Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA

Ići dole 
+14
marko celarevo
Vojvoda
DimaBP
Шоне
Danac
x-man
LjubiteljFudbala
1986Nenad
Neko
Pera
Rale BP
MarjanRnic
vlada budala
Kleka
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
vlada budala

vlada budala


Број порука : 85
Join date : 31.07.2014
Локација : Gde i Backa!

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 07, 2015 6:33 am

Pera ::
Marjane, smatram da je razlog slabije posete isključivo hladnije vreme. To se moglo vodeti već jesenas; čim je vreme zahladilo poseta je opala.
Ja lično pratim Bačku i da je minus 20. Ko voli Bačku taj će je uvek gledati, ostali će uvek naći neki razlog za izostanak. Nikad ne gledam protiv koga igramo jer ne gledam druge već Bačku.

Cika Pero ova poslednja recenica je kljucna!!!!

Ne gledamo ko dolazi nego Backu iskljucivo!!!!

A meni je otac pricao da je rekordna poseta bila protiv Hajduka iz Splita i da je bilo vise od 10 hiljada ljudi da je cela okolina dosla a Backa je tad bila mocna i zamalo ispala od tada prejakog Hajduka!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 07, 2015 11:27 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 07, 2015 11:39 am

Neko ::
[You must be registered and logged in to see this link.]
Velika šteta.
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 07, 2015 3:30 pm

Intresantni komentari na Mondu ali ova tri su mi zapala za oko posebno.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mare BP:
Iz Backe Palanke sam, veliki navijac FK Backe ali probacu da budem realan. U prvom delu sezone Backa je bolje igrala ali smo dobili dva crvena kartona protiv Sloge iako ni jedan nije postojao, njihov clan uprave je napao nase clanove uprave, valjali su se citav mec, pratim Backu nekih 9 godina ali tako nesto nisam video, u poslednjem minutu su pobedili iz slobodnjaka. Ovu utakmicu u PM sam takodje gledao i objektivno bili su nesto bolji ali mi smo se bolje snasli a nas najbolji igrac Zecevic je dao gol makazicama u raslje pogledajte izvestaj na SOS-u. Postojala je jedna sumnjiva situacija gde je mogao da bude sviran penal za Slogu ali to je sve. Odustati nece to je privlacenje paznje.

ShomiZA:
Kada je Timok gostovao u PM prosle sezone, 2 penala su svirana za Slogu, iskljucen igrac Timoka, jedan penal je cak i odbranio tadasnji golman Timoka Zogovic ali nije mogao da spreci poraz naravno. Simpatizeri Sloge izvinjavali su se za takvo sudjenje, eto kakav je bio sudijski kriterijum na utakmici. devla

devla:
ja sam iz petrovca ali slogu ne gledam jer je to klub svakakvih gamadi , samo ne postenih , pa policija im ne silazi sa grbace vec dve godine otkrivene visemilionske prevare , ali kao i svuda u drustvu zbog politike ne mogu da ih osude , a posebna je prica sto svaki privatnik pa cak i vlasnik tezge na pijaci MORA da da "dobrovoljni" prilog .
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 08, 2015 12:09 am

Ko gubi ima pravo i da se ljuti ...Backa sigurno nije kriva za revolt Sloge .! Previse je skupo ovo takmicenje da bi se davala neodmerene izjave .Koliko sam ja upoznat Sloga ima godisnji budzet od 35.-miliona dinara a taj budzet mi iz Backe mozemo samo da "sanjamo" i da budemo ponosni da neko u ovoj ligi ima ta sredstva uglavnom od lokalne samouprave ,zelim im da i dalje igraju ovu ligu i da ih opstina prati finansijski jer u tom delu Srbije oduvek je bilo odlicnih igraca ...ljudi iz Backe ce samo gledati u svoje dvoriste i za eventualne neuspehe razloge traziti iskljucivo u nama iz uprave ,strucnom stabu i igracima jer i sudije su samo mladi ljudi koji imaju pravo da nekada i pogrese ,Zelja mi je da se uvek sudi 50-50 dakle posteno ...a to ce prouzrokovati da svaki klub napravi dobar tim i strucni stab ... :D
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 08, 2015 2:28 am

ima nesto sto me jako brine ..
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 08, 2015 2:40 am

Sto nemogu nikako da shvatim kao neko ko je profesionalno igrao fudbal...!!!
Neki nasi igraci poput Vujasinovica,Balinovica,Bjelosa,Pesica,pa cak mozda i Zeca najavljuju da ce otici krajem aprila ili pocetkom maja u Kanadu da igraju neke radnicko-sportske igre i da im za to ne trebaju ni papiri iz Backe ...Stvarno se cudim njihovoj ideji .!
Da li to znaci da mi koji vodimo ovaj klub gresimo u osnovnoj postavci da nam igraci budu iz Opstine Backa Palanka i blize okoline jer upravo oni hoce da idu u Kanadu .!?
Ljudi moji da li su im ovakve namere sportske .?
Klub im je omogucio sve uslove ,dobar teren,odlican strucni stab,redovne isplate sipendija i hranarina ,putne troskove ,karantine ,najbolje prevoze na utakmicu igramo u PRVOJ LIGI SRBIJE ,u borbi smo za najvisi plasman i oni usred te borbe kada ce klubu najvise trebati hoce da odu ...!?
U ovakvom istorijskom trenutku koji smo cekali jos od moje generacije celih 26.godina ...Tolja mi je rekao da je sa lokalnom samoupravom dogovoreno da i njihovi predstavnici udju u upravu kluba na skupstini koja ce biti odrzana u cetvrtak 16 aprila i da ce znacajno finansijski dati podrsku "napadu"na super ligu jer smo kod FSS zajedno sa opstinom konkurisali za veliki teren sa vestackom travom ...!?
Ne mogu da verujem ...ja sam morao da odem u LJubljanu da bi igrao super ligu u SFRJ a oni to mogu da izbore u BP i hoce da odu i napuste sve ovo ...sta da vam kazem sem da ih ne shvatam ...
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Kanada   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 08, 2015 4:57 am

Mile, Vi iz uprave kluba ne grešite; dokaz su rezultati kluba. Šta je u čijoj glavi na to ne možete da utičete. Ko hoće da igra u Bačkoj nek igra a ko hoće da igra radničke igre nek igra njih a ne u Bačkoj. Fudbal treba da igraju oni koji znaju i oni koji imaju srce. Ja lično Vas u upravi podržavam u svemu; radite potpuno ispravno i što je najvažnije na duge staze. Ko je Mile Tešić Pače, meni niko ne treba da kaže, vrlo dobro znam koliko je srce imao na terenu pa time i razumem njegov gnev koji sam mogao uočiti u ovom pismu.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 08, 2015 5:04 am

Pero hvala ti na podrsci
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 08, 2015 6:54 am

Slazem se Pero.
Sto se tice rada uprave prvi put je sve javno i transparentno, mislim da se odlicno radi. Dokaz su rezultati ali i mnogo toga pored rezultata.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA   20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» 5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM)
» 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA
» 17. kolo: FK BACKA - FK Sloga Kraljevo
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: