Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Najava kola

Ići dole 
+8
Nervno
Kleka
DimaBP
x-man
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Carapan
Pera
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Najava kola - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 12:05 am

Zasto ga njegov zamenik ili sta vec i usput clan Backe Uros Malinovic ne pita zasto sve to radi, zasto ignorise i zasto nece da opstina stane iza kluba? Kao sto finansira pivaru. To za pocetak, a verujem da cemo se morati nakupiti i sve to objaviti na Fejsbuku pre toga. Previse je on sebi dao za pravo.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Najava kola - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 12:14 am

Ventilslav ::
Zasto ga njegov zamenik ili sta vec i usput clan Backe Uros Malinovic ne pita zasto sve to radi, zasto ignorise i zasto nece da opstina stane iza kluba? Kao sto finansira pivaru. To za pocetak, a verujem da cemo se morati nakupiti i sve to objaviti na Fejsbuku pre toga. Previse je on sebi dao za pravo.
znas kako to vec ide oni su iz razlicitih politickih opcija a to ga je pitao Zubac koji je u upravi a iz SNS i njemu je obecao tj. pred Zubcem,Toljom,Marjanom i ispred mene da ce dati 4 miliona do kraja godine ali nije ni dinar do sada izdvojio i uplatio na Backu a zasto to stvarno ne znam mada bi licno voleo da je to uplatio a ne da se ovako ponasa ...po meni bi vec trebali da mi ljubitelji fudbala i Backe napisemo otvoreno pismo ne samo predsedniku opsitne vec odbornicima skupstine opstine sa jasnim pitanjem da li Backa ima pravo da se finansira sredstvima iz budzeta po kriterijumima za sve ostale klubove u opstini ili treba da bude ignorisana i jedina koja ne dobija sredstva ..???
Pa onda neka odbornici skupstine to odluce ,po savesti i onda predsednik mora po tome da postupa bounce
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Najava kola - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 12:43 am

Da, to je lepa i miroljubiva ideja, ako se dobro upakuje kao npr.to da li Backa zasluzuje da se finansira kao svi ostali klubovi mislim da to nijedan odbornik nece moci odbiti koliko god bude lobiran da odbije, mozda... Ili sam optimistican :D a 4 miliona nije puno, klub treba da se konstantno finansira a ne da dobije cetiri miliona za tri sezone i kao mirna Backa da bude... Jeste.. Bas cu da se raspitam koliko prognoziraju Djedovcu da ce opstati, mada sam cuo da ce verovatno uskoro leteti.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Najava kola - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 12:46 am

Ventilslav ::
Da, to je lepa i miroljubiva ideja, ako se dobro upakuje kao npr.to da li Backa zasluzuje da se finansira kao svi ostali klubovi mislim da to nijedan odbornik nece moci odbiti koliko god bude lobiran da odbije, mozda... Ili sam optimistican :D a 4 miliona nije puno, klub treba da se konstantno finansira a ne da dobije cetiri miliona za tri sezone i kao mirna Backa da bude... Jeste..  Bas cu da se raspitam koliko prognoziraju Djedovcu da ce opstati, mada sam cuo da ce verovatno uskoro leteti.
Nije Djedovac problem Backe i finansiranja bar ga mi u klubu tako ne vidimo ,za nas je veci problem ako odbornici ne prepoznaju sta grad dobija ulaskom u JSL u elitu ,ako to ne treba nasem gradu onda se pitam da li smo mi cudaci koji rade da klub napravi istorijski uspeh i pronese slavu BP ,zamislite ko bi cuo za Surdulicu da nisu u JSL ..??? bounce
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Najava kola - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 12:53 am

Ako mozete napisati ovde da li su Backoj otpisani dugovi kada je ugasena ili sta vec fk Backa i "osnovana" ofk. Ako su ti dugovi otpisani na racun opstine onda ima nekog smisla zasto se Djedovac inati, ako to nije slucaj onda za Djedovcevo ponasanje nema ama bas nikakvog opravdanja. Svejedno i da je otpisan dug nije pravno da se ne finansira ofk Backa, a i ipak ovo verovatno nije slucaj jer su pare uplacene mislim maja 2014te, tako da...ne znam
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Najava kola - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 12:54 am

Sve je to meni jasno i tacno je. A ako ne prepoznaju to bi bio razlog sto su previsr zauzeti svojom guzicom i naredjeno im.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Najava kola - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 1:18 am

Ventilslav ::
Ako mozete napisati ovde da li su Backoj otpisani dugovi kada je ugasena ili sta vec fk Backa i "osnovana" ofk. Ako su ti dugovi otpisani na racun opstine onda ima nekog smisla zasto se Djedovac inati, ako to nije slucaj onda za Djedovcevo ponasanje nema ama bas nikakvog opravdanja. Svejedno i da je otpisan dug nije pravno da se ne finansira ofk Backa, a i ipak ovo verovatno nije slucaj jer su pare uplacene mislim maja 2014te, tako da...ne znam
sustina je sledeca kod pripajanja ,objavi se oglas u novinama i pozovu svi kojima se duguje da se prijave i ako se neko prijavi da ima potrazivanja ona se prenose na klub kome se pripaja .posto se u slucaju Backe niko i slovima NIKO nije prijavio da mu Backa duguje svi ti dugovi koje je imala Backa se brisu i nepostoje ,nadam se da je sada svima jasno sve ...Posto se niko nije prijavio u ostavljenom roku od 30 dana u periodu od 12.juna do 12.jula 2015.g a pozvani su preko oglase oni gube pravo na potrazivanja i ne postoji vise ni jedan pravni lek kako bi ostvarili neka svoja bivsa potrazivanja koja su imali , :D Mozda iz ovoga nauci nesto i MIki veliki i patriota oni su ugasili dinamo i presli dva ranga nize i na taj nacin otpisali obaveze koje je Dinamo imao prema tome izabrali su losu opciju ili niko njih nije hteo da im se pripoji ili su kasno krenuli u postupak ali to je vec njihova stvar ...
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Najava kola - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 1:22 am

Ventilslav ::
Sve je to meni jasno i tacno je. A ako ne prepoznaju to bi bio razlog sto su previsr zauzeti svojom guzicom i naredjeno im.
sto znaci opstina nije ni dinara duga backe dobila da placa ,vec ima cist klub koji treba da finansira kao i sve ostale klubove na svojoj teritoriji :D ali ne po simpatijama vec po kriterijumima koje je sama napravila a toga se ne drzi i to je problem cheers
Nazad na vrh Ići dole
Carapan




Број порука : 261
Join date : 20.08.2015

Najava kola - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 2:50 am

Koliko znam, nema prenosa nijednog meča PLS u ovom kolu.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Najava kola - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 30, 2015 2:54 am

http://www.sportuzivo.tv/v2/#

Subota Bezanija-Zemun
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najava kola - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najava kola   Najava kola - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najava kola
Nazad na vrh 
Strana 3 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» 16.kolo: FK Moravac Orion (Mrštane) - FK BAČKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: