Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Za koga navijaju Palancani?

Ići dole 
+23
Bane
DimaBP
NemirnaBacka
Joca
Sloboda Ili Ništa
Гробари Каћ
Pera
Marko Radic
Симана БП
Daki86
patriota-pancevo
КзеФ89
LjubiteljFudbala
Gogi
sportista
Vojvoda
Danac
Шоне
grnja
vlada budala
dunavska76neman
NikolaRadjenovic
Rale BP
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Za koga navijaju Palancani? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 5 Icon_minitimeSre Okt 19, 2016 7:55 am

Iz dana u dan sve vise za Backu posto je to jedini dogadjaj u gradu koji moze da okupi toliki broj ljudi. Sve sto okupi vise od 300-400 Palancana na jednom mestu je veoma vredno a posto Backa okupi nekoliko stotina a nekad i vise hiljada jasno je koliko je znacajna snaga Backe i igranje Backe u SLS u ova sumorna vremena za male ali i vece gradove. Protiv Radnika ko god je slobodan SVI NA STADION!
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Za koga navijaju Palancani? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 5 Icon_minitimePet Mar 24, 2017 3:19 pm

Слажем се Војводо. На нашу срећу већина Паланчана тако размишља, не рачунам неке маргиналне групе и појединце, Бачка је успела да се пробије у први план јер је имала капацитет за тако нешто. Од недавно конобаришем и редовни гости локала који знају одакле сам ме питају за Бачку стално то је једино што имају прилику да чују а да је из Паланке. Бачка треба да буде пример и покретач града и села наше општине. Колико сам пута само тражио слободан дан да дођем у Паланку због утакмице...Паланчани несумљиво навијају за Бачку само је потребно мало оне позитивне агресивности.

Сетимо се купа против Звезде кад смо сви били у фазону ма ово је наш град бре овде смо ми главни. Тако је и било на стадиону иако су Делије биле гласније али не можемо се поредити са једном од најјачих светских навијачких група не ради се о томе. Утакмица у првенству против Звезде која је била пре пар недеља показала је колико та агресивност може да да и да одузме. У купу је дала у првенству одузела јер је није било, пустили смо да све иде својим током без нашег утицаја а то није добро јер смо за противника имали најпопуларнији клуб Балкана и шире. Наш исток дат је опет њима ок...запад је био подељен и нисам се осећао домаћински као две године пре кад смо играли куп.

Кад смо играли куп били смо у фазону ко су бре они овде се ми питамо, форум је био активан а на фејсбук страници је Клека подстицао публику локалпатриотизму на њему својствен начин и замолио бих га да се активира макар за такве прилике јер стварно можемо и више него што мислимо.
Nazad na vrh Ići dole
 
Za koga navijaju Palancani?
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: