Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 46 ... 89, 90, 91, 92, 93  Sledeći
AutorPoruka
Milhaus




Број порука : 59
Join date : 24.07.2016
Локација : Бачка Паланка

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimePon Nov 26, 2018 5:32 am

Evo oterali su i Mladenovića.. bravo!! Opet će da bude sam otišao kao i većina igrača... Nama očigledno treba 10 sezona za adaptaciju pa onda možda da napravimo takav rezultat da ne strahujemo za opstanak u ligi... Čitam u sportskom žurnalu izjavu Radeta Jelića.. šta taj naprednjački potrčko zna o fudbalu... daj bre Rnicu teraj te marionete oko sebe i dovedi ljude koji znaju posao, a ne da daješ pare likovima samo da sede i ništa ne rade, KANCER SU OVOG KLUBA I NEMA STA DALJE DA SE PRIČA, jel mi navijači treba da strepimo za bodove i pre početka utakmice i kako optimistično da razmišljamo o opstanku. Da vas pitam, gde su igrači iz omladinskog pogona? Gde su oni oterani? Ovako se samo tone... toliko od mene i neka nam je Bog u pomoći!
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimePon Nov 26, 2018 5:57 am

Pa Mladenovic je najbolji igrac, najgore je sto su oterali publiku, sa 3 800 protiv cuke u petak nece biti ni 300gledalaca, nece narod da gleda namestene utakmice, nijedan ozbiljan trener nece da dodje nego dolaze anonimusi poput Zvezdana, Celara i sad ovog Djordjevica, autogol protiv Spartaka je smesniji od onog iz proletera
Nazad na vrh Ići dole
Milhaus




Број порука : 59
Join date : 24.07.2016
Локација : Бачка Паланка

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimePon Nov 26, 2018 6:05 am

maurinjo Pa Čelar je dobar trener, ali nema sa čime da raspolaže. Iskreno da ti kažem nekako me prošla volja da idem na utakmice iz tog razloga što oteraše sve dobre igrače i trenere, a bagra oko Gospodina Rnića ostaje... ma ako bude 1000 ljudi na tribinama, čista premija...
Nazad na vrh Ići dole
Pera Kojot Genije




Број порука : 85
Join date : 25.02.2018

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimeČet Dec 06, 2018 12:06 pm

Znam da većina navijača misli suprotno, ali ja verujem da možemo da pobedimo u nedelju. Vojvodina ne blista, mada u gostima pruža bolje partije nego na Karadjordju, al ako Bačka tj igrači odigraju maksimalno borbeno, čvrsto, agresivno, možemo do tri boda. I time bi ova polusezona za nas bila gotova, jer u zadnjem kolu ove jeseni gostujemo kod naših prijatelja u Surdulici. A onda je lopta kod nadležnih za igrački kadar, da se vidi šta i kako u zimskom prelaznom roku...
Nazad na vrh Ići dole
Milhaus




Број порука : 59
Join date : 24.07.2016
Локација : Бачка Паланка

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimeČet Dec 06, 2018 12:23 pm

Ne blista Voša, al' i mi smo blago rečeno užasni u zadnjih par kola.. počeli smo dobro i onda pad u svakom segmentu, baš me zanima koga mogu da dovedu u prelaznom roku
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimePet Dec 07, 2018 5:49 am

Naravno da možemo do pobede, ime Vojvodina para uši, ali su oni daleko od slavnog imena.
Jedini problem je što smo mi loši. Verovatno su rezultati u skladu sa igračkim kadrom.
Nazad na vrh Ići dole
Milhaus




Број порука : 59
Join date : 24.07.2016
Локација : Бачка Паланка

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimePet Dec 14, 2018 5:39 pm

Hahaha jedini problem... to je i kod Vose jedini problem, al' izvukli smo bod. Sad u Surdulicu.. malo me jeza hvata kada se setim zadnjeg susreta ove dve ekipe tamo. Kada smo imali igrača viš i penal zpromašili. Naravno na kraju smo izgubili. I još onaj sukob na terenu. A i izjava trenera "idemo bez 6 igrača". Mislim da ne bi trebalo da bude odlaganja jer tamo nema snega kao kod nas. SRECNO PLAVI I NEMA PREDAVANJA U NAPRED!!
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimeČet Dec 20, 2018 6:03 am

VESELJKO TRIVUNOVIC POSLE 4,5GODINE NAPUSTIO BACKU
Nazad na vrh Ići dole
Pera Kojot Genije




Број порука : 85
Join date : 25.02.2018

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimeČet Dec 20, 2018 6:58 am

Hvala mu na svemu, na ogromnom doprinosu u istorijskom uspehu Bačke!
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimeSub Dec 22, 2018 7:45 am

Hvala mu na svemu!
Da li je završio karijeru ili je prešao u drugi klub?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 90 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 46 ... 89, 90, 91, 92, 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Marketing FK Backa
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: