Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 56 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 19 Icon_minitimeSub Jun 25, 2016 12:47 pm

Da, poprilicno lose za sada...Ocigledno je da nam treba nekoliko pravih pojacanja.
Nazad na vrh Ići dole
Daka05




Број порука : 92
Join date : 10.06.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 19 Icon_minitimeSub Jun 25, 2016 4:16 pm

Meni su crvenu dresovi OK mnogo bolji od onih pink.Stop se tice igre pa nije to bilo tako lose.Ipak je Spartak superligas.U sansama smo bili bolji.Precka Mojsija,zamalo autogol Kerkeza,Galic sam na golmana,Nikolicu jw Janosevic jedva odbranio sit I izbaciovu Korner itd.Imali su I on I dobre sanse glavom Mudrinski,pa Makaric,pa Glavcic.Stop sent tice nasih pojacanja Josimov nista posebno cak mi je ovaj drugi Stanojevic nekako bolji.Macanovic nesto pokusavao Ali Muslim da nema sta da trazi pored starosedelaca veznjaka kao ni Miljevic koji je stoper.Smiljanic nista posebno upropastio je par centarsuta.Ilic I Klisura dobri I Bajic I Mojsije dobri I u drugom dobar Nikolic a zadnjih dvadeset minute me he iznenadio kako je odigrao na zadnjeg veznog zbog povrede Miljevica.Sto se tice Skrbica I Svonje za njih su povredjeni Cekovic I Bjelos izmislili ovu igru.Bulat mi se dopao IMA stofa.Ventil treba da podrzimo Rodica ipak he on mlad igrac I nije smesno stop he vratio onu loptu Golmanu.Treba nam Jos jedan golman pod hitno.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 19 Icon_minitimeNed Jun 26, 2016 2:07 pm

Da li bi kao golman bio resenje Manojlovic iz Bezanije .. Forumska kafana "Backa" - Page 19 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 19 Icon_minitimeNed Jun 26, 2016 2:26 pm

DA! Ja sam vam njega preporucivao jos na pocetku one teme o prelaznom roku. Rec je o vrlo mladom, talentovanom i kvalitetnom golmanu. Samo sto je Zvezdin koliko ja znam.

On ili Vujanac su verovatno i najbolja resenja.
Nazad na vrh Ići dole
Daka05




Број порука : 92
Join date : 10.06.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 19 Icon_minitimePon Jun 27, 2016 2:36 am

Mile ako zvezda hoce da da Manojla na pozajmicu uzimajte ga odmah.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 19 Icon_minitimePon Jun 27, 2016 10:23 am

Da li su igrači i stručni štab otišli na pripreme?
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 19 Icon_minitimePon Jun 27, 2016 10:51 pm

Daka05 ::
Mile ako zvezda hoce da da Manojla na pozajmicu uzimajte ga odmah.
Zvezda je htela ali Manojle se nije dogovorio sa svojim tatom da dodje kod nas jer ne zna da li ce braniti a to mu je u ovim godinama najbitnije ...
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 19 Icon_minitimePon Jun 27, 2016 10:59 pm

SirkBP ::
Da li su igrači i stručni štab otišli na pripreme?

http://fkbacka.com/backa-doputovala-na-kopaonik/
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 19 Icon_minitimeSre Jun 29, 2016 8:23 am

http://mondo.rs/a915964/Sport/Fudbal/Fudbalska-reprezentacija-Islanda-Istina-o-uspehu-ribara.html

Vrlo dobar tekst o reprezentaciji Islanda i njihovom usponu. Dosta me podseca na pricu Backe i nase uprave, iako je tekst malo duzi vredi izdvojiti 5 minuta i procitati ga. Ovaj deo mi je posebno zapao za oko i podseca na nas online forum Smile

"Na Islandu postoji jedna jako lepa, ali i važna tradicija, gde treneri svih 12 klubova koji se takmiče u ligi imaju redovne sastanke petkom sa predstavnicima navijača, na kojima im saopštavaju svoju odluku o startnih 11 i obrazlažu istu.

Nema zabranjenih pitanja.

Zašto će igrati ovaj, a ne ovaj, šta želim da postignem s njim, zbog čega ću ga ovog puta odmoriti, sve su to odgovori koje treneri moraju da daju grupi odabranih navijača, ali ne onih sa fantomkama, istetoviranih od glave do pete, sa krimi dosijeom i vezama na jakim pozicijama, već onih sa plaćenim godišnjim ulaznicama, uzrasta od 7 do 77
."
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 19 Icon_minitimeČet Jun 30, 2016 12:13 pm

Dok su momci na Kopaoniku na pripremama moramo i mi navijači da se pripremamo...
Evo velki pozdrav od nagiba sa visinskih priprema iz turneje kroz Slovačku...

Pozdrav iz Ružomberoka ...

Forumska kafana "Backa" - Page 19 2lvlrip
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 19 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 19 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 56 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Marketing FK Backa
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: