Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Najava kola

Ići dole 
+8
Nervno
Kleka
DimaBP
x-man
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Carapan
Pera
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Najava kola - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 5 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 1:29 pm

Uzmi u obzir da je Mile bivsi fudbaler, i to je koliko sam upucen bio jako dobar, da bi u sadasnjoj Srbiji bio u reprezentaciji, a jednom sportista, uvek sportista, a sportisti imaju pozitivan duh i uvek hoce pobede, pogotovo oni sto su bili uspesni. Tako da ti je jasnije zasto je Mile malo euforican Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Najava kola - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 5 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 1:32 pm

jos da napomenem Mile jako dobro poznaje nase fudbalere jer radi svakodnevno sa njima i zna im i mane i vrline, a on kao i mnogi koji i nisu iz Palanke govore da Backa ima najbolji tim u ligi. Sve to daje optimizam, nema tu nikakve da kazem zavere sa rezultatima i namestanjima, jer Backa nije nista namestila ni ove ni prosle sezone, sem sto smo mozda spasili Uzice od ispadanja. za ranije ne znam, tj. znam da je ranije bilo mutljagi ali tada ova uprava nije bila u klubu.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Najava kola - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 5 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 3:40 pm

Nervno ::
Pera ::
Nervno ::
Nadam se da cemo uci i mi i Vi, ali tek je 8 kolo a Vi ste izgleda sigurni 100% da ulazite sto je priznacete malo čudno a ima da se igra jos dosta?! Mozda Vi Mile znate nesto unapred?

Nervno, nas su poneli uspesi u prethodnih 7 kola i odlična igra naših momaka. Jeste da je jako rano ali smo željni uspeha i nemoj zameriti na ovoj euforiji. Niko ništa ne zna, da zna ne bi se fudbal ni igrao. Jednostavno odrasli smo ali imamo dečji duh (radujemo se uspesimo ko detetu kada daš lizalicu).
Mi bismo voleli da uđemo u super ligu a da li ćemo ući pokazaće vreme.
Razumem nas navijace, evo i mi smo u kao nekoj euforiji, vec smo isplanirali da dobijemo Indjiju kuci i Kragujevac u gostima pa da se umesamo u borbu za Super Ligu sto u nasem slucaju to trenutno izgleda kao naucnafantastika obzirom kakvo je stanje u klubu, nego mi cudno za Mila kao ozbiljnog coveka i rukovodioca jednog kluba kako olako planira plasman u Superligu i kako je isplanirano gde ce i koliko bodova se osvojiti sto je malo neozbiljno, ako vec nesto nije dogovoreno. Ne zamerite Mile ne mislim nista lose samo zapazam

I prosle sezone su bili optimisti samo sto im se nije narocito isplatilo :D

Nadam se ipak da ce Backa svojim igrama zasluziti uspeh i da nece uci u superligu kao pojedini fuzijom, ono tipa udje Pivara a mi taj klub nazovemo Backa, Pivaru izbacimo u poslednju a Backu iz trece u prvu poguramo pa kazemo to je najveci uspeh u istoriji kluba 8) Ako Backa Palanka ili Krusevac ne udju voleo bih da to budu drugovi iz Titovog Uzica, dosta nam je Zvezde, Partizana i ostalih komunistickih projekata.
Nazad na vrh Ići dole
Nervno

Nervno


Број порука : 154
Join date : 03.08.2014
Локација : Ulaz 3 sektor B

Najava kola - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 5 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 11:44 pm

Zmaju nas klub jos uvek postoji za razliku od tvog zvanicno ugasenog Dinama. A i tvoj novi klub su trčeći magarci. Napred magare
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Najava kola - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 5 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 2:56 am

Nervno ::
Nadam se da cemo uci i mi i Vi, ali tek je 8 kolo a Vi ste izgleda sigurni 100% da ulazite sto je priznacete malo čudno a ima da se igra jos dosta?! Mozda Vi Mile znate nesto unapred?
neznam nista unapred vec samo verujem u kvalitet ovog tima :D
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Najava kola - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 5 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 2:58 am

Nervno ::
Pera ::
Nervno ::
Nadam se da cemo uci i mi i Vi, ali tek je 8 kolo a Vi ste izgleda sigurni 100% da ulazite sto je priznacete malo čudno a ima da se igra jos dosta?! Mozda Vi Mile znate nesto unapred?

Nervno, nas su poneli uspesi u prethodnih 7 kola i odlična igra naših momaka. Jeste da je jako rano ali smo željni uspeha i nemoj zameriti na ovoj euforiji. Niko ništa ne zna, da zna ne bi se fudbal ni igrao. Jednostavno odrasli smo ali imamo dečji duh (radujemo se uspesimo ko detetu kada daš lizalicu).
Mi bismo voleli da uđemo u super ligu a da li ćemo ući pokazaće vreme.
Razumem nas navijace, evo i mi smo u kao nekoj euforiji, vec smo isplanirali da dobijemo Indjiju kuci i Kragujevac u gostima pa da se umesamo u borbu za Super Ligu sto u nasem slucaju to trenutno izgleda kao naucnafantastika obzirom kakvo je stanje u klubu, nego mi cudno za Mila kao ozbiljnog coveka i rukovodioca jednog kluba kako olako planira plasman u Superligu i kako je isplanirano gde ce i koliko bodova se osvojiti sto je malo neozbiljno, ako vec nesto nije dogovoreno. Ne zamerite Mile ne mislim nista lose samo zapazam
Nervno ja samo opciono pretpostavljam gde bi mogli da osvojimo bodovu tako reci uslovno ,a sve zasnivam na kvalitetu nase ekipe i licnom poznavanju fudbala pa cak i da ne pobedimo sve sto sam ja rekao ja cu i dalje verovati u ove momke king
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

Najava kola - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 5 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 9:34 am

"Cuveni maslakovic" sudi Bezanija-Zemun
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Najava kola - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 5 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 10:00 am

PLAVOGARDISTA ::
"Cuveni maslakovic" sudi Bezanija-Zemun
hahha i sta mislite kako ce se utakmica zavrsiti hahah ja mislim 2-1 za Bezaniju a vi .?
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

Najava kola - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 5 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 11:15 am

Za nas najbolje da igraju nereseno, da odmaknemo i jednima i drugima.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Najava kola - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 5 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 11:15 am

Nekome ce zalepiti crveni to je jedino izvesno
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najava kola - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najava kola
Nazad na vrh 
Strana 5 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» 16.kolo: FK Moravac Orion (Mrštane) - FK BAČKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: