Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Za koga navijaju Palancani?

Ići dole 
+23
Bane
DimaBP
NemirnaBacka
Joca
Sloboda Ili Ništa
Гробари Каћ
Pera
Marko Radic
Симана БП
Daki86
patriota-pancevo
КзеФ89
LjubiteljFudbala
Gogi
sportista
Vojvoda
Danac
Шоне
grnja
vlada budala
dunavska76neman
NikolaRadjenovic
Rale BP
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 11, 2015 6:10 am

Za Backu normalno! king
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 11, 2015 7:43 am

Zadovoljavajuce stanje na forumu za sada cheers
Ajmo jos clanova da cujemo :study:
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 11, 2015 10:47 am

Jeste. Cinjenica je da se sve vise navija za Backu i da je sve vise ljudi koji samo Backu prate, nista blizanci Wink
Nazad na vrh Ići dole
КзеФ89

КзеФ89


Број порука : 1
Join date : 17.08.2014
Age : 41
Локација : Bačka Palanka

Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 10:22 am

Поздрав љубитељи фудбала. За Вошу се навија. Бачкин симпатизер.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 10:26 am

Naravno pozdrav za tebe Palanka je malo mesto da bi se za Backu navijalo. Nije Backa Palanka Pancevo pa da svi navijaju za svoje. Dodjite kod nas na stadion da vidite kako se navija u plavo belom gradu. Uvek za svoje uvek protiv drugih!
Nazad na vrh Ići dole
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 26, 2015 3:27 pm

Navijam samo za Backu.
Nazad na vrh Ići dole
Симана БП




Број порука : 3
Join date : 29.05.2015

Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Icon_minitimePet Maj 29, 2015 6:46 am

Искрена да будем слабије сам пратила фудбал све до скора отац навија за Звезду кренула сам са дечком да гледам плаве и све више навијам за Бачку била сам на неколико утакмица ове године queen
Nazad na vrh Ići dole
Marko Radic




Број порука : 18
Join date : 18.08.2015
Локација : Zemun

Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 23, 2015 7:44 am

Ja koliko znam Palancani navijaju za Zvezdu i nesto za Partizan.Ne verujem da neko ozbiljnije navija za Backu iako ste mi gotivni.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 23, 2015 11:17 am

Marko Radic ::
Ja koliko znam Palancani navijaju za Zvezdu i nesto za Partizan.Ne verujem da neko ozbiljnije navija za Backu iako ste mi gotivni.
Potpuno se slažem sa Markom. Nažalost, istina je. Znam jako puno omladine koja navija za Zvezdu i ide da je gleda osim u Beograd i u Jagodinu, Niš, ... Da isti vole i navijaju za Bačku ostali bi u Palanci i navijali za Bačku; daju silne pare za gostovanja a puno im je 200 dinara za ulaznicu lokalnog kluba. Bez obzira da li je to Bačka Palanka ili neki drugi grad ne mogu da shvatim da ljudi više vole klub iz drugog grada nego iz svog?!
No hvala Bogu da ima nas koji više volimo svoj lokalni klub a na klubu je da svojim uspesima i markentiškim radom to promene u budućnosti.
Ipak, bolje je da na utakmici bude i 500 gledalaca koji vole svoj klub nego da bude 5000 koji dođu da gledaju gostujući klub kao neko svetsko čudo a ne znaju ni boje lokalnog kluba a kamoli njegove igrače.
Onaj ko navija za Bačku navijao je za nju i kada je bila u 4. a i sada kada je u 2. ligi. Broj gledalaca zavisi od protivnika; što je poznatiji protivnik to više gledalaca. Ja lično gledam Bačku bez obzira na ime protivnika pa mi je svejedno da li Bačka igra prijateljsku sa Starim Gradom ili kup sa Crvenom Zvezdom ili nekim drugim klubom.
Napred BAČKA!
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 23, 2015 1:48 pm

@Pero hvala za ovaj komentar najezio sam se citajuci. Od reci do reci sam hteo da napisem!

@Marko Radic imas pravo ali nemoj da mislis da nema nas koji navijamo samo za Backu a mogu ti reci i da nas je sve vise. Znam mnoge koji su navijali za Zvezdu ili Partizan na prvom mestu a sada im je Backa na prvom mestu i sve manje prate Beogradjane. Kao sto Pera kaze marketing moramo definitivno da popravimo i poradimo na njemu. Forum je mnogo doprineo celoj pozitivnoj atmosferi u gradu. Imamo jednu ulicu u gradu gde se nalazi 10ak kladionica na 100 metara jedna za drugom i kad Backa igra to je sve ubrzano popunjavaju se tiketi ide se navijati za plave itd... Marketing pre svega!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za koga navijaju Palancani?   Za koga navijaju Palancani? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Za koga navijaju Palancani?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: