Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)

Ići dole 
+15
patriota-pancevo
zivanov
grnja
ilovebackapalanka
LjubiteljFudbala
1986Nenad
dunavska76neman
Pera
Daki86
Gogi
DimaBP
vlada budala
miletesic01
Шоне
Kleka
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorPoruka
Danac

Danac


Број порука : 100
Join date : 24.07.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Icon_minitimeUto Apr 21, 2015 10:05 am

Marjane, Mile, hoce protiv Javora ulaz na stadion biti besplatan?
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Icon_minitimeUto Apr 21, 2015 2:00 pm

miletesic01 ::
Ceka nas najozbiljnija i najteza utakmica ovog proleca sa Macvom .

Dobro si ovo rekao Mile. U sustini mislim da nemate sansu za pobedom. Macva vas je na vasem terenu savladala 3:1. Mislim da je red da Macvani uzmu barem bod kod kuce a i nemoguce je da ostvarite 6 pobeda za redom mora negde biti kraja toj seriji. Imate solidan tim ali ni Zvezda/Partizan u ovoj ligi ne bi mozda 6 pobeda za redom ostvarili. Imate i dva teska gostovanja za redom negde pred kraj znam da igrate sa Radnikom oni ce vas tamo dobiti a ni bod vam ne igra odustanite od gluposti kakvo trece mesto puno kasnite za vodecima. Igrate i sa Metalcem i Javorom tu morate na pobedu a to je sve nemoguce. Budite zadovoljno 4 mestom to je uspeh. Nemate vi ni stadion ni nista za superligu igrajte fudbal.

Marjane hvala na odgovoru, bas je ovako diplomatski upozorio sam ja svoje saradnike odavno na Vas ali me nisu slusali. Pisao sam i na srbijasportu pred kraj prosle sezone ali nije vredelo. Mislim da bi trebalo da predjete makar u Celarevo kao sto je spominjan sta ce tebi Backa kao da si tu za godinu dana koliko si bio golman mogoa nesto da dozivis lepo itd. Izdali su te saradnici i toliko ljudi vam je ostalo ispred stadiona to nisam cuo da se igde desilo sta ti to treba Backa je neozbiljan klub i ne mozes ti sam to da promenis. To je citava organizacija ne moram ja da ti govorim da je fudbalski klub teze voditi nego bilo sta drugo a Backa je osudjena na neuspeh unapred. Malo je falilo da ispadne u petu ligu, nazalost nije doslo do toga.

U svakom slucaju drago mi je ssto sam Vas pronasao na ovom forumu ja se samo nadam da me neces banovati da bi mogli da razmenjujemo misljenja i u buduce mozda sam juce malo preterao ali popilo se pa izbrisi to slobodo no gde sam preterao. Ljudi sa kojima sam pricao kazu da ih je Marjan ovde sve pobanoo i da ne mogu da pristupe forumu
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Icon_minitimeUto Apr 21, 2015 2:11 pm

Ne bih zeleo da budem advokat gospodina Rnica ali on nije administrator i zaista ne brise on, a pitajte Vase prijatelje da Vam iskreno odgovore sta su pisali ovde pa sami procenite da li je to za ban ili ne. Opet ne pisete korektno, mislim da nisu potrebni izrazi "odustanite od gluposti", "sta ce tebi Backa" i "mogao nesto lepo da dozivis" sve se to moze reci drugacijim recima, drago mi je da niste banovani.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Icon_minitimeUto Apr 21, 2015 2:14 pm

Hvala XMAN nisi advokat drago mi je da mi bilo ko odgovori oni su meni rekli da je Marjan ovde glavni i da banuje a nisam znao da nije administrator, izvivinjavam se onda. Oni su rekli da su dosli sa zeljom za konstruktivnom raspravom ali pitacu o cemu se radi. Xman jesi i ti iz uprave?
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Icon_minitimeUto Apr 21, 2015 2:16 pm

Veruj mi,nikakve rasprave tu nije bilo, pitaj pa ako zele neka ti iskreno odgovore, nisam clan uprave. Obican navijac.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Icon_minitimeUto Apr 21, 2015 2:26 pm

Nisi ti Xmane obican navijac, ti navijas za Backu A vi ste posebni :D :lol!: Salim se malo nije zlonamerno nemoj pogresno shvatiti. Sta ti mislis kakve su vam sanse protiv Macve?
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Icon_minitimeUto Apr 21, 2015 2:30 pm

Nemam pojma, igramo dobro, videcemo.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Icon_minitimeUto Apr 21, 2015 10:51 pm

svaku igramo na pobedu pa sta bude ,nicim nismo optereceni
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Icon_minitimeUto Apr 21, 2015 11:31 pm

Postovani patriota,molim te da se ponasas u duhu svog nadimka ,patrirota je covek koji voli i ne mrzi druge ,ima svoje ideale i ljubav a ne mrznju ,dosta je mrznje i netrpeljivosti u svakodnevnom zivotu da bi je prenosili u sport fudbal i slicno ...
Nisam igrao za Backu jednu godinu vec punih 6 sezona ,cak vise nego u Radnickom iz Kovina gde sam napravio prve fudbalske korake :D
Posto kazete da sam star onda me pustite i da razmisljam svojom glavom ,valjda sam pored godina akumulirao i nesto mudrosti cheers
Da li cemo pobediti Macvu stvarno ne znam ali bih voleo i zelim da to uradimo ,trebalo bi da se sa postovanjem odnosite prema rezultatim koje naprave klubovi poput Backe jer to je nesto dobro na fudbalskoj sceni Srbije ... bounce :D
Ovi rezultati Backe me asociraju na mitsku borbu Davida i Golijata ... ☀ king
Smognite snage i prihvatite kao pravi sportista uspehe Backe kao sto se mi radujemo da Dinamo napravi isti ili veci rezultat...
Buducnost Srpskog fudbala je upravo u manim sredinama u kojima se radi strucno,kreativno i mnogo a samim tim te uslovno male sredine prestaju da budu "taoci " velikih i mocnih klubova koji su se uspavali na lovorikama i starim uspesima i navikama ...Svaku utakmicu igramo na pobedu i to je novina u nasem fudbalu e to bi trebalo da svi koji smo u sportu postujemo i cenimo ...
u svakom slucaju zelim vam puno zdravlja,ljubavi,srece i sportskih rezultata .
Srdacan pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Icon_minitimeUto Apr 21, 2015 11:34 pm

MarjanRnic ::
Postovani patriota,molim te da se ponasas u duhu svog nadimka ,patrirota je covek koji voli i ne mrzi druge ,ima svoje ideale i ljubav a ne mrznju ,dosta je mrznje i netrpeljivosti u svakodnevnom zivotu da bi je prenosili u sport fudbal i slicno ...
Nisam igrao za Backu jednu godinu vec punih 6 sezona ,cak vise nego u Radnickom iz Kovina gde sam napravio prve fudbalske korake :D
Posto kazete da sam star onda me pustite i da razmisljam svojom glavom ,valjda sam pored godina akumulirao i nesto mudrosti cheers
Da li cemo pobediti Macvu stvarno ne znam ali bih voleo i zelim da to uradimo ,trebalo bi da se sa postovanjem odnosite prema rezultatim koje naprave klubovi poput Backe jer to je nesto dobro na fudbalskoj sceni Srbije ... bounce :D
Ovi rezultati Backe me asociraju na mitsku borbu Davida i Golijata ... ☀ king
Smognite snage i prihvatite kao pravi sportista uspehe Backe kao sto se mi radujemo da Dinamo napravi isti ili veci rezultat...
Buducnost Srpskog fudbala je upravo u manim sredinama u kojima se radi strucno,kreativno i mnogo a samim tim te uslovno male sredine prestaju da budu "taoci " velikih i mocnih klubova koji su se uspavali na lovorikama i starim uspesima i navikama ...Svaku utakmicu igramo na pobedu i to je novina u nasem fudbalu e to bi trebalo da svi koji smo u sportu postujemo i cenimo ...
u svakom slucaju zelim vam puno zdravlja,ljubavi,srece i sportskih rezultata .
Srdacan pozdrav

Bravo za ovo podebljano. Napred Backa cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)   23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG) - Page 8 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)
Nazad na vrh 
Strana 8 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» 28. kolo: FK BACKA - FK Metalac
» 15. kolo: FK Sloboda - FK BACKA
» 13. kolo: FK Metalac (GM) - FK BACKA
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA
» 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: