Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 74 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 49 Icon_minitimeČet Okt 08, 2015 11:10 am

Hahahah
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 49 Icon_minitimeČet Okt 08, 2015 10:21 pm

Vojvoda ::
Ko je Stefan Milovac? Na nas fejsbuk je ostavio ovo "Trazim osobu koja ce do kraja sezone snimati utakmice FK Backa..Kamera ce biti obezbijedjena..Zaintresovani neka se jave u inbox..Smile)"

Treba celu sezonu ovekoveciti, treba slikati prvi tim protiv Napretka sa zapadnom tribinom, aimar zeli da napravi majice mislim da je par slika najmanji problem. Treba slikati istok obavezno.
Mozda je Stefan Milovac otac od naseg igraca Zorana Milovca :D ili mozda njegov brat cheers
Nazad na vrh Ići dole
marko celarevo

marko celarevo


Број порука : 42
Join date : 03.08.2014
Локација : Челарево

Forumska kafana "Backa" - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 49 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 10:38 am

Mislim da sam jedini iz Celareva na forumu. Nisam jedini Backin fan u selu, ima nas jos koji mislimo da cela opstina treba da se ujedini kad je u pitanju FK Backa.

Uprava ce se mozda naljutiti ali mislim da je na marketingu uradjeno premalo, navijacki rekviziti su prvi korak od strane uprave i vidim da su svi pozdravili ali na temi o marketingu ima jos dosta predloga koji ne znam sta cekaju. Od sajta koji bi vodio direktor marketinga, posete skolama u Backoj Palanci a sto ne i nasim po selima Wink , od dresova za prodaju, bilborda, kapa u BAR saleva, slobodnog ulaza za one koji imaju Backin sal ili neko drugo obelezje, protiv sam slobodnog ulaza za zapad osim u ovom slucaju. Neko je izneo da se redizajnira grb kluba da izgleda kao onaj na zastavicama za kola gde na svetlo plavom polju pise FK a na tamnom plavom Backa Palanka, lepsi je od ovog gde su F i K u dva razlicita polja. Sto se tice cirilice svaka cast sto je sve za sad tako, tako treba i u buduce.
Nazad na vrh Ići dole
marko celarevo

marko celarevo


Број порука : 42
Join date : 03.08.2014
Локација : Челарево

Forumska kafana "Backa" - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 49 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 11:10 am

Jos jedna stvar, taj direktor marketinga treba da obavesti sve medije a ne navijaci, ovo je skroz pogresno sto se radi. Niko se iz uprave sigurno ne bi setio da organizuje fejsbuk stranicu ili ovakav forum niti bi bilo upola dobro kao sto je ovo. Treba obratiti paznju na to. Tacne informacije dati, radio impuls objavljuje da je 200 dinara ulaznica, jeste ali za zapad, sto ne spomenu da je istok besplatan? 90 % nase opstine je sirotinja i ljudi treba da znaju to. BAP TV treba Backu posebno da izdvoji, ipak je Backa brend majku mu jebem a na upravi je da ih angazuje odnosno na coveku koji vodi marketing. Nemojte Toljinog sina dajte nekog ozbiljnijeg, spomenut je Marinko Petkovic neka tako i bude. Sajt kluba treba srediti da da na njemu budu bukvalno sve informacije, od pocetka pa do danas, slike, video. Treba traziti sve Backine snimke sa BAPA oni imaju meni nisu dali kad sam im trazio nego sam trebao da platim a ja kao pojedinac nemam klub to ipak moze. Sve to postaviti na jutub posebno znacajnije utakmice a bilo ih je.
Nazad na vrh Ići dole
Nervno

Nervno


Број порука : 154
Join date : 03.08.2014
Локација : Ulaz 3 sektor B

Forumska kafana "Backa" - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 49 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 3:02 pm

marko celarevo ::
Jos jedna stvar, taj direktor marketinga treba da obavesti sve medije a ne navijaci, ovo je skroz pogresno sto se radi. Niko se iz uprave sigurno ne bi setio da organizuje fejsbuk stranicu ili ovakav forum niti bi bilo upola dobro kao sto je ovo. Treba obratiti paznju na to. Tacne informacije dati, radio impuls objavljuje da je 200 dinara ulaznica, jeste ali za zapad, sto ne spomenu da je istok besplatan? 90 % nase opstine je sirotinja i ljudi treba da znaju to. BAP TV treba Backu posebno da izdvoji, ipak je Backa brend majku mu jebem a na upravi je da ih angazuje odnosno na coveku koji vodi marketing. Nemojte Toljinog sina dajte nekog ozbiljnijeg, spomenut je Marinko Petkovic neka tako i bude. Sajt kluba treba srediti da da na njemu budu bukvalno sve informacije, od pocetka pa do danas, slike, video. Treba traziti sve Backine snimke sa BAPA oni imaju meni nisu dali kad sam im trazio nego sam trebao da platim a ja kao pojedinac nemam klub to ipak moze. Sve to postaviti na jutub posebno znacajnije utakmice a bilo ih je.
Svako ko nema 200 dinara jednom u 15 dana treba da puca sebi u glavu.
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 49 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 3:07 pm

Nervno Srbija je ovo :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
Nervno

Nervno


Број порука : 154
Join date : 03.08.2014
Локација : Ulaz 3 sektor B

Forumska kafana "Backa" - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 49 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 3:12 pm

Kleka ::
Nervno Srbija je ovo :lol!:

Tako je, al su zato kladionice i kafančine krcate 7 dana u nedelji 24 sata dnevno. Jes narod nema leba da jede, drzava duradi nesto
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 49 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 3:26 pm

Alkohol, kocka i droga su prioriteti, nemoj tako :D
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 49 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 3:31 pm

Ventilslav ::
Alkohol, kocka i droga su prioriteti, nemoj tako :D

"Ulica kladionica", Zarka Zrenjanina od glavne do JNA u 100 metara 10 kladionica ne znam da to jos negde ima :D
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 49 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 3:37 pm

Kleko, blokiraj onu budalu na FB. Ko zna ko je to, najlakše je danas napraviti profil na FB, pokupiti neku sliku sa imena i lupiti ime i prezime. A i da je to on, opet ga treba blokirati.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 49 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 49 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 74 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: