Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Uprava Backe

Ići dole 
+33
Marko 89
Milhaus
pravisimpatizer
nagib
Cistacica
SirkBP
Miki Veliki
Neko
aimar
fotball
Milko
Daki86
maurinjo
PLAVOGARDISTA
Ventilvoje
Vojvoda
Joca77
Шоне
dunavska76neman
Gogi
Mile123
1986Nenad
miletesic01
patriota-pancevo
LjubiteljFudbala
Pera
DimaBP
Joca
sportista
BraneBP
MarjanRnic
x-man
Kleka
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Uprava Backe - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 6 Icon_minitimePet Maj 29, 2015 10:40 am

svi su filmovi moguci ... :D
Nazad na vrh Ići dole
Mile123




Број порука : 1
Join date : 19.04.2015

Uprava Backe - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 6 Icon_minitimeNed Jun 14, 2015 4:12 pm

Vidim da Marjana vise nema na forumu pa se nadam da ce mi moj imenjak Mile odgovoriti.

Koja ste vi Backa,FK ili OFK.Jedna Backa uzima pare iz budžeta opstine a druga se takmici sa blokiranim racunom i jos sto propusta?Meni se cini da vi nikad vise necete biti FK Backa.Moze samo OFK Backa kao i svi ugaseni pa ponovo osnovani klubovi Wink
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Uprava Backe - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 6 Icon_minitimePon Jun 15, 2015 1:26 pm

Pitanje za Mileta, Dinamo ili Dinamo 1945, mozda Dinamo 1946. Kada vas izbace iz trece Radnicki Kovin ili Borac Sakule?
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Uprava Backe - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 6 Icon_minitimeSre Jun 17, 2015 4:49 am

123 ni Backa ni OFK backa u zadnje dve godine nije dobila ni dinar iz budzeta na zalost .
Nazad na vrh Ići dole
Joca77




Број порука : 10
Join date : 06.03.2015

Uprava Backe - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 6 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 11:55 am

Dugo posmatram forum i ne bih se ni sad ukljucio ali sad moram da se ukljucim. Palancani evo vam najsvezije informacije od DANAS. Da se odmah u startu ogradim, nisam iz Panceva zaista a nisam ni iz Backe Palanke.

Rec je o tome da je Marjan Rnic doneo odluku da vise ne finansira Backu, cak sam cuo da hoce CSK Pivaru da preuzme jer je tamo lakse posto CSK ima vise para pa bi davao manje sume. Marjan iznerviran sto lokalna samouprava nece da pomogne odustao je od Backe i najverovatnije se cak nece ni pojaviti na stadionu protiv Kolubare. Bilo bi lepo da admini ispadnu korektni i ostave poruku kako bi Marjan mogao da potvrdi (ili demantuje hahaha) znam da ste vrlo strogi ali budite ljudi pisemo ne vredjamo. Ako je vec kod vas sve tako javno i transparentno kao sto kazete.

Jos par cinjenica

- Backa ima 5 neisplacenih voznji, Marjan je do sad sve placao ali ocigledno je odustao cim nema ko to da plati.
- Backa ima dug od preko 15 miliona dinara koji raste i niko nema para to da plati pa cak ni vas spasitelj.
- Trava je pokosena a Backa nije mogla da plati prikolicu da se ta trava odnese sa stadiona, sve vam je jasno. Jedva je to uradjeno.
- Tesanovic je doneo 5 lopti iz Nemacke i u Backoj su se obradovali kao da je rekao vodim vas u superligu i brisem sve dugove...
- Mile Tesic je rekao juce u kafani na glas da su otisla 4 najbolja igraca a ovi sto su dosli nisu ni zasta i da ce ih sve najuriti Smile  Kaze da uopste nema igre. Poslao ih je na kej da trce.....

Eto nek kazu Marjan i Mile da nije tako?  Wink


Postojala je ambicija ali ipak su Marjan, Lazija, Tolja, Patak i ekipa u poznim godinama i nije im vise do fudbala. Nista se nije dobilo od prodaje igraca lose je uradjeno, nema se para i to je to. U opstini Backa Palanka ponovo primat preuzima CSK Pivara i ocekuje se gazenje Backe u dve utakmice, vrlo verovatno i ubedljivo ako pogledamo timove. Ipak je Backa Palanka najvece predgradje Celareva. Imam jos mnogo toga ali nije sve za forum, ovo je cisto malo pred utakmicu da znaju ljudi da ne dolaze bezveze.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Uprava Backe - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 6 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 1:26 pm

Vidi ga, Lesi. :lol:

Hoće li ovu stoku neka da banuje ili ćemo kao i sa njegovim prvim nalogom da čitamo svakakva omalovažavanja FK Bačke, Bačke Palanke i njenih građana? Ovo je već treći put da novi član u prvoj poruci govori sve najgore o nama. Prvo onaj Novosađanin iz GM-a, onda ova budala u dva navrata.
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

Uprava Backe - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 6 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 1:36 pm

Padobranac neki. Kako se samo vade da ne dobiju ban kao admini su ovde opasni hahahha :D Ako negde postoji tolerancija to je Backin forum. Ne znam za ovo ostalo cisto sumnjam ali za lopte je pogodio Backa jeste dobila pet lopti na poklon to znam.
Nazad na vrh Ići dole
Joca77




Број порука : 10
Join date : 06.03.2015

Uprava Backe - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 6 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 2:04 pm

DimaBP ::
Vidi ga, Lesi. :lol:

Hoće li ovu stoku neka da banuje ili ćemo kao i sa njegovim prvim nalogom da čitamo svakakva omalovažavanja FK Bačke, Bačke Palanke i njenih građana? Ovo je već treći put da novi član u prvoj poruci govori sve najgore o nama. Prvo onaj Novosađanin iz GM-a, onda ova budala u dva navrata.

Ne znam sta pricas derane niti zasto vredjas. Administracija nek kaze sta ima ali ovo je prvi moj komentar i jedini nalog oni mogu da vide a nema potrebe da budem banovan samo zato sto sam rekao cinjenicno stanje a to je da Backa tone kao Titanik malo po malo i onda odjednom buc!
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Uprava Backe - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 6 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 2:05 pm

Patri- Jota kako je u PFL Pancevo, kakve su vam ambicije, da li cete "napasti" prvo mesto :lol!: , kakvi su tereni u tom rangu, koliko imate gradskih derbija, da li cete voditi navijace na gostovanja, ima li meca visokog rizika, javlja li se Djokic da pita kako je, da li cete igrati medjunarodnu utakmicu sa nekim Rumunskim selom, da li cete moci da isfininsirate daleka gostovanja u ligi?
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Uprava Backe - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 6 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 2:41 pm

Joca77 ::
DimaBP ::
Vidi ga, Lesi. :lol:

Hoće li ovu stoku neka da banuje ili ćemo kao i sa njegovim prvim nalogom da čitamo svakakva omalovažavanja FK Bačke, Bačke Palanke i njenih građana? Ovo je već treći put da novi član u prvoj poruci govori sve najgore o nama. Prvo onaj Novosađanin iz GM-a, onda ova budala u dva navrata.

Ne znam sta pricas derane niti zasto vredjas. Administracija nek kaze sta ima ali ovo je prvi moj komentar i jedini nalog oni mogu da vide a nema potrebe da budem banovan samo zato sto sam rekao cinjenicno stanje a to je da Backa tone kao Titanik malo po malo i onda odjednom buc!
Vidi budalo matora, BP nije predgrađe Čelareva, i ti to, matori alkosu, znaš, ali si došao da vređaš. Leči se.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uprava Backe - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Uprava Backe
Nazad na vrh 
Strana 6 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Vesti iz Backe Palanke
» VIDEO SPOT kao prezentacije Bačke
» PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
» Raspored utakmica Backe - PLS 2014/15
» Vase slike Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: