Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sve o forumu

Ići dole 
+28
Vojvoda
SirkBP
majstorBP
nagib
Ventilvoje
NemirnaBacka
marko celarevo
MarjanRnic
Шоне
miletesic01
Danac
Joca
shaneri shabac
Ludak
NikolaRadjenovic
Pera
DimaBP
Jovan Ristic
Daki86
Admin
x-man
vlada budala
Kleka
Gogi
LjubiteljFudbala
Marko 89
RashaShea
IstocnaTribina
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorPoruka
Dunav

Dunav


Број порука : 38
Join date : 14.09.2014
Локација : Ilok

Sve o forumu - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 11 Icon_minitimeSub Mar 25, 2017 5:01 pm

Da li netko zna sta se dogodilo sa forumom koji je bio aktivan prije dosta godina? Ne mogu se sjetiti imena nikako, znam samo da je bio forum iz BP, jedino se sjecam da je nick pod imenom Enigma bio vlasnik foruma.
Koliko se sjecam cak je i Celarevo imalo svoj forum.

Da nazalost vrijeme foruma je proslo odavno, godinama sam vodio jedan veliki opci forum pa sam se uzivo uvjerio kako se razvitkom drustvenih mreza smanjio interes za forumima. Ovaj ima sanse jer se ipak radi o specijaliziranom forumu kakvi su danas i najjaci.
Nazad na vrh Ići dole
Dzonson85




Број порука : 1
Join date : 25.03.2017

Sve o forumu - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 11 Icon_minitimeUto Mar 28, 2017 2:46 pm

Sjajan forum.
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

Sve o forumu - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 11 Icon_minitimeSre Mar 29, 2017 1:09 pm

Jeste odlican ali moze da bude jos bolji i da preraste u nesto vece. Svi se secamo ekspanzije foruma kad se nedeljno registrovalo po 10-15 ljudi. Danas manje vise svaki Palancanin koji je aktivan na internetu makar je cuo za ovaj forum.

Sto se tice fudbala svakako imamo pricu i kontinuitet i pretpostavljan da ce se to nastaviti a uz malo jacu aktivnost forumasa (posebno onih nekoliko najcenjenijih moram da primetim da Pera jako retko ostavi komentar) i pojacati. Ali citav forum mislim da moze jos dosta da napreduje.

Podforum Backa Palanka bi se trebao reklamirati na FB stranicama grada, trebalo bi slati lokalnim politicarima, intelektualcima, privrednicima i ostalima.

Podforum Uz Pivce bi trebao dobiti jos zanimljivih tema i za svaku pozvati ljude sa citavog neta (nase govorno podrucje) i na taj nacin rasiriti citav forum. Samim tim eto dodatne reklame za FK Backu i Backu Palanku.

Sta mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

Sve o forumu - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 11 Icon_minitimeSre Mar 29, 2017 1:35 pm

Dunav ::
Da li netko zna sta se dogodilo sa forumom koji je bio aktivan prije dosta godina? Ne mogu se sjetiti imena nikako, znam samo da je bio forum iz BP, jedino se sjecam da je nick pod imenom Enigma bio vlasnik foruma.
Koliko se sjecam cak je i Celarevo imalo svoj forum.

Da nazalost vrijeme foruma je proslo odavno, godinama sam vodio jedan veliki opci forum pa sam se uzivo uvjerio kako se razvitkom drustvenih mreza smanjio interes za forumima. Ovaj ima sanse jer se ipak radi o specijaliziranom forumu kakvi su danas i najjaci.

"Imenjace" veruj da ovaj forum opstaje pre svega zbog stvarno izrazenog lokalpatriotizma kod Palancana i svih onih koji vole Backu koju uglavnom smatramo za nekakav simbol svega dobrog u Palanci. Danas je Backa mesto okupljanja djaka, studenata, radnika, biznismena, doktora nauka, seljaka, klosara, porodicnih ljudi itd. Zajednicko nam je da volimo klub i grad, "pokret" je se brojniji jer po prvi put primetim da se cak i klinci okrecu Backoj a to je bilo primetno i pre plasmana u najvisi rang. Bilo je potrebno samo malo pokrenuti pricu a sve je krenulo spontano i i bukvalno iz nicega. Na fejsubuk stranici Backe pisalo se o istorijskim mecevima Backe, danas Backa ponovo igra takve utakmice i u Palanci gostuje Zvezda a svi se mi nadamo potajno kroz koju sezonu i nekim evropskim utakmicama. Marjan nas je uverio da nista nije nemoguce. Kad smo igrali sa Hajdukom iz Beske i Mladosti iz Turije ko god je pominjao samo drugu ligu ljudi su smatrali da je u pitanju lud covek. Marjan ni tad nije pominjao drugu ligu nego je mudro cutao i govorio da je cilj plasman u naredni visi rang a posle otom potom. Ovo sve je vise nego zadovoljavajuce i ne treba nigde zuriti. Palanka sa okolinom gde racunam i deo Hrvatske ima kriticnu masu, valja pogledati glavne ulice u spicu kolima se jedva da proci to mnogo govori.

Joco, podrzavam. Valja se angazovati pre svega za pocetak na drustvenim mrezama ali i email kontaktima bitnijih "igraca".
Nazad na vrh Ići dole
napredBacka




Број порука : 105
Join date : 04.08.2014

Sve o forumu - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 11 Icon_minitimeSre Mar 29, 2017 2:05 pm

Pogurati grad i na polju kulture. Ne kazem da fali dogadjaja ali fali ljudi na tim dogadjajima a zasto je to tako rekao bih da ima vise razloga. Prvo sto strada u losoj drzavi jeste kultura a zatim sve ostalo, fudbal je u samom vrhu. Palanacki intelektualci barem velika vecina su u Beogradu, Novom Sadu ili inostranstvu. To takodje koci grad, te ljude prve treba vratiti a zatim i sve ostale. Jeste ovo samo internet stranica ali pokazalo se da moze mnogo. Ja sam siguran da uz odredjeno zalaganje i pre svega budjenje svesti mozemo mnogo da ucinimo za nas grad i nas same.
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Sve o forumu - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 11 Icon_minitimeSre Mar 29, 2017 2:39 pm

Sto se foruma tice najmanje sto svako moze da uradi jeste da podeli link foruma. Ja sam ranije na fejsbuku na sve moguce stranice ostavljao link. Azuriracu se opet koliko stignem od obaveza. Ako svi kazemo nek neko drugi uradi, puca mi k i slicno onda dzaba. Svi dodju kad Backa igra sa Zvezdom. A kad smo igrali Vojvodjansku ligu ko je bio uz Backu izuzev Marjana i 250 najokorelih Backista? Cudo smo docekali jer se radilo na tome. Verujem da ce se i BP tako izdici iznad ostalih gradica jer isto kao i Backa ima potencijala.
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Sve o forumu - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 11 Icon_minitimeČet Apr 13, 2017 10:07 am

Klisura je banovan po cetvrti put. Nemam mehanizme da ga sprecim da se opet registruje ali nece vise dobijati ovoliko prostora ni on a ni razni menadzercici.
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

Sve o forumu - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 11 Icon_minitimeSre Jul 05, 2017 3:44 pm

Svako leto forum zamre svi imaju para za more izgleda Sve o forumu - Page 11 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sve o forumu - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu - Page 11 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sve o forumu
Nazad na vrh 
Strana 11 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Uz pivce-
Skoči na: