Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sve o forumu

Ići dole 
+28
Vojvoda
SirkBP
majstorBP
nagib
Ventilvoje
NemirnaBacka
marko celarevo
MarjanRnic
Шоне
miletesic01
Danac
Joca
shaneri shabac
Ludak
NikolaRadjenovic
Pera
DimaBP
Jovan Ristic
Daki86
Admin
x-man
vlada budala
Kleka
Gogi
LjubiteljFudbala
Marko 89
RashaShea
IstocnaTribina
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Sve o forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 4 Icon_minitimeNed Maj 24, 2015 12:44 pm

Pošto je u ovom trenutku blizu 500 registrovanih korisnika foruma molio bih Admina ili Kleku da izlože malo statističkih podataka: odakle su korisnici i u kom broju po naseljima, broj postova po naseljima, ...
Naš forum je prevazišao lokalni značaj pa ne bi bilo loše malo statistike.
Mnogi se pitaju zašto imamo ovoliko broj forumaša / postova; ja mislim da je to iz razloga što ljudima trebaju informacije (koje nažalost retko gde mogu da dobiju) a kod nas je sreća da su korisnici foruma i ljudi iz uprave Bačke (Marjan i Pače) koji nam upravo te informacije i daju pa nije princip rekla kazala već zvanične informacije
Po internetu sam pretraživao informacije iz Prve lige Srbije i nailazio sam samo na šture informacije, zato nam je forum i dobio na značaju šire zajednice a ne samo na lokalu.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Sve o forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 4 Icon_minitimeNed Maj 24, 2015 12:58 pm

Forumu treba moderacija. Ne mislim na sebe, ima vas ovde od početka foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

Sve o forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 4 Icon_minitimeNed Maj 24, 2015 1:02 pm

Ja bih bio moderator ako je moguce. Zasto ne i Pera i Dima. U sustini redovniji korisnici.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Sve o forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 4 Icon_minitimeNed Maj 24, 2015 1:05 pm

Joca ::
Ja bih bio moderator ako je moguce. Zasto ne i Pera i Dima. U sustini redovniji korisnici.
Neka, neću ja, ima po stažu ljudi koji to zaslužuju.

Jednostavno, nervira me kad dođe neko pa u prvoj poruci blati BP i Bačku.

Forum raste, bodemo oči uspesima, nije dobro da imamo samo jednog moderatora koji je ovde svaki treći dan.
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

Sve o forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 4 Icon_minitimeNed Maj 24, 2015 1:10 pm

Imamo dvojicu trojicu koliko ja znam i Kleka je admin/moderator. Slazem se da bi trebalo sankcionisati takve, forum je idealna prilika takvima da napisu nesto protiv nekog fudbalskog kluba jer mogu anonimno i mnogo je lakse nego na fejsbuku gde niko nece u svoje ime da ulazi u nekakve prepirke a posebno ovi fudbalski znanci poput onog iz Milanovca i njemu slicni.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Sve o forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 4 Icon_minitimeNed Maj 24, 2015 1:14 pm

Ne znam koliko ih ima, ali samo ovde može neko u prvoj poruci da izvrši veliku nuždu po celom forumu, a da ne kaže dobar dan.
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

Sve o forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 4 Icon_minitimeNed Maj 24, 2015 1:19 pm

Hahahahaha :lol!: Takve treba sankcionisati ali svidja mi se sto admini nisu neki nadrnadni kao na vecini foruma gde banuju za svaku sitnicu i izivljavaju se. Reklamirao sam sinoc forum vidim da ih se jos registrovalo nakon toga te reklame dosta uticu ocigledno.
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Sve o forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 4 Icon_minitimeNed Maj 24, 2015 1:40 pm

Admin, zeljkobp i ja smo aktivni urednici. "Televizor" je osnivac foruma trenutno je u Svajcarskoj, forum postoji jos od 2008 godine ali je bilo registrovano 20-30 clanova i nije uopste ovako izgledalo sve ovo kao u poslednji 10 meseci. Problem je sto samo on moze da dodeli funkciju moderatora a nemamo kontakt sa njim vec duze vreme naravno da bi to uradili. Zeljko je cesce na forumu mislim da nece biti problema vise sa ovim ali moracemo malo da poostrimo kriterijume, problem je sto smo preblagi jer zelimo da svim ljubiteljima fudbala omogucimo da ravnopravno ucestvuje u forumu ali ne ide ovako. Clanovi koji su upozoreni na sledeci prekrsaj bice banovani bez upozorenja.

Pero sad cu izvuci neke zanimljive statisticke podatke pa cu okaciti ovde mislio sam na kraju meseca ali svejedno. Neki jaci forumi imaju kompletniju statistiku ali nije bitno, osnovne stvari imamo.
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Sve o forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 11, 2015 9:59 am

Maj je pokidao. U maju je napisano 45 % svih komentara do sad. Postavljen je i rekord kada su u pitanju registrovani clanovi. Rekao sam da se avgust 2014 nece prevazici ali desilo se i to. 163 nova clana je registrovano sto je za 5 vise nego tada. Neverovatno ali istinito. Dosta je uticala i ona frka u poslednja dva kola posto se mnogo ljudi registrovalo koji nisu sa teritorije opstine Backa Palanka. Sto se tice juna do sada tek 4 registrovana korisnika. Pauza je pa je i razumljivo. Slabo se i pise ali kada se priblizi pocetak sezone ponovo cemo imati porast broja komentara a sasvim izvesno i registrovanih clanova.

Sve o forumu - Page 4 Ano749

Veca rezolucija
https://2img.net/h/oi57.tinypic.com/ano749.jpg
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Sve o forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 11, 2015 11:35 pm

Zanimljiva statistika. Kleka, približavamo se jubilarnom 500-tom članu foruma pa me zanima koliko je od tog broja kibicera (onih kojio samo čitaju) a koliko pravih forumaša tj onih koji komentarišu (po meni barem 20-tak postova)?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sve o forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sve o forumu
Nazad na vrh 
Strana 4 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Uz pivce-
Skoči na: