Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sajt FK Backa

Ići dole 
+20
ilovebackapalanka
PLAVOGARDISTA
Шоне
x-man
MarjanRnic
patriota-pancevo
miletesic01
Kleka
Gogi
Neko
Rale BP
Pera
Daki86
vlada budala
LjubiteljFudbala
sportista
Televizor
Admin
Joca
Marko 89
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Sajt FK Backa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 13, 2015 10:30 am

Kleka, pošto nemamo sajt kluba trebalo bi sa Facebook-a izbrisati link nepostojećeg sajta.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Sajt FK Backa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 20, 2015 11:12 pm

Pera ::
Kleka, pošto nemamo sajt kluba trebalo bi sa Facebook-a izbrisati link nepostojećeg sajta.
Sinoc se Marjan dogovorio sa Stojanom Malesom da nam napravi klupski sajt ,velika vecina vas i licno poznaje pa vas ovom prilikom molim da komunicirate sa njim i da mu dostavite sto vise "materijala i sugestija " kako bi napravio sto bolji web sajt a sto se tice administriranja mislim da bi u dogovoru on i Kleka to radili savrseno . king
Po onome sto sam ja razumeo Marjana zadrzala bi se vec postojeca adresa (domen hahah- domen fkbacka.com je slobodan ) koju je imao stari sajt i povezao bi se sa nasim-Backinim fb profilom i tviter nalogom jebem li ga tako nesto nisam tu na svom terenu hahaha plan je da se svi igraci slikaju i da se angazuje Nikola Šegan da sve ovekoveci na utakmici sa Zvezdom da bi se sve to ubacilo na web sajt kao i sav materijal koji ima Kleka ili svi ostali od himne i ostalog ...
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Sajt FK Backa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 20, 2015 11:20 pm

miletesic01 ::
Pera ::
Kleka, pošto nemamo sajt kluba trebalo bi sa Facebook-a izbrisati link nepostojećeg sajta.
Sinoc se Marjan dogovorio sa Stojanom Malesom da nam napravi klupski sajt ,velika vecina vas i licno poznaje pa vas ovom prilikom molim da komunicirate sa njim i da mu dostavite sto vise "materijala i sugestija " kako bi napravio sto bolji web sajt a sto se tice administriranja mislim da bi u dogovoru on i Kleka to radili savrseno . king
Po onome sto sam ja razumeo Marjana zadrzala bi se vec postojeca adresa (domen hahah- domen fkbacka.com je slobodan ) koju je imao stari sajt i povezao bi se sa nasim-Backinim fb profilom i tviter nalogom jebem li ga tako nesto nisam tu na svom terenu hahaha plan je da se svi igraci slikaju i da se  angazuje Nikola Šegan da sve ovekoveci na utakmici sa Zvezdom da bi se sve to ubacilo na web sajt kao i sav materijal koji ima Kleka ili svi ostali od himne i ostalog ...

Mile šta drugo da kažem osim cvaka čast. Bačka postaje veoma ozbiljan klub sa ozbiljnim ljudima koji slušaju glas navijača. Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Sajt FK Backa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 20, 2015 11:51 pm

Pera ::
miletesic01 ::
Pera ::
Kleka, pošto nemamo sajt kluba trebalo bi sa Facebook-a izbrisati link nepostojećeg sajta.
Sinoc se Marjan dogovorio sa Stojanom Malesom da nam napravi klupski sajt ,velika vecina vas i licno poznaje pa vas ovom prilikom molim da komunicirate sa njim i da mu dostavite sto vise "materijala i sugestija " kako bi napravio sto bolji web sajt a sto se tice administriranja mislim da bi u dogovoru on i Kleka to radili savrseno . king
Po onome sto sam ja razumeo Marjana zadrzala bi se vec postojeca adresa (domen hahah- domen fkbacka.com je slobodan ) koju je imao stari sajt i povezao bi se sa nasim-Backinim fb profilom i tviter nalogom jebem li ga tako nesto nisam tu na svom terenu hahaha plan je da se svi igraci slikaju i da se  angazuje Nikola Šegan da sve ovekoveci na utakmici sa Zvezdom da bi se sve to ubacilo na web sajt kao i sav materijal koji ima Kleka ili svi ostali od himne i ostalog ...

Mile šta drugo da kažem osim cvaka čast. Bačka postaje veoma ozbiljan klub sa ozbiljnim ljudima koji slušaju glas navijača. Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683 Sajt FK Backa - Page 4 1093637683
Pero nas su vaspitali da uvek slusamo pametnije koji imaju odlicne predloge Sajt FK Backa - Page 4 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Sajt FK Backa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 21, 2015 4:24 am

miletesic01 ::
Pera ::
Kleka, pošto nemamo sajt kluba trebalo bi sa Facebook-a izbrisati link nepostojećeg sajta.
Sinoc se Marjan dogovorio sa Stojanom Malesom da nam napravi klupski sajt ,velika vecina vas i licno poznaje pa vas ovom prilikom molim da komunicirate sa njim i da mu dostavite sto vise "materijala i sugestija " kako bi napravio sto bolji web sajt a sto se tice administriranja mislim da bi u dogovoru on i Kleka to radili savrseno . king
Po onome sto sam ja razumeo Marjana zadrzala bi se vec postojeca adresa (domen hahah- domen fkbacka.com je slobodan ) koju je imao stari sajt i povezao bi se sa nasim-Backinim fb profilom i tviter nalogom jebem li ga tako nesto nisam tu na svom terenu hahaha plan je da se svi igraci slikaju i da se  angazuje Nikola Šegan da sve ovekoveci na utakmici sa Zvezdom da bi se sve to ubacilo na web sajt kao i sav materijal koji ima Kleka ili svi ostali od himne i ostalog ...

Mile, ideja da se angažuje Nikola Šegan, poznati majstor fotografije, je odlična. Možda nisam najbolje razumeo ali smatram da bi se on trebao angažovati na svakoj utakmici (prva već protiv Loznice) a ne samo na onoj sa Zvezdom.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Sajt FK Backa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 21, 2015 6:39 am

Pera ::
miletesic01 ::
Pera ::
Kleka, pošto nemamo sajt kluba trebalo bi sa Facebook-a izbrisati link nepostojećeg sajta.
Sinoc se Marjan dogovorio sa Stojanom Malesom da nam napravi klupski sajt ,velika vecina vas i licno poznaje pa vas ovom prilikom molim da komunicirate sa njim i da mu dostavite sto vise "materijala i sugestija " kako bi napravio sto bolji web sajt a sto se tice administriranja mislim da bi u dogovoru on i Kleka to radili savrseno . king
Po onome sto sam ja razumeo Marjana zadrzala bi se vec postojeca adresa (domen hahah- domen fkbacka.com je slobodan ) koju je imao stari sajt i povezao bi se sa nasim-Backinim fb profilom i tviter nalogom jebem li ga tako nesto nisam tu na svom terenu hahaha plan je da se svi igraci slikaju i da se  angazuje Nikola Šegan da sve ovekoveci na utakmici sa Zvezdom da bi se sve to ubacilo na web sajt kao i sav materijal koji ima Kleka ili svi ostali od himne i ostalog ...

Mile, ideja da se angažuje Nikola Šegan, poznati majstor fotografije, je odlična. Možda nisam najbolje razumeo ali smatram da bi se on trebao angažovati na svakoj utakmici (prva već protiv Loznice) a ne samo na onoj sa Zvezdom.
Covek je obecao da ce doci protiv Zvezde a stvarno bi bilo lepo da dodje i na utakmicu sa Loznicom ,ako ga neko poznaje neka ga slobodno pozove mi cemo mu dati akreditaciju da moze da bude u ogradjenom -restriktivnom prostoru oko terena ..hvala
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

Sajt FK Backa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 25, 2015 2:56 pm

Proradio sajt FKBACKA.COM!
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Sajt FK Backa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 31, 2015 11:58 am

Počev od 24.10.2015. na sajtu svaki dan bar po jedan članak. Svaka čast na ažurnosti.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Sajt FK Backa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 01, 2015 12:35 am

Pera ::
Počev od 24.10.2015. na sajtu svaki dan bar po jedan članak. Svaka čast na ažurnosti.
Svakog dana u svakom pogledu napredujemo sve vise Sajt FK Backa - Page 4 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
ilovebackapalanka

ilovebackapalanka


Број порука : 27
Join date : 06.09.2014
Age : 43
Локација : Bačka Palanka

Sajt FK Backa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 4 Icon_minitimeSre Feb 24, 2016 4:12 am

U toku je redizajniranje web portala fudbalskog kluba Bačka Smile

na slici ispod možete videti kako sajt izgleda na lap topu. Uskoro dolazi i kategorija gde će biti predstavljeni igrači i stručni štab.

Sajt FK Backa - Page 4 Fire_Shot_Screen_Capture_002_FK_Ba_ka_Ba_ka
Nazad na vrh Ići dole
http://iLoveBackaPalanka.com
Sponsored content





Sajt FK Backa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sajt FK Backa   Sajt FK Backa - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sajt FK Backa
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Marketing FK Backa
» Backa Partizan 0-0
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00
» 15. kolo: FK Sloboda - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: