Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Grad Pancevo

Ići dole 
+11
Bane
Ventilvoje
Cakson
Nervno
Шоне
DimaBP
x-man
Rale BP
Pera
Vojvoda
patriota-pancevo
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Grad Pancevo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 3:53 pm

Nisu sve klinci, u kupu su doduse mnogi dobili sansu. Inace sto ne spomenuti da smo Tekstilac pregazili 7:1. Politika kluba je da sto vise dobijaju priliku mladji igraci iz nase opstine posto trenutno rezultati nisu u prvom planu ali vise o Dinamu na eventualnoj temi koju cu otvoriti poput ove. Ovde bih se bazirao na grad Pancevo a mozemo praviti komparacije i sa svim ostalim gradovima Srbije nemam nista protiv. Uzicanin se naljutio sto sam ga potukao argumentima! Mozemo i sa Backom Palankom da pravimo poredjenja nikakav problem a posebno je neuporedivo 30 hiljada sa vise od 75 hiljada koliko ima Pancevo. Malo sam mozda ostriji kad neko dira Dinamo i Pancevo zato valjda i jeste moj nick "patriota-pancevo" :D
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Grad Pancevo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 4:06 pm

Bzv upadate u raspravu, svakom je svoje mesto najlepse sto je i normalno, rodjeni smo tu i vezani za njega, meni su Uzice lepe nekoliko puta sam bio tamo a pogotovo Partizanske vode.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Grad Pancevo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 4:07 pm

x-man ::
Bzv upadate u raspravu, svakom je svoje mesto najlepse sto je i normalno, rodjeni smo tu i vezani za njega, meni su Uzice lepe nekoliko puta sam bio tamo a pogotovo Partizanske vode.
Jeste, onaj put, ko tamo ne doživi erekciju, može ga slobodno odseći i baciti. Govorim o vremenu pre 15 godina.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Grad Pancevo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 4:21 pm

Xmane sve je to ok ali treba biti realan. Moja familija nije starosedelacka osim zene ona je auhtohtona Banacanka a ja novi Banacanin ali volim Pancevo vise nego ista ipak nikad necu reci da je Pancevo lepse od Subotice, Novog Sada ili Sombora. Cak je i Vrsac lepsi iako je duplo manji. Recimo i kod vas u selu ima sta da se vidi dosta je zelen grad one plaze su lepe i tako dalje. Kakav je zivot u tako maloj sredini? Da li se svi licno poznajete u BP i kako izgledaju ti kvartovi sto navodite Sinaj, Stara Nova Palanka i ostalo ima li tu stambenih zgrada? Ja ne bih mogao ziveti u tako malom mestu.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Grad Pancevo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 4:25 pm

patriota-pancevo ::
Xmane sve je to ok ali treba biti realan. Moja familija nije starosedelacka osim zene ona je auhtohtona Banacanka a ja novi Banacanin ali volim Pancevo vise nego ista ipak nikad necu reci da je Pancevo lepse od Subotice, Novog Sada ili Sombora. Cak je i Vrsac lepsi iako je duplo manji. Recimo i kod vas u selu ima sta da se vidi dosta je zelen grad one plaze su lepe i tako dalje. Kakav je zivot u tako maloj sredini? Da li se svi licno poznajete u BP i kako izgledaju ti kvartovi sto navodite Sinaj, Stara Nova Palanka i ostalo ima li tu stambenih zgrada? Ja ne bih mogao ziveti u tako malom mestu.
Prestani da vređaš.

Ne znamo se svi, al' zanimljivo da svi ovde znamo ko si ti i koliko bola je u tebi. Ponašaj se u skladu sa godinama.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Grad Pancevo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 4:29 pm

Da ima stambenih zgrada, i imamo sve sadrzaje kao i svaki grad, Palanka kao opstina ima jacu indistriju od Panceva, Tarkett i Carlsberg su medju 10 kompanija u drzavi, Nektar sokovi kupili su Fruktal, Hani, Heba vodu i jos par sokara, Suflle najveca sladara u Srbiji sada u vlasnistvu Belgijanaca, Luka, Fertil rade sa Petrohemijom u ostalom proglaseni smo za najrazvijeniju opstinu u Srbiji, sto se tice sadrzaja, postoje svi sadrzaji kao i u svim razvijenijim mestima u Srbiji.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Grad Pancevo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 4:31 pm

Nista zlonamerno nisam rekao. Pogledaj malo po Srbiji jedva 10 gradova imamo budi realan. Ja sam iz veceg grada pa imam takav utisak i vama je Celarevo ili Starcevo i niste zlonamerni kad nesto tako kazes Wink Neko ko je iz Beograda za NS, NI, KG i SU kaze da su gradici a ostalo su im sve sela. Jednostavno stvar perspektive. Odgovori mi na ona pitanja ako zelis naravno, cist nesporazum nije mi namera da vredjam ja mozda ostrije zvucim jer sam direktan i ne trudim se da budem politicki korektan ali mogao si se uveriti za sve ovo vreme da nisam zlonameran i da sam Backoj zeleo posteno sudjenje uvek. Taman da napisem komentar ali Xman je odgovorio vec delimicno Smile
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Grad Pancevo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 4:41 pm

Ne dopisujem se privatnim porukama, šta smo kupili i gde. Ne zanimam me.

Vređaš namerno, jer svako sa gramom mozga zna da BP nije nikakvo selo. Al' dobro, očigledno si u nenormalnoj milosti administracije.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Grad Pancevo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 4:49 pm

Ne bas administracije ali sto bi se reklo imunitet Smile Marjan je moj kolega i generacija ajde sto ste mladje ljude iz Panceva pobanovali ali ne bi bilo u redu i mene coveka u ozbiljnim godinama. To sto sam ja mlad duhom to je nesto drugo. Ne vredjam nikog a u poruci sam ti napisao ono sto nije za javni deo da mi imunitet ne bi istekao Smile Posto si vec jednom pitao zasto navodno ne volim ove ili one. Meni je selo sve manje od Panceva jednostavno je takva perspektiva kad zivis u vecem gradu i to je to. Sta su za tebe Starcevo ili Pecinci naprimer? Sela naravno i to nije nikakva uvreda. Nemoj navlaciti gnev na mene bespotrebno kad sam se slozio sa vecinom clanova cak i sa tobom iako si najagresivniji Palancanin. Palanacki "nervno" :D
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Grad Pancevo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 4:56 pm

patriota-pancevo ::
Ne bas administracije ali sto bi se reklo imunitet Smile Marjan je moj kolega i generacija ajde sto ste mladje ljude iz Panceva pobanovali ali ne bi bilo u redu i mene coveka u ozbiljnim godinama. To sto sam ja mlad duhom to je nesto drugo. Ne vredjam nikog a u poruci sam ti napisao ono sto nije za javni deo da mi imunitet ne bi istekao Smile Posto si vec jednom pitao zasto navodno ne volim ove ili one. Meni je selo sve manje od Panceva jednostavno je takva perspektiva kad zivis u vecem gradu i to je to. Sta su za tebe Starcevo ili Pecinci naprimer? Sela naravno i to nije nikakva uvreda. Nemoj navlaciti gnev na mene bespotrebno kad sam se slozio sa vecinom clanova cak i sa tobom iako si najagresivniji Palancanin. Palanacki "nervno" :D

Te stoke nam je baš žao, ponašali su se krasno.

Sr. Mitrovica

Nebitno je šta je tebi.

Paralela Pećinci - BP.  :lol:

Inače, veliki sam agresivac. :lol:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Grad Pancevo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Grad Pancevo
Nazad na vrh 
Strana 4 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Grad Subotica
» Grad Sabac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Uz pivce-
Skoči na: