Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Uprava Backe

Ići dole 
+33
Marko 89
Milhaus
pravisimpatizer
nagib
Cistacica
SirkBP
Miki Veliki
Neko
aimar
fotball
Milko
Daki86
maurinjo
PLAVOGARDISTA
Ventilvoje
Vojvoda
Joca77
Шоне
dunavska76neman
Gogi
Mile123
1986Nenad
miletesic01
patriota-pancevo
LjubiteljFudbala
Pera
DimaBP
Joca
sportista
BraneBP
MarjanRnic
x-man
Kleka
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Uprava Backe - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 11 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:03 am

PLAVOGARDISTA ::
Marjane da li ulaze neki likovi u Upravu? Nadam se da ces zadrzati upravljacki paket!?
hahah dobro je da mnogi sada hoce u upravu to me raduje i to je odlicno ...pametni ljudi se uvek dogovore i bez i sa upravljackim paketom :D
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Uprava Backe - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 11 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:20 am

Pazite samo da od Backe ne postane menadzerski klub kao sto je Vosa postala, pa Novosadjani polako pocinju navijati za Backu.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Uprava Backe - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 11 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:30 am

Ventilslav ::
Pazite samo da od Backe ne postane menadzerski klub kao sto je Vosa postala, pa Novosadjani polako pocinju navijati za Backu.
hahha pazicu hvala na nacinu na koji razmisljas .. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Uprava Backe - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 11 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:59 am

I doza pesimizma je potrebna da se ne bi uspavali :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Uprava Backe - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 11 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 12:21 pm

Ventilslav ::
I doza pesimizma je potrebna da se ne bi uspavali :D
da se ne uspavam hahha ja spavam par sati na dan haha kud ces manje hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Uprava Backe - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 11 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 1:04 pm

Ja bih voleo kad bih mogao tako, ali moram osam sati nekako nanizati, pa makar spavao i po danu :D
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

Uprava Backe - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 11 Icon_minitimeČet Jun 02, 2016 4:06 pm

dobice Backa sponzore i Tarket i koga hoce kad ode zlo seme dvojac Karpov/Vjestica. Jbt onaj Karpov celu familiju zaposlio tu mu zena on sad opet predsednik a sin ona pijandura generalni sekretar Uprava Backe - Page 11 1264396300 Ja znam da to nisu Marjanovi ljudi. Treba Mileta staviti za predsednika ali on je suvise fin covek da bi za sebe rekao da mu treba takva funkcija covek je uglavnom volonterski radio a ovaj forum obogatio za stotine i stotine informacija. Kaze Vjestica ovaj forum je glupost i sav nas marketing hahaha zaostalo primitivno *****. A tek kostolomac Karpov Uprava Backe - Page 11 354027643
Doce vreme kad ce Marjan sa svojim ljudima uspeti a tad ce Backa biti po organizaciji nesto mnogo iznad Cukarickog. Da ima odresene ruke u istocnoj evropi bi mnogi mogli da se postide pred Backom. Kad se samo setim Karpova kad se napio protiv Sindjelica prosle sezone i zaboravio redarima da prenese da je ulaz za istok besplatan, 300 ljudi ostalo bez ulaza na tribinu tako i protiv Javora valjda.
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Uprava Backe - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 11 Icon_minitimeČet Jun 02, 2016 4:45 pm

Da druze rak rana Backe. Iako ja vise ne vodim FB i dalje imam sva ovlascenja za tu stranicu a admina dam kome hocu. Tera me Tolja da promenim FK Backa u OFK Backa, jbt ko Miki Veliki zapeo da se to promeni. NIKAD Wink Zbog njega je i morao klub da menja svoje istorijsko ime pa vise nije Backa nego OFK Backa ali i to ce Marjan vratiti u FK vrlo brzo Wink . Mnoge stvari koje znam ni ne zelim da pisem da ljudi poput Mikija to ne bi upotrebili protiv nas on je jos mala maca opasniji su ovi sto cute a posmatraju. Vi novi sto ste se registrovali nemojte kriviti Marjana i Mileta za neke stvari koje se desavaju a koje vam se ne svidjaju nisu ni oni svemocni a da imaju cega da se stide ne bi ovde zajedno sa nama pisali.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Uprava Backe - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 11 Icon_minitimeČet Jun 02, 2016 4:55 pm

Такво мишљење имају сви на и на форуму и на трибини али слабо се ми ту шта питамо они ће доживотно дрмати клубом једном су га већ уништили скоро до темеља надам се да неће и други пут. Иначе знам да није тема али кад смо код форума упознах скоро цео форум Uprava Backe - Page 11 1353276769 У Челареву Банета, Нагиба, Цоу, показали су ми ко Плавогардиста. Више од 30 форумаша знам Uprava Backe - Page 11 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

Uprava Backe - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 11 Icon_minitimeČet Jun 02, 2016 5:37 pm

Uprava Backe - Page 11 3733535733 konacno prava tema.da saznamo zasto je klub preomenio ime.koliki je dug kluba.koje bio na celu kluba kad je dug napravljen.zasto nijedna velika firma iz opstine ne zeli da ulaze u klub....itd.DUNAVSKA76NEMAN SVAKA CAST Uprava Backe - Page 11 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uprava Backe - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 11 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Uprava Backe
Nazad na vrh 
Strana 11 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Vesti iz Backe Palanke
» VIDEO SPOT kao prezentacije Bačke
» PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
» Raspored utakmica Backe - PLS 2014/15
» Vase slike Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: