Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Share | 

Prva liga Srbije 2015/16

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30
AutorPoruka
goran123

Број порука : 70

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sre Jun 01, 2016 6:14 am

E najzad da se ti i ja u necemu slazemo nagibe hahah salim se malo.
Vidi Milko nisam ja rekao da je on los trener cak naprotiv odlican, nego da gaji takav fudbal i kao sto kaze nagib to je zato sto ima takve igrace pa pokusava iz neke defanzivne formacije da kazni protivnika iz kontre ili polukontre i imao je igrace za to, upravo Vukanovic koji je to odlicno radio i sa njim i Vukasovic. Dok u Napretku moze da bude potpuno drugacija igra jer Napredak ima dobre i proverene superligaske igrace. Po mojoj proceni Napredak ce imati dobre rezultate sa njim. Zivi bili pa videli
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Milko

Број порука : 87

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sre Jun 01, 2016 6:55 am

goran123 ::
E najzad da se ti i ja u necemu slazemo nagibe hahah salim se malo.
Vidi Milko nisam ja rekao da je on los trener cak naprotiv odlican, nego da gaji takav fudbal i kao sto kaze nagib to je zato sto ima takve igrace pa pokusava iz neke defanzivne formacije da kazni protivnika iz kontre ili polukontre i imao je igrace za to, upravo Vukanovic koji je to odlicno radio i sa njim i Vukasovic. Dok u Napretku moze da bude potpuno drugacija igra jer Napredak ima dobre i proverene superligaske igrace. Po mojoj proceni Napredak ce imati dobre rezultate sa njim. Zivi bili pa videli

Slazem se sa tobom sada mi je pomalo krivo sto nije prihvatio ponudu Backe.
Nazad na vrh Ići dole
goran123

Број порука : 70

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sre Jun 01, 2016 7:39 am

Napredak je mnogo finansijski jaci od Backe, to su ovde ljudi iz uprave pisali i verovatno je imao mnogo bolju finansijsku ponudu tamo, a covek zivi od fudbala i normalno je da ce uzeti vece pare kad vec ima priliku za to
Nazad na vrh Ići dole
nagib

Број порука : 694

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Sre Jun 01, 2016 8:27 am

DA . Kao trener je dobar i verovatno je i uvideo kakve igrače je imao u Čelarevu i takvu igru im i organizovao. Verovatno da će kad pregleda šta ima od igrača u Napretku da napravi drugačiju, njima odgovarajuću taktiku.
Pero ako si mislio na napadačku igru ČSKa tipa utakmica sa Donjim Sremom, gde je opet Aleksa bio 80% te pobede , ni to ne bih okarakterisao kao neku napadačku igru jer je Donji srem upravo bio u totalnom padu ........

uostalom to ne umanjuje kvalitete trenera koji je znao kako napraviti dobar rezultat na kraju sezone

Možda nije bilo toliko lep i atraktivan fudbal kao što ga je Bačka prikazala na više od pola utakmica , ali je svakako doneo rezultat.
Možemo samo da nagađamo šta bi bilo da je tenirao PLAVE umesto Spase Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   

Nazad na vrh Ići dole

Prva liga Srbije 2015/16
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 30 od 30Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30
 Similar topics
-
» Prva liga Srbije 2015/16
» Super liga Srbije 2016/17