.sve druge radove koje ce nam verovatno sledeceg utorka naloziti komesar za bezbednost FSS
Znam da cete naci i odvojiti vremena da zajednicki sve ovo uradimo
unapred Hvala
pozdrav Mile
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Icon_minitimeSre Okt 14, 2015 10:12 pm

miletesic01 ::
Dragi navijaci Backe forumasi mili ,da bi nas stadion uredili kako to zahtevaju propozicije klubu treba vasa  podrska i pomoc i nadamo se da cete vremena da dojdete i pomognete nam u realizaciji onoga sto smo  mi kao klub zamislii a sastoji se u sledecem :
1.treba demontirati sa istocne tribine "osmatracnicu" koja je na sredini tribine i preneti je posle odsecanja na zapadnu tribinu jer se ona mora pricvrstiti i postaviti desno od loze jer po propisu moramo obezbediti mesto za snimatelje  sa kamarama i novinare ( dobro bi nam dosla vasa pomoc ako znate da secete brusilicom,da varite ,da kada montiramo sve ovo na zapadnu tribinu isecemo i daske koje cemo postaviti kao pod i da napravimo novinarski pult uz ovo moramo dovesti i struju a to j 5-6 metara kako bi mogli da prikljuce kamere )
2.da pomognemo Grigi i Belisi da sa istocne i zapadne  tribine i oko nje ocistimo sve od flasa ,eventualno ako ima sitnog kamenja ,ostataka delova betona i slicno ...
3.da detaljno operemo i pricvrstimo stilice na zapadnoj tribini
4.sve druge radove koje ce nam verovatno  sledeceg utorka naloziti komesar za bezbednost FSS
Znam da cete naci i odvojiti vremena da zajednicki sve ovo uradimo
unapred Hvala
pozdrav Mile  

Ja sam ZA. Ova akcija bi bila najbolja u neradan dan. Samo javite dan i vreme. Kolege navijači sada se pokažite. Pomozimo malo i fizičkim radom.
Za vikend najavljuju lepo vreme.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Icon_minitimeČet Okt 15, 2015 5:27 am

Ja ću znati kad vidim kad je potrebna pomoć, pošto se zadnjih 10 dana raspadam od posla na kompu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 17 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 17 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 47 ... 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: