Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 87 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 75 Icon_minitimeUto Nov 10, 2015 12:11 pm

Mile ni ti ni Marjan ne odgovoriste da li je istina da je Milenko Damjanic Damil aktivirao novi stari dug? Spisku je dodat niz od tri duznika iz 2. lige nista vise nista manje tu je vasa uprava oni nek kazu da li ja lazem?
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 75 Icon_minitimeUto Nov 10, 2015 2:25 pm

x-man ::
Ne pecajte se na gluposti, Pancevu zuji u usima jer su sad u petoj ligi, svake nedelje imaju opstinski derbi pa su nervozni, svaki mec im je na noz igra se derbi sa nekom seoskom ekipom.Tipujem na Vulturul.

Zujace i vama uskoro zbog najnovijeg duga. Tvoj potpis govori koliko smo vam znacajni cak i ovako losi. Mozete igrati jednog dana cak i 1. ligu ali vi veceg rivala od Pancevackog Dinama nemate. Ako imate navedi ime pa cu ti argumentima negirati.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 75 Icon_minitimeUto Nov 10, 2015 2:38 pm

Ako neko nije primetio ne polemisem sa navijacima petoligaskih klubova a ako ikad budem i imao tu zelju polemisacu sa navijacima Palanackih PFL klubova OFK Starog grada i FK Krila Krajine
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 75 Icon_minitimeUto Nov 10, 2015 2:41 pm

Kod vas sve neki OFK Forumska kafana "Backa" - Page 75 4174080217 Ako smo nebitni zasto konacno ne promenis potpis u kojem imas lazne informacije o drugoligaskim sezonama i bodovima?
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 75 Icon_minitimeUto Nov 10, 2015 2:59 pm

Forumska kafana "Backa" - Page 75 4174080217  
Pazi, priča se u Pančevu o dugu Bačke. Forumska kafana "Backa" - Page 75 4174080217  Koji bolidi.

Nadam se da je srce u redu, nije lako baciti pogled na tabelu. Ajde sad ne smaraj. Znamo da ti je teško, jer se tvoj oralni proliv o lošim pojačanjima i kvalitetu Bačke pokazao smešnim.
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 75 Icon_minitimeUto Nov 10, 2015 3:22 pm

Dima citam forum i sve ono sto sam rekao se ispostavilo kao tacno. Odbrana vam je suplja i kako ste izgubili u Zemunu tako ste nastavili da primate golove. Gledate nas sa visine zato sto ste trenutno bolji to je kao da mi iz Panceva gledamo vas iz Palanke sa neke visine posto mi dolazimo iz velikog grada. Vi ne mozete prosetati gradom da ne vidite nekog poznatog a ja samo odem u drugi deo Panceva i niko me ne zna iako sam u PA cenjen kao sportski radnik. Ovde svaki deo grada ima stanovnika kao cela Palanka. Kad dodjes kod mene u komsiluk sve zgrada do zgrade i urban grad i velik povrsinom pa i pored toga ne gledam vas sa visine.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 75 Icon_minitimeUto Nov 10, 2015 3:34 pm

Da je odbrana šuplja, znamo svi i to pišemo.
Ovo o gledanju sa visine i ostalom, ne bih komentarisao, nemam 13 godina.

Što se o Bačkoj priča u Pančevu, to me kopka. Tako velik grad, blok do bloka, pa priča o Bačkoj i njenom dugu. Forumska kafana "Backa" - Page 75 4174080217 Mislim, sad treba da zamislim situaciju gde odlazim na sajt APR-a i tražim dug Dinama ili bilo kog drugog kluba koji nema nikakve veze sa mojim i njegovim funkcionisanjem. Forumska kafana "Backa" - Page 75 4174080217

Jasno je da vas boli što niste ušli te godine u ligu, imali ste prednost pred zadnje kolo. a u toj situaciji isklučivi krivac što nije otišao rang više ste vi. Da ste balavci pa da vas razumem.
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 75 Icon_minitimeUto Nov 10, 2015 3:53 pm

Ne prica se u celom Pancevu ali u fudbalskim krugovima naravno da se prica i ne samo o vama. Pitajte vasu upravu da li pricaju o Spartaku, Vojvodini i ostalim klubovima? Pricaju nego sta. Znas i sam da je Backa razlog sto nismo otisli u dugo ocekivanu drugu ligu kad je celo Pancevo bilo na nogama. Meni nije smesno kad vidim Radnicki iz Kragujevca da ispada u trecu ligu jer je taj grad nekad ziveo za njih. Pancevo je grad neverovatnog potencijala stadion je u centru grada tu je Tamis tu su bulevari u duzini od 15 kilometara ukupno kao i blokovi sa desetinama hiljada zitelja. Svi uslovi za prepun stadion i spektakl na svakoj utakmici su bili ispunjeni. I onda se desi da manje kvalitetna ekipa ode gore.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 75 Icon_minitimeUto Nov 10, 2015 3:59 pm

Mislim da je bilo napisano da se priča na ulici ili tako nešto, nebitno.

Što se tiče potencijala, cela Srbija ih je puna, naša tužna priča.

Radnički je pukao, jer je pukao Verko. Nije bilo normalno da KG ima prvoligaše u fudbalu, košarci (nenormalno velika kinta se tu pucala zanaše uslove), odbojci (možda čak i prvaci, znam da su igrali evropsko takmičenje) i pazi sad, vaterpolu (tek tu je grunuta kinta) sa nikakvom privredom. Ne znam da li još u nekom sportu, npr . rukometu. Kasnije je tek došao FIAT. A to je tek mućka neviđena. To sportsko društvo nije počivalo na zdravim osnovama i nije bilo samoodrživo. Nešto kao VK Bečej koji je zahvaljujući firmi Sojaprotein osvojio čak i Evroligu, što govori koliko je taj sport ozbiljan.

O tome ko je bio kvalitetniji klub rekla je tabela na kraju takmičenja.

Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 75 Icon_minitimeUto Nov 10, 2015 4:22 pm

Dobru si paralelu povukao sa Becejom istina je da sve to nije pocivalo na zdravim osnovana samo kazem da mi je zao Radnickog jer klub koji je u stanju da privuce 10-15 hiljada ljudi. Ne radujem se ovome sto je vama iskrslo tu je vasa uprava pa ce vam preneti sve. Marjan ako uspe u svom planu Backa ce biti izuzetno stabilan klub znam ali ima tu dosta prepreka.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 75 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 75 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 87 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: