Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara

Ići dole 
+9
x-man
vlada budala
Daki86
Momir
Vojvoda
dunavska76neman
LjubiteljFudbala
Pera
Admin
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 7:30 am

Momir ::
Bilo bi dobro da nasi fudbaleri nauce nesto od reprezentacije. Vodili smo povukli se i dobili dva gola. Danci vode ali napadaju kao sto su radili ceo mec, evo daju i treci gol i zavrsavaju stvar. Od koga smo videli to povlacenje posle vodjstva da mi je znati a svi nasi tako rade zato je publike na stadiona sve manje a bice jos manje, nece niko da gleda takve budalastine. Muka mi je od naseg fudbala, kao da se neko trudi da otera i ovo malo nas ljubitelja koji idemo na stadione.

Izgleda da su naucili. I na 2:0 napadali smo sto me raduje, u drugom poluvremenu kad se Kolubara malo otvorila poceli smo i da stvaramo sanse i naravno po obicaju promasujemo. Penal nedopustiva greska, dve situacije gde gubimo loptu bez ikakve potrebe na svojoj polovini iz cega nastaju dve odlicne prilike koje Drinic na srecu brani. Filip Bajic se trudi, dosta trci, Marko Zecevic klasa, Drinic i Sale Ivkovic dobri i solidan Zogovic, svi ostali nisu nezamenjivi.
Nazad na vrh Ići dole
Ludak




Број порука : 17
Join date : 30.10.2014
Локација : Sa istočne tribine

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 7:44 am

Pored toliko visokih igraca mi izvodimo skracene kornere i naravno gubimo loptu svaki put.

Daj zajebite to igrajte fudbal. Danas raznovrsna igra, napad i Kolubara nije uspela da stvori ni jednu jedinu priliku a da to nije nasa greska. Tako treba igrati i obratiti paznju na te greske. Trivunovic svaki mec napravi barem po jednu ozbiljnu gresku obratite paznju na to.

22 boda minimalno pred pauzu, vrlo dobro. Napasti u Uzicu, nista Sloboda ove sezone nije pokazala i pored solidnih igraca iako sam od njih ocekivao mnogo.
Nazad na vrh Ići dole
vlada budala

vlada budala


Број порука : 85
Join date : 31.07.2014
Локација : Gde i Backa!

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 8:21 am

E tako se igra sreca prati hrabre!!!


Poslednji izmenio vlada budala dana Sub Nov 15, 2014 8:22 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 8:40 am

Požrtvovana igra koja je na kraju donela rezultat. Kolubara dobra ekipa. Imali smo šanse i mi i oni. Sve u svemu dobra utakmica. Iznenađujuće malo publike. Srećno u Užicu.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Број порука : 92
Join date : 23.07.2014
Локација : Backa Palanka

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 8:43 am

Pero dobro si primetio za publiku ja sam se bas iznenadio, tri puta manje od proseka sezone. Stvarno ne znam koji bi mogao biti razlog.

LjubiteljFudbala, Cekovic dade danas dva gola 8)
Nazad na vrh Ići dole
1986Nenad




Број порука : 140
Join date : 31.08.2014

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 8:53 am

Vesa je klasa ali me je danas neprijatno iznenadio...potupo lezeran pravi penal posle sopstvene greske..i stvara jos jednu priliku za goste...umesto da vodimo 3:0 na pocetku drugog poluvremena pravimo glup penal i na kraju strepimo za 3 boda. Svaka cast momcima na borbi i zalaganju!
Nazad na vrh Ići dole
Напред Бачка

Напред Бачка


Број порука : 69
Join date : 31.07.2014
Локација : Бачка Паланка

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 9:23 am

1986Nenad, све си рекао друже. Мора се обратити пажња на такве ствари. Прошли пут је неко написао ваљало би довести тренера Ивановића из Чск пиваре у поноћ стручном штабу. Све у свему ја сам и поред неких грешака врло задовољан игром и залагањем играча, доста трчања, доста борбе и створених прилика. Зечевић кад је ушао играо је центарфора и одлично се сналази мада је на крилу још бољи. Добро је само наставите.
Nazad na vrh Ići dole
1986Nenad




Број порука : 140
Join date : 31.08.2014

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 9:39 am

Backa je vec napravila uspeh za ovu polu sezonu...naravno uvek treba teziti ka najvisim ciljevima. Da nam je neko ponudio ovoliko bodova na polusezoni kao novajlijama ko ne bi prihvatio?
Nazad na vrh Ići dole
1986Nenad




Број порука : 140
Join date : 31.08.2014

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 9:55 am

Jos bih nesto dodao. Pored Drinica i pojedinaca koje ste nabrojali izdvojio bih Radoju koji je dosta pretrcao danas i odigrao veoma zahvalno i ne zaboravite veoma mladi stoperski tandem Ivkovic Klisura pred kojima je lepa buducnost. Lepo ih je videti u tandemu ko se imalo razume kako stoje i pomeraju na terenu. Klisura po meni odigrao bez greske u prvom poluvremenu svaki pas ka napred i duga lopta bez greske. Ne zaboravite njegov gol u prvom kolu protiv Moravca za tv spice...cini mi se da taj decko nije miljenik forumasa a po meni pruza odlicne partije... Napred Backa!
Nazad na vrh Ići dole
Напред Бачка

Напред Бачка


Број порука : 69
Join date : 31.07.2014
Локација : Бачка Паланка

14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 10:06 am

Имаш право. Клисуру мало ко помиње а момак ради свој део задатка. А гол сам добро упамтио. Мали Ивковић се враћа у Партизан ако се не варам.
Мени је Зечевић миљеник, стварно све делује другачије кад он уђе и просто некако лакше гледам меч јер знам да у сваком моменту може претрчати било ког играча и нешто урадити а за разлику од Раше Ивковића он ретко промашује кад је пред голманом. Марјане ако читаш кажи ми до када је по уговору Зечевић код нас? Таквог момка не треба пуштати да оде ако он не инсистира.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara   14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA
» 24. kolo: FK Macva - FK BACKA
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: