Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Sta najvise fali nasem gradu?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Шоне

Број порука : 361
Локација : Бачка Паланка

PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Pet Maj 13, 2016 6:43 pm

Joca ::
S obzirom na povrsinsku velicinu grada rekao bih da nam fali jedno 10-15 hiljada ljudi. Grad bi dodatno zivno. Tako nesto s obzirom na katastrofalno nizak natalitet u Srbiji moze se uraditi samo mehanickim prilivom odnosno dolaskom ljudi u nas grad a tako nesto moguce je samo jacanjem privrede i otvaranjem vise hiljada radnih mesta. Izuzev stanovnistva fali jos mnogo toga poput novog pozorista, zavrsavanjem otvoreno-zatvorenih bazena, novog mosta, sredjivanje priobalja Dunava, Tikvare, Bagera i regatnog jezera. Jedan veliki korak na sportskom planu jeste plasman Backe u superligu, sredjivanje stadiona i dobijanje pomocnih terena to su sve veoma znacajne stvari za buducnost grada. Trebalo bi spojiti rukomentne klubove u jedan pod imenom RK Backa, danas postoji rvacki klub Backa ali i tek osnovani kik boks klub Backa, raduje sto se klubovi tako zovu moglo bi se osnovati sportsko drustvo Backa pa bi na taj nacin imali lokalni brend i poznato ime sirom zemlje.

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
DimaBP

Број порука : 711

PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Pet Maj 13, 2016 6:49 pm

LjubiteljFudbala ::
Fali mnogo toga ali leglo bi jedno dva parka, jedan negde na Dunavu ali blize mostu a ne sve da bude na jednom mestu i jedan u centru grada ali da ne bude kod narkica ili opstine. Takodje i pozoriste.
Nisam primetio to a svaki dan setam ka Dunavu bas tuda kraj Tikvare. Ali komunalna policija zasto ne. Bas dobra tema.
Verujem da si pogrešno citirao drugi post.

I ja sam skoro svaki dan na Dunavu, ne znam kako nisi primetio.

Komunalna policija nije realna, zbog troškova i veličine grada, ali bi bilo dobro dati to u nadležnost lokalnoj policiji.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika Na mreži
LjubiteljFudbala

Број порука : 230
Локација : Stadion

PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Pet Maj 13, 2016 6:58 pm

Pogresan citat da. Primetio sam ali ne nesto previse a i ja sam stariji covek nosim naocare tako da dok ne ugazim ja i ne primetim
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Број порука : 148

PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Sub Maj 14, 2016 6:37 am

Uvek zanimljiva tema. Jel neko bio skoro do Bagera fino su ga sredili bas sam se iznenadio kad sam video novi pesak na plazi i sve ono s obzirom koliko je bio zapusten u odnosu na Dunav i Tikvaru.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Локација : Бачка Паланка

PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Sub Maj 21, 2016 5:16 pm

Доста тога стварно не знам шта бих издвојио јер толико тога има незавршеног да не причам о неким новим пројектима. Требало би оживети ове градске теме, очито да ова мала али одабрана чета са форума има велики медијски утицај само кад хоће
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP

Број порука : 711

PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Ned Maj 22, 2016 4:03 am

Čelnici opštine se stalno hvale kako je grad nezadužen. To jeste lepo, ali ta činjenica može lepo da se iskoristi uzimanjem nekog kredita (ili npr. izdavanjem municipalnih hartija od vrednosti) i da se završe bitni projekti u BP kao štto su bazen i pozorište, da se srede plaže i dr. Kredit nije ništa loše, naprotiv, samo da se novac iskoristi pametno.

Kad se setim da je BP imalal suficit jedne godine (moguće i prethodne), i još se hvale time. Lokalna samouprava nije tržišno orijentisana organizacija koja ima za cilj ostvarivanje profita.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika Na mreži
LjubiteljFudbala

Број порука : 230
Локација : Stadion

PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Ned Maj 22, 2016 3:44 pm

Kljucno je to sto kazes da se novac pametno iskoristi. Kad bi se uzeo kredt velika je sansa da bi opstinari sebi uzeli deo tog kolaca verovatno veci deo a od ostatka nekvalitetno obavili ono zbog cega su i uzeli kredit. Nisam stranacki obojen i nisu mi bitne stranke ali svojevremeno Kertes mi je bio simpatican. Sta mislite o ovom Susnici sto je sad predsednik opstine? Pricaju navodno da je vredan i da zeli da resi mnoge neresene projekte i da zapocne nove. Sta mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
Daki86

Број порука : 132

PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Čet Maj 26, 2016 3:41 pm

E ovako. Staviti Marjana za predsednika opstine i da mu narod postavlja ovde pitanja, sugestije, kritike isto kao sto je slucaj bio i sa Backom. Mislim da bi brzo pretekli Jagodinu po svemu

Iako se salim nije daleko od istine.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

Број порука : 758

PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Pet Maj 27, 2016 3:25 am

Daki86 ::
E ovako. Staviti Marjana za predsednika opstine i da mu narod postavlja ovde pitanja, sugestije, kritike isto kao sto je slucaj bio i sa Backom. Mislim da bi brzo pretekli Jagodinu po svemu

Iako se salim nije daleko od istine.

Marjan je bio predsednik Izvršnog odbora skupštine opštine B.P. od 2000 do 2004te i veruj mi da je taj posao obavljao odlično (provereno to znam) !!! Nisam siguran da on ima želju da se više bavi politikom a to može i on sam da kaže.
Mislim da njega intresuje fudbal (pored posla u Podunavlju) i da tu ostane i postane legenda. Što već i jeste
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Локација : Stevana Supljikca

PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   Uto Sep 27, 2016 3:07 pm

S obzirom na povrsinsku velicinu grada rekao bih da nam fali jedno 10-15 hiljada ljudi. Grad bi dodatno zivno. Tako nesto s obzirom na katastrofalno nizak natalitet u Srbiji moze se uraditi samo mehanickim prilivom odnosno dolaskom ljudi u nas grad a tako nesto moguce je samo jacanjem privrede i otvaranjem vise hiljada radnih mesta. Izuzev stanovnistva fali jos mnogo toga poput novog pozorista, zavrsavanjem otvoreno-zatvorenih bazena, novog mosta, sredjivanje priobalja Dunava, Tikvare, Bagera i regatnog jezera. Jedan veliki korak na sportskom planu jeste plasman Backe u superligu, sredjivanje stadiona i dobijanje pomocnih terena to su sve veoma znacajne stvari za buducnost grada. Trebalo bi spojiti rukomentne klubove u jedan pod imenom RK Backa, danas postoji rvacki klub Backa ali i tek osnovani kik boks klub Backa, raduje sto se klubovi tako zovu moglo bi se osnovati sportsko drustvo Backa pa bi na taj nacin imali lokalni brend i poznato ime sirom zemlje.

Slazem se. 15 000 mladjeg stanovnistva, naravno i radna mesta. Tada bi sve drugacije izgledalo. Ali posto to moze samo u masti treba se zadovoljiti svakim covekom kojeg privuce Backa Palanka i njeni potencijali.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Sta najvise fali nasem gradu?   

Nazad na vrh Ići dole

Sta najvise fali nasem gradu?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta najvise fali nasem gradu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: