Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Prva liga Srbije 2015/16

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Sledeći
AutorPoruka
Neko

Број порука : 389

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sre Apr 06, 2016 9:19 am

Toooo Inđijo ispravljam svoje reči
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Carapan

Број порука : 255

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sre Apr 06, 2016 9:20 am

Ventilmir ::
Izvini, mislio sam da se mogu dogovoriti sa Napretkom iz razloga sto ce do njohovog duela Napredak uveliko obezbediti ulazak, ako i budu hteli da se bore u toj situaciji.

Znamo mi dobro kako će nam se, kada obezbedimo ulazak, "meriti" rezultati, nedavno smo bili u istoj poziciji. Jasno je samo jedno - Napredak nije klub koji će dozvoliti da mu igrači istrče na teren bez želje za pobedom, makar zbog istorije, tradicije i navijača, a to je nešto što se stiče godinama i čime su upoznate sve generacije kruševačkog ljubimca. Naravno, ovo ne isključuje mogućnost poraza u bilo kom meču, jer sve je ipak sport i ne pobedjuje uvek bolji tim. A blizu kiksa smo već bili, protiv Loznice, i ko zna šta bi se već danas pisalo...
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Број порука : 863
Локација : Bačka Palanka

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sre Apr 06, 2016 11:21 am

Честитке Инђији и господину Јовану Рашковићу на победи против Синђелића!
Nazad na vrh Ići dole
JovanRaskovic

Број порука : 56
Локација : Indjija

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sre Apr 06, 2016 12:57 pm

Neko ::
Sinđelić izgleda lagano odrađuje Sad Inđija me malo razočarala, nekako bar zasad deluje da su se olako predali ili su ipak neke druge radnje po sredi?
Ako ovako završi biće nam veselo , a Bežanija će biti užasno BITNA!
Koje druge radnje? Sremci igraju posteno uvek nebitno da li su u pitanju beogradski ili novosadski muljatori. Da smo izgubili ispalo bi da smo pustili. Prvi gol greska uspavane odbrane a posebno naseg golmana, odmah je Sindjelic poveo sa dva nula ali to nije sprecilo zelene da nastave ofanzivno prema golu Beogradjana kao i pre vodjstva gostiju. Do kraja poluvremena ali i utakmice postojala je samo jedna ekipa. Visokim presingom iznenadili smo ih i nekako se u vazduhu osetilo dda ce rezultat biti pozitivan po Sremsku instituciju FK Indjiju. Na bitno za opstanak a vama za 1. ligu hvala na cestitkama i nemojte vise da sumnjate u nas Smile
Nazad na vrh Ići dole
Neko

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sre Apr 06, 2016 1:16 pm

JovanRaskovic ::
Sinđelić izgleda lagano odrađuje Sad Inđija me malo razočarala, nekako bar zasad deluje da su se olako predali ili su ipak neke druge radnje po sredi?
Koje druge radnje? Sremci igraju posteno uvek nebitno da li su u pitanju beogradski ili novosadski muljatori. Da smo izgubili ispalo bi da smo pustili. Prvi gol greska uspavane odbrane a posebno naseg golmana, odmah je Sindjelic poveo sa dva nula ali to nije sprecilo zelene da nastave ofanzivno prema golu Beogradjana kao i pre vodjstva gostiju. Do kraja poluvremena ali i utakmice postojala je samo jedna ekipa. Visokim presingom iznenadili smo ih i nekako se u vazduhu osetilo dda ce rezultat biti pozitivan po Sremsku instituciju FK Indjiju. Na bitno za opstanak a vama za 1. ligu hvala na cestitkama i nemojte vise da sumnjate u nas Smile
Ja sam se ispravio Čisto da se zna ja sam pre meča pričao da očekujem puno od vas jer vam je bitno zbog opstanka ne na forumu , ali eto da kažem i to
Nisam mogao gledati utakmicu pa sam zbog rezultata odnosno kod tih 0-2 mislio da je lagan posao za goste , ali eto demantovali ste me na terenu što najviše volim Smile
Nisam trebao u vas sumnjati pa eto čestitke vama pomogli ste sebi , a i nama cheers
Nazad na vrh Ići dole
nagib

Број порука : 769

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sre Apr 06, 2016 1:32 pm

JA nisam sumnjao ni sekunde...
@neko je malo brzopleto (uživo) donosio zaključke Wink

Svaka čast Inđiji !!!

Verujem da je bilo veliko zadovoljstvo biti na tribinama danas na toj utakmici
Nazad na vrh Ići dole
Neko

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sre Apr 06, 2016 1:38 pm

nagib ::

JA nisam sumnjao ni sekunde...
@neko  je malo brzopleto (uživo) donosio zaključke Wink

Svaka čast Inđiji !!!

Verujem da je bilo veliko zadovoljstvo biti na tribinama danas na toj utakmici
Pa najgore je donositi zaključke u toku utakmice i to samo na osnovu rezultata tako da nije strašna greška Smile
Nazad na vrh Ići dole
nagib

Број порука : 769

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sre Apr 06, 2016 1:47 pm

Losiji je samo po formi i zelji nego onaj jesenas. Jedini pravi igracki nedostayak je Balabanovic. Klisura je bolji od Radovica, Galic od Milovca, Stepandic od Cuckovica. Tim je igracki bolji ali slabiji u glavi.

99% se slažem sa ovakvim mišljenjem

Ekipa nije lošija kao što reče goran123 , i nisam siguran da će postići rezultate kao jesenas onakav sastav. ALi nije rezlog nekvlalitet već nervoza , težina svake utakmice kako se bliži kraj, trema , i nesigurnost naravno ..... Sve to može da se prevaziđe. Na žalost sve se odjednom pokazalo u duelu sa Sinđelićem. Ako se ispolji samo po jedna slabost, možemo da izguramo dobru igru i rezultat. .....

Nazad na vrh Ići dole
Neko

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sre Apr 06, 2016 1:52 pm

nagib ::
Losiji je samo po formi i zelji nego onaj jesenas. Jedini pravi igracki nedostayak je Balabanovic. Klisura je bolji od Radovica, Galic od Milovca, Stepandic od Cuckovica. Tim je igracki bolji ali slabiji u glavi.

99% se slažem sa ovakvim mišljenjem

Ekipa nije lošija kao što reče goran123 , i nisam siguran da će postići rezultate kao  jesenas onakav sastav. ALi nije rezlog nekvlalitet već nervoza , težina svake utakmice kako se bliži kraj, trema , i nesigurnost naravno ..... Sve to može da se prevaziđe. Na žalost sve se odjednom pokazalo u duelu sa Sinđelićem. Ako se ispolji samo po jedna slabost, možemo da izguramo dobru igru i rezultat. .....

Ma pusti Gorana vidiš da je nov i da nije upućen
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

Број порука : 237

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sre Apr 06, 2016 2:14 pm

svaka cast Indjiji.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   

Nazad na vrh Ići dole