Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL

Ići dole 
+22
Samo malo
Daka05
Kleka
x-man
Celarevo
PLAVOGARDISTA
Шоне
Carapan
aimar
Neko
maurinjo
martick
fotball
goran123
backisti
Miki Veliki
Daka5
MarjanRnic
SirkBP
Milko
Ventilvoje
miletesic01
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Icon_minitimePet Jul 01, 2016 11:52 am

Kontam...Mislio sam da ce hteti da igra cisto iz razloga da se dokaze i da se opet okusa u inostranstvu, valjda onaj njegov problem sto su mu detektovali vise nije kocnica...al nznm...
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Icon_minitimePet Jul 01, 2016 11:58 am

Ventilvoje ::
Kontam...Mislio sam da ce hteti da igra cisto iz razloga da se dokaze i da se opet okusa u inostranstvu, valjda onaj njegov problem sto su mu detektovali vise nije kocnica...al nznm...
Za platu koju pominje Mile,tesko da moze da se dovede proveren igrac.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Icon_minitimePet Jul 01, 2016 12:22 pm

Verujem...nznm sta da kazem sem da se malo pribojavam...sem Zecevica nisam siguran da je i jedan ostali igrac sto je dosao kvaliteta za jsl, no tako sam mislio i prosle godine pa je bio napravljen super tim...ali onda je dosao zimski prelazni rok, uprava je govorila da se igraci nude kao pleva a od onih sto su dosli pola nisu igrali ni minuta skoro u ligi, a jedino je Stepandic pokazao odredjeni kvalitet, ne racunajuci Klisuru koji je povratnik,a i to za Stepandica je dosta diskutabilno...Tako da se bojim da ne bude isto i za ovaj rok gde se mnogi nude a ne dodje niko sto valja...
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Icon_minitimePet Jul 01, 2016 12:39 pm

Ako je ovo tačno za Radoju onda me je baš razočarao...
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Icon_minitimePet Jul 01, 2016 1:04 pm

Ventilvoje ::
Verujem...nznm sta da kazem sem da se malo pribojavam...sem Zecevica nisam siguran da je i jedan ostali igrac sto je dosao kvaliteta za jsl, no tako sam mislio i prosle godine pa je bio napravljen super tim...ali onda je dosao zimski prelazni rok, uprava je govorila da se igraci nude kao pleva a od onih sto su dosli pola nisu igrali ni minuta skoro u ligi, a jedino je Stepandic pokazao odredjeni kvalitet, ne racunajuci Klisuru koji je povratnik,a i to za Stepandica je dosta diskutabilno...Tako da se bojim da ne bude isto i za ovaj rok gde se mnogi nude a ne dodje niko sto valja...
Pogresio sam,mislio sam na Ivelju.A radoja kako sam cuo okacio je kopacke o klin.
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Icon_minitimePet Jul 01, 2016 1:22 pm

aimar ::
Ventilvoje ::
Verujem...nznm sta da kazem sem da se malo pribojavam...sem Zecevica nisam siguran da je i jedan ostali igrac sto je dosao kvaliteta za jsl, no tako sam mislio i prosle godine pa je bio napravljen super tim...ali onda je dosao zimski prelazni rok, uprava je govorila da se igraci nude kao pleva a od onih sto su dosli pola nisu igrali ni minuta skoro u ligi, a jedino je Stepandic pokazao odredjeni kvalitet, ne racunajuci Klisuru koji je povratnik,a i to za Stepandica je dosta diskutabilno...Tako da se bojim da ne bude isto i za ovaj rok gde se mnogi nude a ne dodje niko sto valja...
Pogresio sam,mislio sam na Ivelju.A radoja kako sam cuo okacio je kopacke o klin.
Aimar, pa ti opet izbacujeś dezinformacije. E i ja bzvz na sve skočim.
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Icon_minitimePet Jul 01, 2016 1:34 pm

Filip Manojlovic je na pozajmici u backoj. veceras napusta pripreme zvezde u sloveniji i dolazi u backu PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Icon_minitimePet Jul 01, 2016 1:41 pm

maurinjo ::
Filip Manojlovic je na pozajmici u backoj. veceras napusta pripreme zvezde u sloveniji i dolazi u backu PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 1093637683
Super, lepa vest PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Icon_minitimePet Jul 01, 2016 1:50 pm

Neko ::
aimar ::
Ventilvoje ::
Verujem...nznm sta da kazem sem da se malo pribojavam...sem Zecevica nisam siguran da je i jedan ostali igrac sto je dosao kvaliteta za jsl, no tako sam mislio i prosle godine pa je bio napravljen super tim...ali onda je dosao zimski prelazni rok, uprava je govorila da se igraci nude kao pleva a od onih sto su dosli pola nisu igrali ni minuta skoro u ligi, a jedino je Stepandic pokazao odredjeni kvalitet, ne racunajuci Klisuru koji je povratnik,a i to za Stepandica je dosta diskutabilno...Tako da se bojim da ne bude isto i za ovaj rok gde se mnogi nude a ne dodje niko sto valja...
Pogresio sam,mislio sam na Ivelju.A radoja kako sam cuo okacio je kopacke o klin.
Aimar, pa ti opet izbacujeś dezinformacije. E i ja bzvz na sve skočim.
Koje dezinformacije.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Icon_minitimePet Jul 01, 2016 2:13 pm

Aha tako znaci, ja sam cuo da je Radoja odbio da ide na pripreme a ne ostalo. No ako je on odlucio da okaci kopacke onda ga mogu razumeti jer je lik ipak imao problema sa srcem, a zivot je preci od fudbala. Svu srecu mu zelim iako je steta jer je odlican igrac.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 16 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
Nazad na vrh 
Strana 16 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019
» Uprava Backe
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» Devojke iz Backe Palanke
» Vesti iz Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: