Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 52 ... 78  Sledeći
AutorPoruka
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Icon_minitimePet Feb 26, 2016 7:14 am

Nagib, i ako gostujuci navijaci budu na severu oni je mogu da gadjaju navijace koji izlaze sa istok jer po pravilu policija stoji ja obe strane severa kao zivi zid tako je svuda. U Pazaru gosti su na istoku a od domacih navijaca dele ih dva kordona policije.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Icon_minitimePet Feb 26, 2016 10:20 am

Mhm, goste na istok. A samo ce partizan, zvezda i eventualno vosa dovoziti imati veliku podrsku,ostale radovce i sl.u boks.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Icon_minitimePet Feb 26, 2016 2:06 pm

Vojvoda ::
Nagib, i ako gostujuci navijaci budu na severu oni je mogu da gadjaju navijace koji izlaze sa istok jer po pravilu policija stoji ja obe strane severa kao zivi zid tako je svuda. U Pazaru gosti su na istoku a od domacih navijaca dele ih dva kordona policije.

Pa ok ali kažeš 2 kordona

Ovako ako bi ih strpali na istok onda je dovoljan samo 1 kordon žandara. Znači ipak je lakše za kontrolu.

Kako god. Videćemo šta će biti ...
Nazad na vrh Ići dole
JovanRaskovic

JovanRaskovic


Број порука : 56
Join date : 18.10.2014
Локација : Indjija

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Icon_minitimePet Feb 26, 2016 4:40 pm

Podrska! Sve ovo mi deluje dobro i vise nego dobro. Imate marketing, sredjujete stadion, svi se trude videcemo na terenu sta ce biti ali svako dobro zelim. Nadam se da ce istok biti ipak vas kad vam dolaze Beogradjani Wink
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Icon_minitimeSub Feb 27, 2016 10:52 pm

JovanRaskovic ::
Podrska! Sve ovo mi deluje dobro i vise nego dobro. Imate marketing, sredjujete stadion, svi se trude videcemo na terenu sta ce biti ali svako dobro zelim. Nadam se da ce istok biti ipak vas kad vam dolaze Beogradjani Wink
Jovane ,hvala na zeljama ,a radimo na podizanju i izgradnji infrastrukture ali i "zauzimanja" tribina od strane nasih navijaca ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Icon_minitimeNed Feb 28, 2016 6:38 am

Mogu samo da kažem, da sam i ove a i prošle sezone uživao u utakmici kada smo ugostili Inđiju.
I jedva čekam gostovanje u Inđiji koje ove godine neću propustiti !!

A rezultat mi neće biti bitan ako momci na terenu prikažu lepu igru koja ispunjava nas navijače cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Icon_minitimeNed Feb 28, 2016 10:05 pm

nagib ::
Mogu samo da kažem, da sam i ove a i prošle sezone uživao u utakmici kada smo ugostili Inđiju.
I jedva čekam gostovanje u Inđiji koje ove godine neću propustiti !!

A rezultat mi neće biti bitan ako momci na terenu prikažu lepu igru koja ispunjava nas navijače cheers cheers
Danas i sutra je planirano da se sav uslovno receno "sut i otpad"skuplja iz prostora koji je izmedju ograde terena i zidova stadiona i prebaci iza dela zapadne tribine prema Dunavu kako bi se taj prostor poravnao i betonirao uz samu ivicu zapadne tribine ali se to isto mora uraditi po propisu i osigurati i deo zapadne tribine uz glavni ulaz tako da bude u ravni sa ivicom krova od tribine  ,ko ima dobru volju ,slobodnog vremena,rucna kolica i lopatu dobro je dosao ,kako danas tako i sutra ( sutra bi trebalo da se malo radi na mesalici i prevozu napravljenog betona )...
Unapred hvala svima a pogotovo onima koji ovo prihvate i dodju na dobrovoljnu radnu akciju Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 1093637683 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 3733535733 cheers
PERO IMA LI DOBROVOLJACA ZA RADNU AKCIJU .?
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Icon_minitimePon Feb 29, 2016 2:36 pm

Ja bih rado dosao ali sam u ovom periodu u ogromnim obavezama, toliko da cak nisam siguran da li cu uspeti da ispratim sve utakmice do kraja sezone...

Pera i ja smo farbali ograde i cistili tribine, mozda ce sad neko drugi doci cheers
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Icon_minitimePon Feb 29, 2016 8:58 pm

Ventilmir ::
Ja bih rado dosao ali sam u ovom periodu u ogromnim obavezama, toliko da cak nisam siguran da li cu uspeti da ispratim sve utakmice do kraja sezone...

Pera i ja smo farbali ograde i cistili tribine, mozda ce sad neko drugi doci cheers
svi su dobro dosli Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 1093637683 zajedno smo jaci Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Icon_minitimeSre Mar 02, 2016 10:55 am

http://fkbacka.com/izvestaj-o-toku-radova-na-stadionu-backe/

Једном речју: БРАВО. И за радове и за редовно извештавање о актуелностима.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 27 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 27 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 52 ... 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: