Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Share | 

22. kolo: Jedinstvo putevi (Užice) - FK BACKA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
dunavska76neman

Број порука : 228

PočaljiNaslov: Re: 22. kolo: Jedinstvo putevi (Užice) - FK BACKA   Sre Apr 15, 2015 2:23 pm

isto bih i ja pitao Marjana kao i ti Nikola :D
nasa ekipa je jaka i ako se nikom ne budemo sklanjali moguce je i trece mesto po meni jer javor gostuje radniku i nama. ne treba igrati ono 3 za 3 ni sa kim jer mi se borimo za vrh a ne opstanak
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
MarjanRnic

Број порука : 1323
Локација : Backa Palanka

PočaljiNaslov: Re: 22. kolo: Jedinstvo putevi (Užice) - FK BACKA   Sre Apr 15, 2015 2:32 pm

evo nas ,upravo smo stigli iz Uzica .. :D jako sporo smo isli autobus nije mogao da "vuce teska tri boda "... cheers
u Nedelju nas ocekuje najteza utakmica ovog proleca sa Sindjelicem ,bez punog stadiona jako ,jako tesko u novu pobedu ...Plavi momci vas cekaju u nedelju ...svi ste pozvani a docice verovatno najverniji ... :D da pokazu kako se navija za Plave ... Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika Na mreži
MarjanRnic

PočaljiNaslov: Re: 22. kolo: Jedinstvo putevi (Užice) - FK BACKA   Sre Apr 15, 2015 2:33 pm

sutra tj. u cetvrtak 16 aprila je trening u 16.30 .h bounce
Nazad na vrh Ići dole
sportista

Број порука : 64

PočaljiNaslov: Re: 22. kolo: Jedinstvo putevi (Užice) - FK BACKA   Sre Apr 15, 2015 2:37 pm

Marjane a ovo za superligu i licencu sto pitaju? Jel bi igrali baraz ako na terenu budemo treci odnosno jel se ta licenca moze dobiti sada?
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP

Број порука : 660

PočaljiNaslov: Re: 22. kolo: Jedinstvo putevi (Užice) - FK BACKA   Sre Apr 15, 2015 3:33 pm

Svaka čast igračima i štabu. Lepo je videti Bačku na četvrtom mestu druge lige. cheers

Ne malerišite pitanjima o licenci. :P  Naravno, vidimo se u nedelju.
Nazad na vrh Ići dole
sportista

Број порука : 64

PočaljiNaslov: Re: 22. kolo: Jedinstvo putevi (Užice) - FK BACKA   Sre Apr 15, 2015 4:38 pm

Dolazimo obavezno to se ne dovodi u pitanje!!!! 8) Jako dobra prilika da se stadion napuni to su prepoznali svi vidi se po komentarima treba razglasiti o sledecoj utakmici.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Број порука : 349
Локација : Stevana Supljikca

PočaljiNaslov: Re: 22. kolo: Jedinstvo putevi (Užice) - FK BACKA   Sre Apr 15, 2015 5:44 pm

Slazem se. Sto vise izreklamirati utakmicu, istok popuniti nema razloga da stadion ne bude pun protiv Beogradjana!
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

PočaljiNaslov: Re: 22. kolo: Jedinstvo putevi (Užice) - FK BACKA   Čet Apr 16, 2015 12:54 am

Ljudi sve je moguce ... :D a i za nemoguce treba samo malo vise vremena ... Basketball
Na nama je da igramo i pobedjujemo , Baraz kao baraz ...hahah pa u njemu je Backa uvek pobedjivala i prolazila u visi stepen ..hahaha secam se iz arhive u klupskim prostorijama baraza iz 1960-1961 kada smo prosli Dinamo a uzivo sam bio akter baraza 1988.g. sa Koprom i Zagrebom a kao sto znate pobedili smo i usli u prvu B ligu stare Juge SFRJ ... cheers
Sada vam je valjda jasno zasto smo Pace Tesic,uprava kluba i ja imali dug razgovor oko odlaska nekih nasih igraca u Kanadu ,sve smo ucinili da se afirmisu,da im se redovno isplacuju stipendije ... a sada kada su klubu najpotrebniji velika je verovatnoca da ce da odu usred prvenstva ...e o ovome je Pace pisao "ovakva se prilika dogodi jednom u zivotu " ...ali sta je tu je glava gore idemo dalje ...
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

PočaljiNaslov: Re: 22. kolo: Jedinstvo putevi (Užice) - FK BACKA   Čet Apr 16, 2015 1:04 am

Ni sam ne znam zasto ali mi u usima odvanjaju reci legednarnog voditelja Mladena Delica "ljudi moji da li je ovo moguce "...a onda mi razum kaze "nema nemoguce misije i za ostvarenje nemoguce misije samo treba malo vise vremena "
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

Број порука : 594

PočaljiNaslov: Re: 22. kolo: Jedinstvo putevi (Užice) - FK BACKA   Pon Apr 20, 2015 4:04 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: 22. kolo: Jedinstvo putevi (Užice) - FK BACKA   

Nazad na vrh Ići dole

22. kolo: Jedinstvo putevi (Užice) - FK BACKA
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Plej aut 6. kolo: BACKA - Radnik (Surdulica) 17.05.2017 sreda 17:00
» 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)
» Sajt FK Backa
» Forumska kafana "Backa"
» 28. коло: Инђија - БАЧКА, субота 21.05.2016. 17:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: